کشاورزان برای دریافت حداقل وام مشکل دارند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. سیاسی
کشاورزان برای دریافت حداقل وام مشکل دارند

کشاورزان برای دریافت حداقل وام مشکل دارند

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس خواستار ارائه تسهیلات کم بهره به کشاورزان شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبداللهی در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۲ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از وزیر کشاورزی برای بازدید از مناطق حوزه انتخابیه، گفت: زارعین، باغداران و دامداران برای دریافت حداقل وام مشکلات متعددی دارند این در حالی است که در دنیا به کشاورز یارانه می‌دهند بنابراین انتظار می‌رود به این قشر تولید کننده تسهیلات کم بهره داده شود تا مسئله کاهش تولید و مهاجرت را نداشته باشیم.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر کنونی وزارت بهداشت و درمان بیان داشت: وزیر سابق دو سال قول تامین ام آر آی بیمارستان اهر را داده بود که همچنان محقق نشده، همچنین به دلیل کمبود دستگاه‌های کوچک پزشکی بیمارستان جدید التاسیس هریس خاصیت خود را از دست داده است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی و جمعیتی منطقه اهر، مردم این منطقه حق دارند دانشگاه فرهنگیان داشته باشند، وزیر آموزش و پرورش هرچه زودتر نسبت به تاسیس این دانشگاه اقدام کند.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

این نماینده مجلس با اشاره به سیلاب‌های اخیر در کشور، گفت: سیل اخیر نشان داد درخواست‌های متعدد ما برای ایجاد سدهای مختلف در اهر و هریس کاملا منطقی و حق مردم است، اگر وزارت نیرو در این زمینه اقدامی نکند مردم این منطقه دچار گرفتاری می‌شوند بنابراین باید از سیلاب اخیر درس عبرت بگیریم.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از وزیر صنعت، معدن و تجارت خواست مشکلات زیرساختی صنعت در منطقه هریس را برطرف کند تا بیکاری جوانان در این منطقه از بین برود. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها