ترکیب تراکتور بازنده متحول می‌شود؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. ورزشی
ترکیب تراکتور بازنده متحول می‌شود؟

ترکیب تراکتور بازنده متحول می‌شود؟

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
احتمال دارد سرمربی بلژیکی تراکتورسازی تغییراتی را در ترکیب تیمش مقابل پیکان به وجود آورد.

به گزارش افکارنیوز،

تراکتورسازی در حالی روز جمعه میزبان پیکان تهران است که هفته گذشته ۳ امتیاز ارزشمند را مقابل سپیدرود از دست داد و شانس خود برای رسیدن به قهرمانی را کاهش یافته دید. از این رو شاگردان جورج لیکنز هرچه در توان دارند باید در ۵ هفته پایانی لیگ برتر بگذارند تا شاید بتوانند اولین جام تاریخ را به آغوش بکشند.

در بازی گذشته تراکتورسازی مقابل سپیدرود این تیم چند غایب داشت و برخی بازیکنان هم عملکرد خوبی در ترکیب تیم نداشتند. از این رو شنیده می‌شود احتمال دارد لیکنز برای بازی با پیکان تغییراتی را در ترکیب تیمش ایجاد کند.

تغییر قطعی در ترکیب تراکتور حضور محمدرضا اخباری در چارچوب دروازه تیمش است که جایگزین محسن فروزان خواهد شد. از این رو شنیده می‌شود شاید لیکنز در خط دفاعی نیز یک تغییر ایجاد کند و همچنین در خط هافبک با توجه به پایان مصدومیت سوگیتا شاید او به ترکیب اصلی تیمش برگردد. اتفاقی که می‌تواند منجر به نیمکت نشین شدن یکی از ستاره‌های هجومی تراکتور مثل ساسان انصاری یا آنتونی استوکس شود. با این وجود تراکتورسازی با توجه به داشتن مهره‌های فراوان شرایط خوبی از این بابت دارد و بعید است در بازی با پیکان مشکلی گریبان این تیم را بگیرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

دیدار تراکتورسازی و پیکان ساعت ۱۷ روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر