1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. اجتماعی
نژادبهرام: رویکرد شورا جوان‌گرایی است

نژادبهرام: رویکرد شورا جوان‌گرایی است

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران اعلام کرد: در حال حاضر ظرفیت کارورزی در محیط‌های واقعی را برای جوانان فراهم کنیم و تلاش می‌کنیم از محیط تئوریک فاصله گرفته و آموزش‌ها را عملیاتی ارائه دهیم.

به گزارش افکارنیوز،

زهرا نژادبهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در ارتباط با برنامه‌های حمایتی شورای شهر از جوانان در پایتخت اظهار داشت: طرح‌های زیادی تا کنون در این زمینه اجرا شده و مدنظر قرار دارد که انتخاب ۵۰ درصدی حوزه‌های مدیریتی از جوانان از جمله این رویکردها است.

وی با اشاره به اهمیت شورای شهر تهران به جوان‌گرایی در رده‌های مدیریتی گفت: ‌ در انتخاب شهردار هم تلاش شد از رویکرد جوان‌گرایی استفاده کنیم و در حال حاضر بیشترین فرصت را برای جوانان قرار داده تا با مسائل مختلف شهری آشنا شوند.

نژادبهرام از برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای جوانان خبر داد و گفت: اواخر سال گذشته نشستی با دانشگاه‌ها آغاز شد و بر اساس این سلسله نشست‌ها تفاهم‌نامه‌هایی امضا شد، از جمله اینکه با دانشگاه تربیت‌مدرس تهران تفاهم‌نامه‌ای داشتیم تا در قالب کارگاه و نشست تخصصی مسائل شهری را برای جوانان مطرح کنیم.

خبری: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران اعلام کرد: در حال حاضر ظرفیت کارورزی در محیط‌های واقعی را برای جوانان فراهم کنیم و تلاش می‌کنیم از محیط تئوریک فاصله گرفته و آموزش‌ها را عملیاتی ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: در برنامه‌های پیش‌رو نیز رویکرد جوان‌گرایانه مدنظر قرار دارد و نیروهای بازنشسته با حفظ کرامت سازمان را ترک و از ظرفیت مشاوره‌ای آنها استفاده می‌کنیم.

نژادبهرام گفت: در حال حاضر معاونین در شهرداری تلاش می‌کنند که حداقل دو جوان را در حوزه‌های مدیر کلی استفاده کنند و هم اکنون بخش‌های مختلفی از شهرداری همچون ریاست مرکز مطالعات، معاون برنامه‌ریزی و بسیاری از شهرداران مناطق جوان هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز17 ساعت قبل
پایگاه خبری فردا: یکشنبه هفته آینده به مناسبت نیمه شعبان مدارس سراسر کشور تعطیل است برخی انتظار دارند که به مناسبت اینکه شنبه بین دو تعطیلی این جمعه و نیمه شعبان قرار دارد مدارس در این روز نیز تعطیل باشند اما هیچ خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در روز شنبه ۳۱ فروردین متشنج بوده است لذا به نظر می‌رسد مدارس در روز شنبه ۳۱ فروردین دایر است
فارسفارس4 ساعت قبل
محمدباقر الفت، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: با مسدودسازی ۱۲ هزار سیم‌ کارت که به‌منظور کلاهبرداری‌‌های ارتباطی موسوم به کلاهبرداری‌های کارت به کارت استفاده می‌ شد، وقوع این جرم در نوروز امسال ۴۰ درصد کاهش یافت. به گزارش خبرگزاری فارس، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: با مسدود سازی ۱۲ هزار سیم‌کارت که به‌منظور کلاهبرداری‌‌های ارتباطی موسوم به کلاهبرداری‌های کارت به کارت استفاده می‌شد، وقوع این جرم در نوروز امسال ۴۰ درصد کاهش یافت. معاون رئیس قوه قضاییه اظهار کرد: با این اقدام از وقوع ۴۰ درصد از این نوع کلاهبرداری‌ها در فروردین ۹۸ پیشگیری شد. الفت با اشاره به اینکه کشاندن افراد به جلو دستگاه خودپرداز به بهانه دریافت جایزه از شگرد‌های کلاهبرداران ارتباطی است، گفت: با اطلاع رسانی و ارتقا آگاهی مردم میزان وقوع این نوع کلاهبرداری کاهش چشمگیری خواهد یافت. انتهای پیام/
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
امیر حیدری در حاشیه مراسم روز ارتش در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: امروز جوانان برومند این کشور با رژه‌ای که در روز ارتش انجام دادند، ثابت کردند که پای آرمان‌های کشور خواهند بود و در کنار برادران سپاهی تمام تلاش‌مان این است که از مرز‌های آبی، خاکی و هوایی کشور دفاع کنیم و هیچ کسی نمی‌تواند باعث جدایی ارتش و سپاه شود و دشمنان ما هم می‌دانند که جرأت دست درازی به امنیت این کشور را ندارند.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
امیر خانزادی در حاشیه مراسم روز ارتش و درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: امروز یکبار دیگر در رژه اقتدار یک پیام مهم برای دوستان و به ویژه دشمنانمان داشتیم و پرواز جنگنده کوثر و رژه این هواپیما در روز ارتش باعث شد قدرت خودمان را یکبار دیگر به رخ دشمنان بکشیم و باعث هراس آن‌ها شویم. وی در ادامه گفت: خوشبختانه جنگنده کوثر با بهترین فناوری روز و به دست جوانان توانمند کشورمان ساخته شده است و این یعنی ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار سپاه و به ویژه نیرو‌های مسلح اجازه تخطی به دشمنان این آب و خاک نخواهد داد.
فردا نیوزفردا نیوز23 ساعت قبل
آفت ملخ خویشاوند ملخ است و شباهت زیادی به هم دارند. آیا هجوم آفت ملخ خطرناک است؟ آفت ملخ برای انسان خطرناک یا مرگبار نیست. آیا آفت ملخ برای انسان مضر است؟ آفت ملخ به انسان یا حیوانات حمله نمیکند. آیا آفت ملخ خطرناک است؟ ملخ بیابانی، به علت توانایی گروهیش در پرواز سریع و طی مسافت‌های طولانی، خطرناک‌ترین آفت ملخ است. چرخه زندگی ملخ بیابانی شامل سه مرحله است: تخم، ملخ بی بال، و ملخ بالغ.

نظرها

اخبار بیشتر