یکی از بدترین بازی‌هایم در دوارن مربی‌گری‌ام بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. ورزشی
یکی از بدترین بازی‌هایم در دوارن مربی‌گری‌ام بود

یکی از بدترین بازی‌هایم در دوارن مربی‌گری‌ام بود

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
علی دایی در نشست خبری پس از دیدار مقابل سپاهان گفت:‌ فکر می‌کنم ما امروز بدترین بازی فصل‌مان را انجام دادیم، در خط دفاعی و دروازه خیلی اشتباه داشتیم و متأسفانه این بازی را از دست دادیم. می‌توانستیم به بازی برگردیم ولی گل دقایق آخر سپاهان در نیمه اول باعث شد این اتفاق نیفتد. دروازه‌بان ما اشتباهات خیلی بدی داشت، از گل اول، گل سوم، گل چهارم در بازی نبود.

به گزارش افکارنیوز،

علی دایی در نشست خبری پس از دیدار مقابل سپاهان گفت: ‌ فکر می‌کنم ما امروز بدترین بازی فصل‌مان را انجام دادیم، در خط دفاعی و دروازه خیلی اشتباه داشتیم و متأسفانه این بازی را از دست دادیم. می‌توانستیم به بازی برگردیم ولی گل دقایق آخر سپاهان در نیمه اول باعث شد این اتفاق نیفتد. دروازه‌بان ما اشتباهات خیلی بدی داشت، از گل اول، گل سوم، گل چهارم در بازی نبود.

وی افزود: ما با اینکه دروازه‌بانمان خوب کار نکرد و خط دفاعی‌مان خوب نبود، به شدت حق‌مان باخت بود. به چند بازیکن که چند بازی پشت سر هم بازی کرده بودند استراحت دادیم، یکی از بدترین بازی‌هایم بود که در دوران مربی‌گری‌ام دیدم.

علی دایی در خصوص تعریف قلعه‌نویی از او و همچنین غیبت علیاری در این بازی گفت: من از آقای قلعه‌نویی تشکر می‌کنم، متأسفانه در ایران خیلی چیزها برعکس است. در مورد علیاری متأسفانه ما او را امروز به دلایل انضباطی دراختیار نداشتیم، تصمیمات غلطی گرفته شد و باعث شد ما از علیاری نتوانیم استفاده کنیم. به خاطر مسائل اخلاقی از او صرف‌نظر کردیم، مسائل اخلاقی برای ما مهمتر از نتیجه است. ما در خط دفاعی بازیکن خاصی نداریم، با این حال تابع باشگاهیم. به خاطر بی‌احترامی او را کنار گذاشتیم، با اینکه عامل آن، فرد دیگری بود. با این حال حق نداریم به کسی بی‌احترامی کنیم. کسانی که بانی این مسئله بودند هم از باشگاه اخراج شدند، ما علیاری را نداشتیم و دفاع ما آنقدر باز بود که هر توپی می‌آمد تن و بدنمان می‌لرزید.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

وی در خصو ص استفاده از منادی در این بازی گفت: ‌ او مدتی مصدوم بود و ما به او شانسی دادیم تا برگردد که متأسفانه نتوانست از این شانس استفاده کند و دقیقه ۲ توپی را که می‌توانست با دست بگیرد با پا گرفت، روی گلهایی که خوردیم هم دفاعمان مقصر بود هم دروازه‌بانمان. گل پنجم هم دفاع ما مثل آب خورد پنالتی داد. متأسفانه اشتباهات تکراری ادامه دارند. من در جلسه در مورد تک تک مواردی که گل خوردیم صحبت کردم. متأسفانه از لحاظ بدنی بازیکن نداریم و نمی‌توانیم تعویض کنیم، به خاطر همین خیلی به تیم فشار آمده، اما این دلیل نمی‌شود که اینطور ببازیم، خیی بد بودیم، نباید برای بد بودنمان به دنبال دلیل باشیم.

سرمربی سایپا در مورد اینکه شجاعانه بازی کرد و تیمش را دفاعی به زمین نفرستاد گفت: ‌ ما نمی‌توانستیم عقب بنشینیم و دفاع کنیم این بازی‌ای بود که سپاهان دوست داشت، اگر عقب می‌رفتیم شاید گل‌های بیشتری می‌خوردیم، ما می‌خواستیم در این بازی امتیاز بگیریم، اما گل دوم را در زمان بدی دریافت کردیم و بازنده به رختکن رفتیم.

وی در خصوص اینکه آیا رتبه سایپا در جدول باعث شده که بازیکنان این تیم انگیزه‌های لازم را نداشته باشند، گفت: ما برای خودمان بازی می‌کنیم، باید درست و پاک بازی کنیم، اما چون تعداد محدودی هستیم و در یک بازی حساس یک مهره اصلی ما هم تنبیه انضباطی می‌شود این مسائل اتفاق می‌افتد.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

ببینید | خشم بازیکنان خسته و ترسیده از پرواز استقلال در هواپیمای سیرجان

خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
بعد از ترس از کرونا و لغو نشدن بازی‌های لیگ، حالا هواپیما و بازگشت به تهران بعد از ۷۰ دقیقه پرواز ناموفق! ویدئوی منتشر شده از پرواز استقلالی‌ها را ببینید.
روزنوروزنو16 ساعت قبل
چند روزی است که ویروس کرونا در کشور ما شیوع پیدا کرده و رعایت موارد بهداشتی یکی از راه‌های جلوگیری از این ویروس است. علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس هم برای جلوگیری از مبتلا شدن به این ویروس، با ماسک به تمرین پرسپولیس رفت. این تصویر در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و کاربران شبکه‌های اجتماعی، مدل ماسک زدن بیرانوند را سوژه خود کرده‌اند.
روزنوروزنو16 ساعت قبل
من یک بار هم گفتم در تیم ملی مگر مسعود مقصر بود؟ مقصر اول ویلموتس بود و به مسعود چه ربطی دارد که او را تخریب می‌کردند. * استوکس ساعت اشکان را دزدیدزنوزی درخصوص استوکس اضافه کرد: اگر استوکس خوب بود من او را نگه می‌داشتم! من به آقایان گفتم استوکس را نخرید و این به گردن شما می‌افتد اما فکر کردند که من دوست ندارم استوکس به پرسپولیس برود. * زور پرسپولیس از تیم ملی هم بیشتر استزنوزی با اشاره به حضور گل محمدی در تیم پرسپولیس گفت: موضوع تیم ملی و پرسپولیس هم جالب است. جالب است که این‌ها زورشان از تیم ملی هم بیشتر است.
روزنوروزنو15 ساعت قبل
حالا ۴۸ ساعت است که از اتفاقات بازی سپاهان و پرسپولیس که در نهایت برگزار هم نشد، گذشته است. متاسفانه بعضی‌ها می‌گویند چطور نان سپاهان را به خانه می‌بری یا قبلا می‌گفتند چطور نان پرسپولیس را به خانه می‌بری؟! حالا الان که در سپاهان هستم و هواداران سپاهان این حرف‌ها را نمی‌زنند. اگر از سپاهان هم بروم، احترام هواداران سپاهان را حفظ می‌کنم. امیدوارم تمام بازیکنانی که برای سلامتی خودشان ارزش قائلند، بیایند و بگویند و درخواست لغو بازی‌ها را داشته باشند.
روزنوروزنو16 ساعت قبل
دیروز سایت فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای صادر کرد و نوشت: سرپرست دبیرکلی فدراسیون با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ تاکید کرد باشگاه‌های بدهکار ظرف یک هفته نسبت به پرداخت بدهی‌ها خود فرصت دارند و اگر این کار را انجام ندهند، طبق بند الف و ب ماده ۸۹ نسبت به جریمه نقدی، کسر امتیاز، محرومیت از ثبت نام بازیکن جدید و یا سقوط به دسته پایین‌تر محکوم خواهند شد. معروف‌ترین تیم لیگ برتری در بین ۱۳ تیم، باشگاه پرسپولیس بود و همین موضوع سبب شد تا نگرانی‌های برای هواداران این تیم ایجاد شود، اما مدیران باشگاه پرسپولیس در روزهای گذشته به دنبال رضایت از شاکیان خود بوده‌اند تا مطالبات آنها را پرداخت کنند. طبق اعلام مدیران پرسپولیس در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و از این تیم امتیازی کسر نمی‌شود و به لیگ پایین‌تر نیز سقوط نخواهد کرد.
طرفداریطرفداری14 ساعت قبل
طرفداری- در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران تیم استقلال در زمین گل گهر سیرجان صف‌آرایی خواهد کرد. مشخصات بازیهفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایرانگل گهر سیرجان - استقلال تهارانپنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰سیرجان، ورزشگاه امام علی (ع) پیش‌بازیاستقلال با فرهاد مجیدی از حیث نتیجه‌گیری روندی سینوسی را طی می‌کند. پرسپولیسی که با ۴۱ امتیاز و ۴ امتیاز بیشتر نسبت به تیم دوم در صدر جدول قرار دارد (بدون احتساب بازی با سپاهان). در طرف مقابل گل گهر سیرجان با ۲ پیروزی، ۱۰ مساوی و ۸ شکست و کسب ۱۶ امتیاز در رتبه چهاردهم جدول قرار دارد و در منطقه خطر است. گل گهر با وجود رتبه نازل خود در جدول، در این فصل نشان داده است که در خانه به سختی شکست می‌خورد.

نظرها

اخبار بیشتر