1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. اجتماعی
هوای پایتخت سالم است

هوای پایتخت سالم است

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
هم اکنون شاخص کیفیت هوا بر روی عدد 65 قرار دارد و هوا سالم به شمار می‌رود.

به گزارش افکارنیوز،

بر اساس آمار شرکت کنترل کیفیت هوای تهران شاخص کیفیت هوای طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۶۹ قرار دارد و تهرانی‌ها در طی این مدت هوای سالم داشته‌اند.

هم اکنون نیز شاخص کیفیت هوا بر روی عدد ۶۵ قرار دارد و هوا سالم به شمار می‌رود و خوشبختانه پایتخت‌نشینان از ابتدای سال جاری دارای ۲۱ روز هوای پاک و ۶ روز هوای سالم بودند.

در خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

این در حالی است که این آمار در مدت مشابه سال گذشته دارای ۱۹ روز هوای سالم، ۳ روز هوای پاک و ۵ روز ناسالم برای گروه‌های حساس بوده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز18 ساعت قبل
پایگاه خبری فردا: یکشنبه هفته آینده به مناسبت نیمه شعبان مدارس سراسر کشور تعطیل است برخی انتظار دارند که به مناسبت اینکه شنبه بین دو تعطیلی این جمعه و نیمه شعبان قرار دارد مدارس در این روز نیز تعطیل باشند اما هیچ خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در روز شنبه ۳۱ فروردین متشنج بوده است لذا به نظر می‌رسد مدارس در روز شنبه ۳۱ فروردین دایر است
فارسفارس4 ساعت قبل
محمدباقر الفت، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: با مسدودسازی ۱۲ هزار سیم‌ کارت که به‌منظور کلاهبرداری‌‌های ارتباطی موسوم به کلاهبرداری‌های کارت به کارت استفاده می‌ شد، وقوع این جرم در نوروز امسال ۴۰ درصد کاهش یافت. به گزارش خبرگزاری فارس، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: با مسدود سازی ۱۲ هزار سیم‌کارت که به‌منظور کلاهبرداری‌‌های ارتباطی موسوم به کلاهبرداری‌های کارت به کارت استفاده می‌شد، وقوع این جرم در نوروز امسال ۴۰ درصد کاهش یافت. معاون رئیس قوه قضاییه اظهار کرد: با این اقدام از وقوع ۴۰ درصد از این نوع کلاهبرداری‌ها در فروردین ۹۸ پیشگیری شد. الفت با اشاره به اینکه کشاندن افراد به جلو دستگاه خودپرداز به بهانه دریافت جایزه از شگرد‌های کلاهبرداران ارتباطی است، گفت: با اطلاع رسانی و ارتقا آگاهی مردم میزان وقوع این نوع کلاهبرداری کاهش چشمگیری خواهد یافت. انتهای پیام/
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، محسن هاشمی در حاشیه مراسم بازدید از روند ساخت بزرگراه شهید نجفی افزود: ساخت این بزرگراه از سال ۸۸ آغاز شد، اما به دلیل وجود معارضان ملکی که درحال حاضر ۳۰۰ ملک در اطراف آن وجود دارد کار ساخت آن به تعویق افتاده است. هاشمی افزود: ۶۱ پروژه نیمه تمام در شهر تهران وجود دارد که این پروژه بزرگترین پروژه درحال حاضر است و بنابر تصمیم شورای شهر اولویت اصلی در حال حاضر همین بزرگراه است که بایستی به سامان برسد. ­رئیس شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: درحال حاضر تمامی زیرساخت‌های این بزرگراه ساخته شده است که به سرعت تملک‌ها با تخصیص اعتبار به شهرداری منطقه ۱۵ کار ساخت به زودی آغاز خواهد شد. محمدی افزود: سال گذشته به دلیل کمبود نقدینگی نتوانستیم املاک معارض را به تملک دربیاوریم و درحال حاضر باوجود تورم صاحبان املاک راضی نیستند که با قیمت گذشته املاک خود را واگذار کنند و بایستی امروز قیمت روز که حق آنان است پرداخت شود. وی اضافه کرد: با راه اندازی بزرگراه شهید نجفی رستگار شاهد کاهش بار ترافیکی بزرگراه امام رضا (ع) به آزادگان و کاهش ترافیک در میدان افسریه و میدان بسیج خواهیم بود.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
امیر خانزادی در حاشیه مراسم روز ارتش و درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: امروز یکبار دیگر در رژه اقتدار یک پیام مهم برای دوستان و به ویژه دشمنانمان داشتیم و پرواز جنگنده کوثر و رژه این هواپیما در روز ارتش باعث شد قدرت خودمان را یکبار دیگر به رخ دشمنان بکشیم و باعث هراس آن‌ها شویم. وی در ادامه گفت: خوشبختانه جنگنده کوثر با بهترین فناوری روز و به دست جوانان توانمند کشورمان ساخته شده است و این یعنی ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار سپاه و به ویژه نیرو‌های مسلح اجازه تخطی به دشمنان این آب و خاک نخواهد داد.
فردا نیوزفردا نیوز23 ساعت قبل
آفت ملخ خویشاوند ملخ است و شباهت زیادی به هم دارند. آیا هجوم آفت ملخ خطرناک است؟ آفت ملخ برای انسان خطرناک یا مرگبار نیست. آیا آفت ملخ برای انسان مضر است؟ آفت ملخ به انسان یا حیوانات حمله نمیکند. آیا آفت ملخ خطرناک است؟ ملخ بیابانی، به علت توانایی گروهیش در پرواز سریع و طی مسافت‌های طولانی، خطرناک‌ترین آفت ملخ است. چرخه زندگی ملخ بیابانی شامل سه مرحله است: تخم، ملخ بی بال، و ملخ بالغ.

نظرها

اخبار بیشتر