هم افزایی حداکثری نیروها برای افزایش انسجام ملی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. سیاسی
هم افزایی حداکثری نیروها برای افزایش انسجام ملی

هم افزایی حداکثری نیروها برای افزایش انسجام ملی

ایرناخبرگزاری ایرنا |
تهران-ایرنا- سومین نشست هم اندیشی تشکل های ولایی و انقلابی با جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر ایجاد و تعمیق وفاق و انسجام حداکثری میان تشکل ها و گروه های ولایی و انقلابی برگزار شد.

به گزارش ایرنا از دفتر رسانه جامعه روحانیت مبارز، سومین نشست هم اندیشی تشکل‌های ولایی و انقلابی با جامعه روحانیت مبارز امروز- پنجشنبه- در دفتر جامعه روحانیت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی رییس جامعه روحانیت مبارز با اشاره به ایام مبارک ماه شعبان بر بهره گیری از ظرفیت‌های این ایام و لزوم توجه به معنویت و اخلاق در حرکت‌های سیاسی و اجتماعی تاکید کرد.

پس از آن حجت الاسلام محمد حسین موسی پور عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز به تشریح دستور جلسه و اهداف آینده نشست پرداخت.

در ادامه جلسه متن پیشنهادی وضعیت شناسی سیاسی جاری کشور که توسط کمیته سیاسی جامعه روحانیت تهیه شده بود برای بررسی و ارزیابی میان شرکت کنندگان توزیع شد.

همچنین در این جلسه اعضا بر ایجاد و تعمیق وفاق و انسجام حداکثری میان تشکل‌ها و گروه‌های ولایی و انقلابی تاکید کردند و ادامه این روند مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

در ادامه، کلیات مبانی و شاخص‌های این انسجام و وفاق حداکثری میان نیروهای دلسوز انقلاب توسط اعضا تصویب شد.

در خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

دیگر مصوبه این جلسه تشکیل کارگروهی با عضویت چند تن از اعضای نشست با ماموریت تدوین دستور جلسه و پیگیری مصوبات بود.

همچنین اعضا بر رسیدگی به وضعیت هموطنان سیل زده سراسر کشور و بر ادامه همبستگی ملی که این روزها در سراسر کشور میان تمامی دستگاه‌ها، گروه‌ها، مساجد و هیات مذهبی و آحاد جامعه مشاهده شد، تاکید کردند

اعضا همچنین ضمن سپاسگزاری از اقدامات قابل تحسین و خداپسندانه انجام شده، خواستار ادامه این همدلی تا رفع کامل مشکلات هموطنان در مناطق گرفتار سیل شدند.

در پایان این جلسه اعضا بر دعوت از جوانان، زنان، و مجموعه فعال اجتماعی با گفتمان‌های متفاوت و فعالان دلسوز اجتماعی و سیاسی بر اساس بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری در جهت هم افزایی و ارتقای سرمایه اجتماعی تاکید کردند.

به گزارش ایرنا، جلسات هم اندیشی تشکل‌های ولایی و انقلابی با جامعه روحانیت مبارز کشور هر ماه در محل دفتر جامعه برگزار می‌شود.

سیام*۳۲۰۲**۱۶۰۱**

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خوانندگی و رقص خانم‌ها در ستاد انتخاباتی! / فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل

سقوط داربست تبلیغاتی کاندیدای بهشهر - مازندران / فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل

رقص و پایکویی در ستاد انتخابی یکی از نامزدها و در حضور یک روحانی / فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل

فیلم/ تهدید اسرائیل با هم‌پیمانان سنی‌مذهب ایران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
«افضل اشرف» کارشناس مسائل نظامی: اعلام معامله‌قرن، گروه‌های فلسطینی را به ایران نزدیکتر کرده و بعید نیست که علاوه بر هم‌پیمانان شیعی، در تحولی تازه شاهد استفاده ایران از گروه‌های نیابتی سنی‌مذهب باشیم.

پاسخ به شبهه‌ای درباره کشتار مردم زمان محمدرضا پهلوی

مهرمهر1 روز قبل

فیلم/ ماشین‌سواری امروز روحانی و جهانگیری

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر