1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

ارتش و سپاه در کنار هم حافظ امنیت ایران هستند

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
فرمانده نیروی زمینی ارتش: ما درکنار سپاه تنها هدف‌مان حفظ امنیت کشور است
ارتش و سپاه در کنار هم حافظ امنیت ایران هستند - 1

امیر حیدری در حاشیه مراسم روز ارتش در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت: امروز جوانان برومند این کشور با رژه‌ای که در روز ارتش انجام دادند، ثابت کردند که پای آرمان‌های کشور خواهند بود و در کنار برادران سپاهی تمام تلاش‌مان این است که از مرز‌های آبی، خاکی و هوایی کشور دفاع کنیم و هیچ کسی نمی‌تواند باعث جدایی ارتش و سپاه شود و دشمنان ما هم می‌دانند که جرأت دست درازی به امنیت این کشور را ندارند.

در وبسایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خلاقیت بدون هیچ امکاناتی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.

ویدیو/ آرزوی تلخ یک زوج عاشق در برنامه زنده: آرزو دارم دستش و بگیرم اما نمیتونم

انتخابانتخاب8 ساعت قبل
ایرناایرنا1 روز قبل
وی تاکید کرد: در ماه رمضان همه قشرهای مردم برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد مشارکت داشته باشند. علیرضا نصری افزود: کمک‌های مالی مختلفی در دین اسلام توصیه شده است و گسترش کمک‌های مردمی به زندانیان جرایم غیر عمد به فرهنگ‌سازی نیاز دارد. رییس دادگستری قشم هم تصریح کرد: جامعه هدف این آیین خانواده زندانیان جرایم غیرعمد است. مسعود رحمانی افزود: با آزادی زندانیان جرایم غیر عمد، سلامت روحی و جسمی خانواده‌های آنها تا حد بسیار بالایی تامین می‌شود. شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، لارک و هنگام با ۱۵۰ هزار جمعیت از تنگه هرمز به موازات خط ساحلی استان هرمزگان در خلیج فارس به طول ۱۵۰ کیلومتر گسترده شده است.
ایرناایرنا3 ساعت قبل
به گزارش روز یکشنبه سازمان اورژانس کشور، در سال ۹۶ حدود ۳۸۰ هزار مرگ در کشور گزارش شد که ۳۱۳ هزار مورد آن به دلیل بیماری‌های غیرواگیر بود. از این ۳۱۳ هزار مورد، ۱۶۱ هزار مورد به دلیل بیماری‌های قلبی و عروقی بود و حدود ۹۷ هزار مورد از مرگ و میر مردم ایران مستقیما به دلیل فشار خون بوده است. این گزارش می‌افزاید: با توجه به آمار بسیار بالای ایرانیان مبتلا به فشار خون، وزارت بهداشت با همکاری سایر سازمان‌های اجرایی کشور طرح بسیج ملی کنترل فشار خون را از روز جمعه (۲۷ اردیبهشت) در کشور آغاز کرد. وی افزود: آمبولانس‌ها، اتوبوس آمبولانس‌های پشتیبان و عملیاتی در روز نماز عید فطر و نمازهای جمعه در تاریخ اجرای طرح (۲۷ اردیبهشت لغایت ۱۵ تیر) جهت پایش فشار خون نمازگزاران مستقر هستند. رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: اورژانس آماده ثبت اطلاعات خدمت گیرندگان این طرح و ارجاع به مراکز بهداشتی و درمانی در صورت نیاز است.

ساماندهی پل‌های عابر پیاده

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر