1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایران‌جیب
  4. تکنولوژی

معرفی پژو ۲۰۰۸ به عنوان باکیفیت‌ترین خودروی ساخت داخل

ایران‌جیبخبرگزاری ایران‌جیب |
طبق آخرين ارزيابي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران منتهي به اسفندماه 97، محصول پژو 2008 توليدي ايران خودرو به عنوان نخستين و ...
معرفی پژو ۲۰۰۸ به عنوان باکیفیت‌ترین خودروی ساخت داخل - 0

طبق آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتهی به اسفندماه ۹۷، محصول پژو ۲۰۰۸ تولیدی ایران خودرو به عنوان نخستین و تنها خودروی داخلی ۵ ستاره شناخته شد.

اختصاص پنج ستاره کیفی با توجه به استانداردهای سخت گیرانه شرکت بازرسی کیفیت به خودروهای تولید داخلی بی سابقه بوده که گروه صنعتی ایران خودرو با اجرای برنامه‌های بهبود کیفیت در زنجیره تولید خودرو برای نخستین بار موفق به کسب آن شده است.

همچنین در اسفند ماه سال گذشته، محصول هایما S۷ نیز که در سایت ایران خودرو خراسان تولید می‌شود از سه ستاره کیفی به سطح کیفی ۴ ستاره ارتقا یافت.

این نتایج در حالی کسب شده که محدودیت‌های بین المللی که در ماه‌های اخیر صنعت خودرو را درتنگنا قرار داده، نتوانسته ایران خودرو را از مسیر اصلی افزایش کیفیت و رضایت مشتریان دور سازد و حتی گام‌های این خودروساز را استوارتر کرده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فناوری دیجیتال و تکنولوژی ایران و جهان

موفقیت کیفی کسب شده نشان می‌دهد مقوله کیفیت همچنان سرفصل فعالیت‌ها و الویت اصلی گروه صنعتی ایران خودرو و حاصل زحمات و تلاش کارکنان، غیرت و تعصب کارگران خطوط تولید و مدیریت هوشمندانه این مجموعه است.

گفتنی است تمامی محصولات تولیدی در سایت‌های گروه صنعتی ایران خودرو دست کم دارای دو ستاره کیفیت هستند و هیچ محصول تک ستاره‌ای در سبد محصولات این گروه صنعتی قرار ندارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

قدس آنلاینقدس آنلاین13 ساعت قبل
دانش پشت مبارزه شان وادارم میکند دست از سر دکمه خاموش بردارم و با چشم پر خواب بایستم به تماشای این فناوری حیرت انگیز. آنجا که ترکیب مهندسی و تکنولوژی انسانی کولاک میکند و نمیشود به تحسین ۱۰ ابررایانه مبارز آهنی زبان نگشود. در جا میگیرم که نه با من است، نه با تلفن، نه با هیچ کس دیگر … با تکنولوژی است. با اینکه دیروقتی ساعت، زهر خودش را می‌ریزد به جانمان، اما دیدن روبات‌ها کار خودش را می‌کند و سانهای نیمه شبی ذهنم آغاز می‌شود. به نظرتان آیا وقت آن نرسیده که ما هم برای درآوردن برچسب جهان چندم از روی افکار و کردارمان مفیدتر باشیم؟
انتخابانتخاب11 ساعت قبل
مدتی پیش شرکت سامسونگ به برخی از رسانه‌ها تعدادی محدود از گوشی تاشو ۲ هزار دلاری خود را ارائه کرد. به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شرکت سامسونگ که ماه‌ها روی گلکسی فولد یا همان گوشی تاشو معروف خود مانور داده است، اکنون با یک چالش جدی رو به رو است چرا که به نظر می‌رسد گلکسی فولد اساسا تاشو نیست. مارک گورمن از بخش فناوری بلومبرگ نیز می‌گوید: «ضعف نمایشگر گلکسی فولد من را شوکه کرده و این نمایشگر اصلا با انتظارات من همخوانی ندارد.» مارکس براونلی، از کارشناسان فعال در یوتیوب به محض برداشتن محافظ صفحه نمایشگر گلکسی فولد، با یک صفحه نمایش شکسته رو به رو شد. صفحه اصلی گلکسی فولد دارای یک لایه محافظ قدرتمند است که بخشی از ساختار صفحه نمایش را تشکیل می‌دهد.
همشهریهمشهری15 ساعت قبل
می‌توان گفت دیدن خواب بد زمانی رخ می‌دهد که بخش ویژه‌ای از فعالیت‌های مغزی در یک طرف مغز بالا باشد. سپس تنظیم احساساتی مانند خشم و کنجکاوی توسط مغز به هنگام خواب دیدن مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. شرکت‌کنندگان در این پژوهش دو شب را در یک آزمایشگاه خواب گذراندند و از مغز آن‌ها نوار مغزی گرفته شد. نوار مغزی ثبت فعالیت الکتریکی مغز است، این تکنیک شامل اخذ سیگنال توسط الکترودهای سطحی، بهبود سیگنال، چاپ سیگنال و آنالیز آن می‌شود. خواب آرای‌ام (REM) یا خواب همراه با حرکات سریع چشم نوع مهمی از خواب است زیرا الگوهای خواب ما با رفتارهایی مانند حرکت سریع چشم، ضربان تندتر، تنفس سریع‌تر و حرکات بدن مشخص می‌شود که در آن صورت خواب دیدن هم بیشتر اتفاق می‌افتد.
دیجیاتودیجیاتو13 ساعت قبل
به‌نظر می‌رسد که این ویژگی تنها قابلیت مهم نسخه‌های بعدی گوگل پلی نیست و در کنار آن یکی از خواسته‌های قدیمی کاربران دیوایس‌های اندرویدی نیز برآورده خواهد شد. در نسخه کنونی گوگل پلی، اپلیکیشن‌ها یکی یکی دانلود می‌شوند؛ یک اپلیکیشن شروع به دانلود می‌کند و بعد از اینکه تمام شد به سراغ برنامه بعدی می‌رود. با این حال در بررسی نسخه آزمایشی گوگل پلی، کاربران متوجه شده‌اند که در این نسخه می‌توان اپلیکیشن‌ها را به صورت همزمان دانلود و آپدیت کرد. البته دانلود و آپدیت همزمان ویژگی جدیدی برای کاربران اندرویدی نیست. در روزهای اولیه فعالیت اندروید و پیش از آنکه اندروید مارکت (Android Market) به گوگل پلی تغییر اسم بدهد، می‌شد از این ویژگی‌ استفاده کرد.
عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
در شرایطی که ایرانیها بیش از یک میلیون ازمحصولات اپل را خریداری واستفاده میکنند تحریم شرکت اپل (و باصطلاح طراحان، آیفون) به شوخی بهارستانی شبیه‌تر است تا قانونگذاری در مجلس. علیرضا رحیمی نماینده تهران در توئیتی نوشت: در شرایطی که ایرانیها بیش از یک میلیون ازمحصولات اپل را خریداری واستفاده میکنند تحریم شرکت اپل (و باصطلاح طراحان، آیفون) به شوخی بهارستانی شبیه‌تر است تا قانونگذاری در مجلس. به گزارش عصر ایران، پیش از این نمایندگان با پیشنهاد طرحی دو فوریتی خواستار تحریم شرکت آمریکایی اپل شدند. بر اساس این طرح، ورود و آزاد سازی محصولات این شرکت به داخل کشور ممنوع بوده و گمرک جمهوری اسلامی مسئول نظارت بر اجرای آن است. همچنین در بخش دیگری از این طرح، هرگونه تبلیغات محصولات اپل در داخل کشور ممنوع بوده و وزارت ارتباطات نیز موظف است از رجیستری محصولات این شرکت خودداری کند.
همشهریهمشهری3 ساعت قبل
پزشکان می‌گویند به دنیا آمدن این نوزد تحولی در تاریخ پزشکی است و می‌تواند به زوج‌های نابارور در سراسر جهان کمک کند. این پزشکان در این شکل تجربی لقاح آزمایشگاهی (آی‌وی‌اف) از تخمک مادر، اسپرم پدر و یک تخمک اهدایی از یک زن دیگر استفاده کردند. در هنگام لقاح اسپرم و تخمک و تشکیل رویان چون عملا همه میتوکندری‌ها از سلول تخمک می‌آیند، اگر میتوکندری‌های تخمک مادری معیوب باشند، رویان حاصل نیز میتوکندری‌های معیوب خواهند داشت. برای حل این مشکل می‌توان از میتوکندری‌های یک تخمک اهدایی استفاده کرد تا از ابتلای رویان به بیماری پیشگیری کرد. این زن اکنون مادر شده است، اما پسرش دارای مقدار اندکی ماده ژنتیکی از زن اهداکننده تخمک است، چراکه میتوکندری‌ها دارای دی‌ان‌ای خاص خودشان هستند.

نظرها

اخبار بیشتر