تغییر در ترکیب پرسپولیس برابر ذوب‌آهن/ استفاده از بازیکن غیرتخصصی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. ورزشی
تغییر در ترکیب پرسپولیس برابر ذوب‌آهن/ استفاده از بازیکن غیرتخصصی

تغییر در ترکیب پرسپولیس برابر ذوب‌آهن/ استفاده از بازیکن غیرتخصصی

مهرخبرگزاری مهر |
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر جای ماریو بودیمیر در ترکیب اصلی پرسپولیس بازی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی ساعت ۱۸ فردا چهارشنبه در فولادشهر به مصاف ذوب آهن می‌رود که ماریو بودیمیر و شایان مصلح را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

شایان مصلح مدتهاست برای پرسپولیس بازی نمی‌کند تا محمد نادری به جای او در ترکیب اصلی این تیم وارد میدان شود. عملکرد موفق نادری در جمع بازیکنان پرسپولیس باعث شده تا این باشگاه به فکر جذب قطعی این بازیکن از کورتریک بلژیک باشند. نادری به طور قرضی برای مدت شش ماه به پرسپولیس آمده است که حالا قرار است قرارداد خود را قطعی کرده تا به حضورش با پیراهن سرخ پایتخت ادامه دهد.

با این حال به نظر می‌رسد کادر فنی پرسپولیس برای انتخاب جانشین ماریو بودیمیر نمی‌تواند روی سایر مهاجمان حساب ویژه باز کند.

بازیکن بلند قامت کروات سرخپوشان که در نقل و انتقالات زمستانی به پرسپولیس آمده است چند بار طعم مصدومیت را چشیده و هنوز هم نتوانسته است گلزنی کند تا از او به عنوان خریدی ناموفق یاد شود.

در سایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

برانکو ایوانکوویچ که مهدی شریفی، سعید کریمی و محمد امین انصاری را به عنوان مهاجم در لیست بازیکنان خود دارد ترجیح می‌دهد از سیامک نعمتی که پست اصلی‌اش هافبک است به جای بودیمیر استفاده کند.

نعمتی که فصل گذشته توانست خودش را به ترکیب اصلی پرسپولیس برساند پس از حضور بودیمیر مجبور شد چند بازی را روی نیمکت تماشا کند اما عملکرد ضعیف خط حمله پرسپولیس سبب شد تا او بار دیگر در جمع یازده مرد اصلی قرار بگیرد.

نعمتی در بازی با ذوب آهن هم قرار است به عنوان مهاجم بازی کند تا در کنار علی علیپور برای پرسپولیس گلزنی کند.

خواندن خبر در سایت منبع

اخبار بیشتر