نژادبهرام: رویکرد شورا جوان‌گرایی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. اجتماعی
نژادبهرام: رویکرد شورا جوان‌گرایی است

نژادبهرام: رویکرد شورا جوان‌گرایی است

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران اعلام کرد: در حال حاضر ظرفیت کارورزی در محیط‌های واقعی را برای جوانان فراهم کنیم و تلاش می‌کنیم از محیط تئوریک فاصله گرفته و آموزش‌ها را عملیاتی ارائه دهیم.

به گزارش افکارنیوز،

زهرا نژادبهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در ارتباط با برنامه‌های حمایتی شورای شهر از جوانان در پایتخت اظهار داشت: طرح‌های زیادی تا کنون در این زمینه اجرا شده و مدنظر قرار دارد که انتخاب ۵۰ درصدی حوزه‌های مدیریتی از جوانان از جمله این رویکردها است.

وی با اشاره به اهمیت شورای شهر تهران به جوان‌گرایی در رده‌های مدیریتی گفت: ‌ در انتخاب شهردار هم تلاش شد از رویکرد جوان‌گرایی استفاده کنیم و در حال حاضر بیشترین فرصت را برای جوانان قرار داده تا با مسائل مختلف شهری آشنا شوند.

نژادبهرام از برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای جوانان خبر داد و گفت: اواخر سال گذشته نشستی با دانشگاه‌ها آغاز شد و بر اساس این سلسله نشست‌ها تفاهم‌نامه‌هایی امضا شد، از جمله اینکه با دانشگاه تربیت‌مدرس تهران تفاهم‌نامه‌ای داشتیم تا در قالب کارگاه و نشست تخصصی مسائل شهری را برای جوانان مطرح کنیم.

خبری: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران اعلام کرد: در حال حاضر ظرفیت کارورزی در محیط‌های واقعی را برای جوانان فراهم کنیم و تلاش می‌کنیم از محیط تئوریک فاصله گرفته و آموزش‌ها را عملیاتی ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: در برنامه‌های پیش‌رو نیز رویکرد جوان‌گرایانه مدنظر قرار دارد و نیروهای بازنشسته با حفظ کرامت سازمان را ترک و از ظرفیت مشاوره‌ای آنها استفاده می‌کنیم.

نژادبهرام گفت: در حال حاضر معاونین در شهرداری تلاش می‌کنند که حداقل دو جوان را در حوزه‌های مدیر کلی استفاده کنند و هم اکنون بخش‌های مختلفی از شهرداری همچون ریاست مرکز مطالعات، معاون برنامه‌ریزی و بسیاری از شهرداران مناطق جوان هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

الفالف11 ساعت قبل
۰ نظر، ۵ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارگروه اجتماعی الف، ۱ اسفند ۱۳۹۸، ۲۲:۰۰ ۳۹۸۱۲۰۱۱۱۷مدیریت روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس به دنبال انتشار برخی از شایعات به ویژه تصویری که نشان از قرار دادن میله‌هایی در جوار مضجع شریف است طی جوابیه‌ای مطرح کرد: ضریح مطهر همواره و در برخی از شب‌ها ضد عفونی می‌شود که در این ایام برای رعایت بیشتر بهداشت عمومی تعداد آن افزایش یافته است. امروز نیز گرد ضریح مطهر به شکل موقت میله‌هایی قرار داده شد تا خادمان بارگاه حضرت، ضریح مطهر را ضد عفونی کنند و اکنون زائران به صورت عادی در حال زیارت ضریح هستند. اکنون نیز بخش‌های مختلف همچنان بدون هیچ مشکل و وقفه‌ای به صورت عادی درحال خدمت‌رسانی به زایران هستند.
عصر ایرانعصر ایران8 ساعت قبل
نداشتن دارویی برای درمان کرونا، بدان معنا نیست که مبتلایان خوب نمی‌شوند. عصر ایران - کرونا، سرانجام به ایران رسید و طبق اعلام رسمی وزارت بهداشت تا کنون ۲ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. ۲ - نداشتن دارویی برای درمان کرونا، بدان معنا نیست که مبتلایان خوب نمی‌شوند. ۴- هر چند کمبودهایی داریم و مثلا در خصوص کیت تشخیص کرونا نیازمند خارج هستیم و کرونا نیز داروی خاصی ندارد ولی منصفانه باید گفت که شبکه بهداشت ایران در زمره گسترده‌ترین و کارآمدترین‌های جهان است. ۵ - برای اولین بار میزان بهبودیافتگان از کرونا از مبتلایان جدید در دنیا پیشی گرفته و شیب ابتلا ملایم‌تر شده است.
ایمناایمنا11 ساعت قبل
به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت و درمان، مریم حضرتی در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی قم و کمیته بحران به بررسی میزان تجهیزات پزشکی و لوازم حفاظت فردی دانشگاه پرداخت و جهت پیگیری موارد لازم جهت پاسخگویی بهتر در رابطه با بیماری کرونا ویروس قول مساعد داد. وی توصیه‌های لازم برای تریاژ بیماران حاد تنفسی، پذیرش، بستری و ترخیص آنان ارائه داد و سپس از بیمارستان کامکار عرب نیا و بیمارستان فرقانی که فوکال پوینت بیماران حاد تنفسی استان قم است بازدید و با پزشکان و پرستاران و بیماران گفت و گو و از نحوه خدمت رسانی به بیماران بستری اطلاع حاصل کرد. معاون پرستاری وزارت بهداشت در جلسه‌ای دیگر با حضور معاون درمان دانشگاه، مدیر پرستاری، رئیس دانشکده پرستاری، معاون اورژانس ١١٥، مدیران خدمات پرستاری بیمارستان‌های استان قم، هیأت مدیره نظام پرستاری قم و کارشناسان کنترل عفونت ضمن تشکر از خدمات ارزنده‌ای که در این چند روز به بیماران توسط کادر درمان ارائه شده، توصیه‌های لازم را به مسئولان و رؤسای پرستاری استان متذکر شد.
وانانیوزوانانیوز9 ساعت قبل
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک با تاکید بر اینکه با رعایت بهداشت فردی می‌توان ویروس کرونا را پشت سر گذاشت، گفت: از هشت مورد بیمار مشکوک به ویروس کرونا، نتیجه آزمایش هفت نفر مشکوک اعلام شد و وضعیت بیمار مبتلا به ویروس رو به بهبود است. وی با اشاره به موارد مشکوک ابتلا به ویروس کرونا در اراک که از صبح امروز خبرساز شده است، گفت: امروز هشت مورد مشکوک به این ویروس شناسایی شد که پس از انجام آزمایشات هفت مورد منفی بود و تنها یک مورد مثبت بود که وضعیت او نیز رو به بهبود است. رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: خوشبختانه در استان مرکزی هیچ گونه مورد مثبتی وجود نداشته و یک مورد مثبت از همکاران جامعه پزشکی است که در قم سکونت دارد که پس از مراجعه به اراک علائم را نشان داد و پس از دریافت آزمایش، مورد مثبت اعلام شد و سریعا ایزوله شد. تاکنون از شهروندان اراکی هیچ مورد مثبتی گزارش نشده است. انتهای پیام
فردا نیوزفردا نیوز9 ساعت قبل
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی: با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس و میان دوره مجلس خبرگان در روز جمعه ۲ اسفند ماه امسال، تمامی ۱۳۰ ایستگاه آتش نشانی مانند همیشه در آماده باش کامل هستند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی: با توجه به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس و میان دوره مجلس خبرگان در روز جمعه ۲ اسفند ماه امسال، تمامی ۱۳۰ ایستگاه آتش نشانی مانند همیشه در آماده باش کامل هستند. هر ایستگاه در محدوده تحت پوشش خود با توجه به شناخت ویژه از حوزه‌های انتخاباتی در آن محدوده، مستقر و تامین ایمنی شرکت کنندگان در انتخابات را برعهده دارند.

نظرها

اخبار بیشتر