دوران بازگشت به عقب آمریکا فرا رسیده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. اجتماعی
دوران بازگشت به عقب آمریکا فرا رسیده است

دوران بازگشت به عقب آمریکا فرا رسیده است

ایرناخبرگزاری ایرنا |
قزوین- ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: اندیشمندان غربی امروز در تحلیل های سیاسی، نظامی و اقتصادی خود اذعان کرده اند که دوران بازگشت به عقب آمریکا فرا رسیده است.

به گزارش ایرنا، آیت الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر قزوین تاکید کرد: اعتماد به نظام سلطه از دیدگاه مقام معظم رهبری حاصل بی اعتمادی به تفکر مهدویت است و کسانی که بر این عقیده مصر هستند بدانند که جهان استکباری روز به روز در حال افول و اضمحلال است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری اظهار داشتند که جوانان در سطح نخست زمینه سازان ظهور قرار دارند و امروز ما شاهد حضور این قشر در مساجد، دانشگاه‌ها، عرصه تولید، فناوری و سایر محیط‌های دیگر هستیم که با شور و نشاط و جسارت وارد عمل شده و با کارهای خود مردم میهن اسلامی را امیدوار ساخته‌اند.

امام جمعه قزوین اضافه کرد: ۲۶ سال پیش در چنین روزهایی آمریکاییان به اصطلاح اهل آزادی و دموکراسی ۸۰ نفر از فرقه داوودیان را که در ساختمانی تحصن کرده بودند بدون دادن هر نوع اخطاری به آتش کشیده و لکه ننگ دیگری را نیز در تاریخ به نام خود ثبت کردند.

در خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران | پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین یادآور شد: کسانی که می‌خواهند فرهنگ و تمدن غرب را مطالعه کنند باید اتفاقات کشورهایی مانند لبنان، فلسطین، یمن، افغانستان، پاکستان، سوریه، عراق و غزه را پیگیری کنند و این را نیز بدانند که استکبار جهانی در کشور ما با راه اندازی جنگ و گرسنگی باعث کشتارهای بسیار فجیعی نیز شده‌اند.

وی به سالگرد شکست آمریکاییان در طبس اشاره کرد و گفت: در چنین روزهایی بود که وقتی همه مردم کشور در خواب بودند به فرمان خداوند طوفان شن در صحرای طبس به راه افتاد و یکی از پیچیده‌ترین عملیات‌های نظامی آمریکاییان را به آتش کشید و توطئه آنها را خنثی ساخت.

امام جمعه قزوین در ادامه فرارسیدن روز ارتش و میلاد منجی عالم بشریت مهدی موعود عجل الله را تبریک گفت.

۸۰۵۴* ۶۱۰۱

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ مردم نگذاشتند ایران، دشمن شاد شود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
الفالف1 روز قبل
با توجه به انتشار ویروس کرونا در قم، ابتدا خبر و عکسی منتشر شد مبنی بر منع بوسیدن ضریح حضرت معصومه علیها افضل الصلاه اما دیری نپایید که گفته شد عکس آرشیوی بوده وکما فی السابق میتوان بر ضریح مطهر دست کشید وبوسه زد. واقع امر آنست که پزشکان چنین تماسهایی را در شرایط فعلی موجب گسترش ویروس بسیار خطرناک کرونا که ممکن است با دست الوده به ضریح منتقل شده باشد می‌دانند. لذا اقتضای قول وفعل معصوم اهتمام به تشخیص اطباء است و در چنین مواردی چنانچه گذشت در شرایط فعلی بوسیدن و لمس ضریح را مخاطره آمیز خواهد بود. لذا همانگونه که از ملوث نمودن ضریح مطهر به پلیدی‌ها نظیر خون و …جلوگیری می‌شود بجاست از آلودگی محتمل آن به منشاء امراض مهلکی مثل ویروس کرونا هم جلوگیری شود. و برای آنکه این منع از لمس ضریح موجب کاستن اعتقاد زائرین نشود کافیست مسئله فطری فوق که مورد اذعان عقل است برای مردم چنانچه گذشت توضیح داده شود.

کاهش ۱۹ درصدی مشارکت مردم در انتخابات مجلس+ فیلم

رکنارکنا20 ساعت قبل

ورود سامانه بارشی به کشور

مهرمهر1 روز قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
بر اساس بیانیه گروه ویژه اقدام مالی، در صورت پیوستن ایران به کنوانسیون‌های پالرمو و CFT، نام تهران دوباره از لیست سیاه حذف خواهد شد. این اما تنها تخفیف در نظر گرفته شده از سوی گروه ویژه اقدام مالی به ریاست چین برای ایران نیست. در نقطه مقابل نیز FATF نام ایران را به‌طور موقت از لیست سیاه خارج و اقدامات تقابلی علیه تهران را متوقف کرد. علی احمدی، پرویز داوودی، احمد توکلی و احمد وحیدی از دیگر مجمع‌نشینانی بودند که در اظهاراتی رسمی مخالفت خود با لوایح FATF را اعلام کرده‌اند. بدین‌ترتیب به نظر می‌رسد ایران دست‌کم تا نشست بعدی گروه ویژه اقدام مالی و با اتکا به ۲ تخفیف در نظر گرفته شده توسط FATF فرصت دارد تا نسبت به تصویب این لوایح در مجمع تشخیص مصلحت نظام اقدام کند.
ایسناایسنا1 روز قبل
همه اماکن و ناوگان ریلی متروی تهران برای پیشگیری از شیوع ویروس واگیردار کرونا ضدعفونی شدند. به گزارش ایسنا، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که متروی تهران فرآیند مقابله با ویروس کرونا را در دستور کار خود قرار داده است. در پایان این جلسات نوبخت گفت: شرکت بهره برداری متروی تهران ضدعفونی تمامی اماکن و قطارهای مسافری را در رأس برنامه‌های اصلی خود قرار داده و در این جلسه گزارشی از عملکرد پیشگیرانه طی یک ماه گذشته ارائه داد. نوبخت تصریح کرد: با توجه به شرایط فعلی دستور العمل‌های جدیدی از سوی وزارت بهداشت برای شرکت بهره برداری متروی تهران ابلاغ شد. بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، نوبخت در پایان گفت: موضوع سلامت شهروندان و مسافران از اولویت‌های مدیریت شهری است و امیدواریم با اقدام‌های پیشگیرانه بتوانیم آسودگی خاطر آنان را فراهم کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر