قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ متری در بازار + جدول قیمت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اقتصادی

قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ متری در بازار + جدول قیمت

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- برای خرید آپارتمان ۱۰۰ متری در محدوده کمیل به سرمایه ۹۳۰ میلیون تومانی نیاز است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، برای خرید واحد‌های ۱۰۰ متری در مناطق مختلف تهران با توجه به عمربنا و موقعیت دسترسی باید هزینه‌های متفاوتی پرداخت که در جدول زیر به برخی از آن‌ها اشاره شده است.

قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ متری در بازار + جدول قیمت - 2

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نحوه سرو غذا بین بیماران کرونا در چین +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به نحوه سرو غذا و دارو در بیمارستان ساخته شده ظرف ۹ روز در چین جهت درمان بیماران مبتلا و یا مشکوک به ویروس کرونا توجه نمایید.
الفالف10 ساعت قبل
۲۳ استان منتظر باراناز سوی دیگر بارندگی‌های کم‌سابقه سال گذشته موجب شده است که در حال حاضر ۲۳ استان کشور بارش‌های کمتری را نسبت به مدت مشابه پارسال تجربه کنند. وی در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر این‌که با توجه به بارش برف در زمستان امسال آیا باز هم در فصل تابستان با بحران آب روبه‌رو خواهیم بود، اظهار کرد: امیدواری ما این است که با این حجم برف وضعیت نرمال باشد، اما باید گفت قبل از این‌که برف‌های اخیر نیز ببارد، در ۲۰ استان کشور بین پنج تا ۵۰ درصد کسری آب نسبت به سال قبل داشته‌ایم. اما در خصوص وضعیت منابع آبی استان تهران نیز سیدحسن رضوی - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران - گفت: حجم مخازن سدهای استان تهران در مقایسه با سال گذشته ۲۰ میلیون متر مکعب افزایش را نشان می‌دهد. مصرف آب تهرانی‌ها افزایش یافته استرضوی با بیان اینکه شرایط استان تهران به نحوی است که امیدواریم بتوانیم نیاز مردم را در اسفندماه با صرفه‌جویی خود شهروندان تامین کنیم، یادآور شد: از هفته قبل مصرف آب در تهران افزایش پیدا کرده است و به عبارتی از مرز ۳ میلیون متر مکعب در روز فراتر رفته‌ایم و با نزدیک شدن به نوروز این مصرف افزایش بیشتری خواهد داشت و در سالی که پشت سر گذاشته‌ایم شهروندان تهرانی حدود یک میلیارد متر مکعب آب شرب استفاده کرده‌اند که بر این اساس در اسفند ماه نیز پیش بینی می‌شود نیاز به تامین حدود ۱۵۰ میلیون متر مکعب آب باشد. با توجه به این‌که بیش از ۱۵ سال است که بحران آب در ایران جا خشک کرده نمی‌توان انتظار داشت که با یک‌ سال و یا دو سال بهبود وضعیت بارش‌ها شاهد پایان بی آبی ایران باشیم لذا مدیریت مصرف و انجام کارهای کارشناسی و دقیق توسط مشترکان و مسوولان در این بخش بسیار قابل توجه است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین11 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، پیرو اخطاریه روز گذشته اداره کل بحران خوزستان یک سامانه بارشی از اواسط روز یکشنبه هفته آینده تا اواخر چهارشنبه هفته آینده (۴ تا ۷ اسفندماه ۹۸) وارد استان خوزستان می‌شود. این سامانه بارشی رگبار و رعدوبرق، بارش شدید و سیل آسا در حوضه‌های آبریز کرخه، دز، کارون، مارون و مناطق شمالی، شمال شرقی و شرق استان و بارش باران با شدت کمتر در بقیه مناطق استان، وزش باد متوسط تا شدید و تندباد لحظه‌ای، بارش سنگین برف همراه با کولاک در ارتفاعات و ریزش تگرگ در مناطق مستعد، همچنین مواج شدن شمال خلیج فارس همراه با رگبار و رعد و برق در مدت مذکور را به همراه دارد. همچنین به دستور استاندار خوزستان در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان به مدیران، فرمانداران، شهرداران، بخشداران، دهیاران و سایر دستگاه‌ها آماده باش اعلام شد. از تمامی دستگاه‌های مذکور خواسته شد ضمن حضور در محل خدمت نسبت به اطلاع رسانی به واحد‌های تابعه سطح استان و شهرستان اقدام لازم را به عمل آورند.
فردا نیوزفردا نیوز12 ساعت قبل
باشگاه خبرنگاران جوان: مالک مجتمع تجاری اطراف قم که در روزهای گذشته در بنزین ارائه شده به مسافران آن جایگاه آب مشاهده شده بود در جواب این تصاویر پخش شده اظهاراتی را منتشر کرده است. مالک این مجتمع تجاری می‌گوید: روز ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ طبق روال گذشته سفارش محموله بنزینی به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ارسال کردیم و محمول سوخت طبق روال همیشه از طریق شرکت حمل و نقل سوخت به دست ما رسید؛ در حین تخلیه سوخت به جایگاه کارگران شروع به سوخت رسانی به مسافران کرده و متوجه صدند اتوموبیلی که از اسن سوخت استفاده کردند با مشکل فنی مشابه مواجه شدنداو ادامه داد: در مراحل ابتدایی کامیون حمل سوخت متوقف و به پلیس اطلاع داده شد؛ بلافاصله کارشناسان شرکت پخش در محل حضور پیدا کرده و نتایج حاصل از نمونه برداری بیانگر وجود آب در بنزین بود. این فرد در پایان گفت: با تاکید بر بازداشت شدن راننده تصریح کرد: به دستور بازپرس شعبه ۶ اسلامشهر کامیون حمل سوخت هم توقیف شد تا نتیجه نهایی این موضوع مشخص شود؛ علی رغم اینکه هیچ تخلفی از طرف ما در ارائه سوخت به وجود نیامده بود؛ مطابق وضیفه انسانی پذیرایی شایسته‌ای از افراد آسیب دیدیه کرده و از مکانیک جایگاه و مکانیک‌های اطراف نزدیک برای راه‌اندازی خودرو‌ها کمک گرفتیم. خودرو‌ها پس از سوخت گیری و دلجویی به حرکت خود ادامه دادند.

پولی که نیاز فوری ندارید را به بورس بیاورید

3+
تابناکتابناک9 ساعت قبل
الفالف8 ساعت قبل
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از سال ۱۳۹۶ تاکنون، نه‌تنها هیچ‌گونه کاهشی در جمعیت دام کشور گزارش نشده، بلکه افزایش جمعیت را در دام مولد و تولیدات دامی داشته‌ایم. گروه اقتصادی الف، ۲ اسفند ۱۳۹۸، ۰۱:۲۲ ۳۹۸۱۲۰۱۰۹۹به گزارش خبرآنلاین، مرتضی رضایی در رابطه با کاهش جمعیت و تولیدات دام کشور اظهار کرد: با بررسی‌های انجام‌شده از آمار جمعیت و تولیدات دام کشور و با استناد به آمار ارائه شده از مرکز آمار ایران، از سال ۱۳۹۶ تاکنون، نه تنها هیچ‌گونه کاهشی در جمعیت دام کشور گزارش نشده، بلکه افزایش جمعیت را در دام مولد و تولیدات دامی داشته‌ایم. معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به دوره‌ای بودن فعالیت در واحدهای پرواربندی کشور، تصریح کرد: طبیعتا کل این واحدها نمی‌توانند در طول سال فعال و دارای دام پروار باشند. معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی تأکید کرد: ارائه برنامه‌ها و سیاست‌های این معاونت جهت احداث واحدهای جدید متناسب با امکانات و منابع موجود متقاضیان، کمک مؤثری در جلوگیری از اتلاف منابع و پایداری تولید در این بخش کرده است. معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: با استفاده از این راهبرد، امکان افزایش درآمد تولیدکنندگان، کاهش قیمت تمام‌شده و کاهش هزینه حاشیه بازار امکان‌پذیر شده و همچنین با استحصال سود منطقی تولیدکنندگان؛ محصولات نیز باقیمت مناسب در اختیار مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

نظرها

اخبار بیشتر