1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. تکنولوژی
انتقاد یک نماینده مجلس از تحریم اپل

انتقاد یک نماینده مجلس از تحریم اپل

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
نماینده مردم تهران در مجلس طرح تحریم شرکت اپل را نوعی شوخی توصیف کرد.

به گزارش خبرآنلاین علیرضا رحیمی نماینده تهران در توئیتی نوشت: در شرایطی که ایرانیها بیش از یک میلیون ازمحصولات اپل را خریداری واستفاده می‌کنند تحریم شرکت اپل (و باصطلاح طراحان، آیفون) به شوخی بهارستانی شبیه‌تر است تا قانونگذاری در مجلس. فرآیند مواجهه با تحریم‌ها را شعاری و بی خاصیت نکنیم. قانون ممنوعیت استفاده از ماهواره هنوز هم رسمی است.!

انتقاد یک نماینده مجلس از تحریم اپل - 2

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار مهم تکنولوژی و فناوری

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ببینید | چالش تلفن انگشتی برای نوجوانان عصر آیفون

همشهریهمشهری20 ساعت قبل
عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
عکاسان صنعتی به شکلی مخفیانه و غیر رسمی، تصاویر ب‌ام‌و گرن‌کوپه سری ۸ را در حین سوار شدن به خودروبر و بدون پوشش‌های استتاری منتشر کردند. به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از «کارسکوپ»، این اولین شانس برای دیدن بدنه توسعه یافته گرن‌کوپه سری ۸ است. این خودروهای جدید و جذاب قرار است جایگزین ب‌ام‌و‌های گرن کوپه سری ۶ شوند. فضای درونی این خودرو نیز تقریبا همان فضای درونی مدل‌های کانورتیبل و کوپه سری ۸ جدید را حفط کرده است. این فضای درونی شامل صفحه دیجیتالی ۱۲٫۳ اینچی پشت آمپر، صفحه اطلاعات و سرگرمی ۱۰٫۲۵ اینچی می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران6 ساعت قبل
در شبکه‌های اجتماعی تصویری دست به دست می‌چرخید که نشان می‌داد مالک خودرو، پسری متولد سال ۱۳۷۱ است. تا آنجا که من خبر دارم، پدر راننده خبر نداشته که پسرش پورشه او را بیرون برده. آنگونه که ما شنیدیم وقتی که او خواب بوده، پسرش به طور مخفیانه پورشه او را بیرون می‌برد و تصادف می‌کند. یک خودروی پورشه متعلق به پدر دختر بوده و یک خودروی پورشه متعلق به پدر پسر. مادرش به «هفت‌صبح» می‌گوید از چهارشنبه شب که پسرش به خانه برنگشته تا روز جمعه از هیچ چیز خبر نداشته‌اند.
ایمناایمنا1 روز قبل
سرهنگ جواد درستکار در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: مقارن ساعت ۳ بامداد امروز در حادثه برخورد یک دستگاه پورشه با یک دستگاه پراید در خیابان کارگر اصفهان، راننده ۴۰ ساله پراید جان خود را از دست داد. وی افزود: راننده جوان پورشه که در حین رانندگی حالت عادی نداشت، با سرعت غیرمجاز حین تردد در خیابان کارگر به دلیل سرعت بالا و عدم توانایی در کنترل خودرو با یک دستگاه خودرو پراید به شدت برخورد کرد که در این حادثه راننده ۴۰ ساله پراید جان خود را از دست داد. رییس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه راننده ۲۴ ساله خودرو پورشه همراه با دختر خواهر و دختر عمه خود در حال رانندگی بوده است، تصریح کرد: اینکه در فضای مجازی بیان شده دو پورشه در حال تردد بوده‌اند در حد شایعه است زیرا در صحنه حادثه تنها یک پورشه مشاهده شده است.

نظرها

اخبار بیشتر