1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اجتماعی
انگلیس درشوک کشف اسکلت عجیب ۲۶ انسان! +عکس

انگلیس درشوک کشف اسکلت عجیب ۲۶ انسان! +عکس

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
بقایای جسد ۲۶ نفر در پی حفاری زمین کشف شد. انگلیسی‌ها با دیدن این اکتشافات شوکه شدند.

رکنا: اجساد ۲۶ نفر مردمان عصر آهن و دوره رم باستان در آکسفوردشایر انگلیس یافت شد.

در میان اجساد کشف شده، جسد زنی با پا‌های قطع شده و دستانی بسته در پشت سرش و فرد دیگری که سرش بین پاهایش قرار گرفته بود، دیده می‌شود.

انگلیس درشوک کشف اسکلت عجیب ۲۶ انسان! +عکس - 2

همچنین مجموعه‌ای از اجسام دوره‌های زمانی مختلف به هنگام عملیات قراردادن لوله‌های آب در این مکان پیدا شد.

باستان شناسان معتقدند که اجساد کشف شده، متعلق به همان جامعه‌ای است که در خلق طرح اسب سفید یوفینگتون در تپه‌های اطراف این منطقه نقش داشتند.

پائولو گوآرینو از اعضای موسسه باستان شناسی انگلیس گفت: این یافته‌ها، دریچه‌ای منحصر به فرد را به حیات و مرگ جوامعی باز می‌کند که ما صرفا اطلاعاتی در مورد بنا‌های تاریخی شان تنها در اختیار داریم.

در سایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

وی افزود: نتایج تحلیل و بررسی این آثار دست ساز، استخوان حیوانات، اسکلت‌های انسانی و نمونه‌های خاک این مکان به ما کمک می‌کند به اطلاعات مهمتری در مورد تاریخ جوامعی دست یابیم که این زمین‌ها را سال‌های دور اشغال کردند.

همچنیناین کشفیات، امکان تحقیق در مورد عقاید و خرافه‌های ساکنانمنطقه آکسفوردشایر قبل از غلبه امپراطوری رم بر آن را فراهم می‌آورد.

وی افزود: مدارک موجود نشان می‌دهد که اجساد دفن شده در این گودال‌ها، احتمالا قربانیان انسانی مراسمی خاص بوده‌اند.

وی یادآور شد که این یافته‌ها، تفسیر ما در مورد گذشته را به چالش می‌کشد و ما را به تلاش برای فهم عقاید مردمی سوق می‌دهد که بیش از دو هزار سال پیش زیسته و مرده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم! / نظر شما درباره‌ی این فیلم چیست؟!

الفالف15 ساعت قبل
آنطور که در فضای مجازی گفته شده در ادامه پورشه متوقف نمیشود و چند متر جلوتر به پراید دیگری که گوشه‌ی خیابان پارک بوده می‌خورد و آسیب شدیدی نیز به آن پراید وارده شده و بر اثر این برخورد یک دستگاه ۲۰۶ دیگر نیز ضربه می‌بیند. اما نکته تاسف‌بار و قابل‌تامل این حادثه کجاست؟! پلیس: داد نکش آدم کشتیندختر: کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم! این فرهنگ منحط از کجا سر ریز می‌شود و سر منشا این نگاه را در کجا می‌توان پیدا کرد؟! شما می‌توانید نظرات خود را با الف درمیان گذاشته و واکنش خود را به این فیلم و رفتار نشان دهید.
عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
آنها دیده‌اند وقی پدر پولدارشان وارد جایی می‌شود، همه به او احترام می‌گذارند و تا کمر برایش خم می‌شوند. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سراغ علم رفتند، هشت‌شان گرو نه‌شان است و آنهایی که به دنبال ثروت رفتند نان‌شان در روغن است. او وقتی پشت پورشه می‌شنید، تصور می‌کند همه شهر نوکر او هستند و باید در برابرش خم و راست شوند. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سراغ علم رفتند، هشت‌شان گرو نه‌شان است و آنهایی که به دنبال ثروت رفتند نان‌شان در روغن است. از جوان‌هایی که شغل‌شان تفریح کردن با پول پدر است.

مجری صدا و سیما به دنبال پدر زن پولدار!

برترین‌هابرترین‌ها17 ساعت قبل
عصرایران: مجری برنامه «سلام صبح بخیر» در شبکه سه دارد مثلا گزارش ماجرای دو پسر و دختر پورشه سوار اصفهانی که یک بی نوای پراید سوار را کشتند تعریف می‌کند، به پورشه و دختر جوان که می‌رسد انگار که آب از لب و لوچه‌اش آویزان شده باشد می‌گوید از این دخترهای پورشه سوار اگر غلامی چیزی می‌خواهند من در خدمتم. در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

صفحه اول روزنامه‌های امروز (عکس)

14+
عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل

نظرها

(1)

انگلیس برآبر انگلیش بمعنآی منتسب به قوم انگلس از نژآد ژرمن است و هرگز نآم کشور نیست.نآم کشور پسوند استآن بمعنآی ارتبآط بآ مآهیت انسآنی سکونت می گیرد که می شود انگلستآن .فآرسی اش این است. اگر عربید,انجلترآ.

4 هفته قبل

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

گزینه جذاب در لیست خرید پرسپولیس

افتصادنیوز14 ساعت قبل

ماهور الوند با موهای برق گرفته!

پارس نیوز10 ساعت قبل

مصوبات امروز نمایندگان مجلس

صدا و سیما9 ساعت قبل

اعمال شب پانزدهم ماه رمضان

صدا و سیما3 ساعت قبل