توصیه بازیکن پیشین استقلال به آبی‌پوشان در دیدار با ماشین‌سازی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. ورزشی
توصیه بازیکن پیشین استقلال به آبی‌پوشان در دیدار با ماشین‌سازی

توصیه بازیکن پیشین استقلال به آبی‌پوشان در دیدار با ماشین‌سازی

مهرخبرگزاری مهر |
هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: ماشین سازی حریف خطرناکی است و مدافعان استقلال باید مراقب ضدحمله های این تیم باشند.

کیانوش رحمتی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار برابر استقلال برابر ماشین سازی گفت: استقلال با حریف خطرناکی بازی دارد. ماشین سازان سخت گل می‌خورند، بیشتر در نیمه خودشان تجمع می‌کنند و بازی فشرده‌ای از خود ارائه می‌دهند اما ضدحملات خطرناکی دارند و مدافعان استقلال باید هوشیار باشند که اسیر این ضدحملات نشده و فکر نکنند که می‌توانند به راحتی برنده این بازی باشند. بازیکنان استقلال خصوصا مدافعان این تیم نباید محو بازی شوند و به طور کامل باید مراقب مهاجمان ماشین سازی بوده تا به گل زنی دست پیدا نکنند.

هافبک پیشین استقلال با انتقاد از محرومیت طولانی فرشید باقری گفت: بدون شک تاثیرگذارترین بازیکن استقلال از سال ۹۷ تا به حال فرشید باقری است. او یک بازیکن استثنایی است. در نتایج به دست آمده برای استقلال تأثیر بسزایی داشته و نباید با او چنین رفتاری شود. البته بازیکن باید در حیطه وظایفش عمل کند اما حالا که چنین اتفاقی افتاده، نباید باشگاه استقلال در مورد باقری خودسوزی کند. او یک بازیکنی است که در بردهای استقلال نقش تعیین کننده‌ای داشته بنابراین بهتر است مدیران استقلال نرمش بیشتری از خود نشان داده و اجازه دهند او به تمرینات بازگشته تا از شرایط آرمانی به دور نشده و همچنان در خدمت استقلال باشد.

کیانوش رحمتی با ابراز رضایت از عملکرد پاتوسی هم گفت: او یک بازیکنی است که با اختلاف می‌توان گفت در حال حاضر از بهترین‌های لیگ ایران است. در تمام زمین حضور دارد، پاس گل می‌دهد، گلزنی می‌کند و توانسته کاملا در استقلال جا بیفتد. انتظارات از او بالا رفته و او هم این موضوع را می‌داند و با عملکردی که از خود در بازی‌های انجام شده نشان داده می‌توان به این نتیجه رسید که او تنها تمرکزش برای موفقیت تیم استقلال است و همیشه تلاش می‌کند تا بهترین و تاثیرگذارترین بازی آبی پوشان باشد.

در سایت خبری بخوانید: خبر ورزشی جدید ایران و سایر نقاط جهان

هافبک پیشین استقلال در مورد دیدار هفته آینده آبی پوشان برابر الهلال عربستان گفت: این بازی شرایط متفاوتی با دیدارهای لیگ برتر دارد. درست است که استقلال توانست در بازی رفت الهلال را شکست دهد اما مطمئنا آنها برای پیروزی برابر استقلال به میدان خواهند آمد و شناخت خوبی هم از آبی پوشان پیدا کردند. بنابراین کادر فنی استقلال باید با یک آنالیز قوی و ارائه یک بازی منطقی به مصاف الهلال رفته تا پیروز این دیدار باشد. بازیکنان هم باید با تمام توانشان مقابل الهلال به میدان بروند تا بتوانند با کسب امتیاز این دیدار صعودشان را به دور بعد حتمی کنند.

رحمتی در پایان و در خصوص عملکرد پرسپولیس و ذوب آهن در لیگ قهرمانان گفت: خوشبختانه دو تیم ایرانی دیگر در لیگ قهرمانان عملکرد خوبی داشتند. خصوصا ذوب آهن که هیچ کس فکر نمی‌کرد در لیگ قهرمانان خوش بدرخشد. اگر ذوب آهن و پرسپولیس این روند را در بازی‌های آینده هم ادامه دهند مطمئنا هر سه تیم ایرانی می‌توانند به دور بعد صعود کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

اخبار بیشتر