کشاورزان برای دریافت حداقل وام مشکل دارند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. سیاسی
کشاورزان برای دریافت حداقل وام مشکل دارند

کشاورزان برای دریافت حداقل وام مشکل دارند

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس خواستار ارائه تسهیلات کم بهره به کشاورزان شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیت الله عبداللهی در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۲ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از وزیر کشاورزی برای بازدید از مناطق حوزه انتخابیه، گفت: زارعین، باغداران و دامداران برای دریافت حداقل وام مشکلات متعددی دارند این در حالی است که در دنیا به کشاورز یارانه می‌دهند بنابراین انتظار می‌رود به این قشر تولید کننده تسهیلات کم بهره داده شود تا مسئله کاهش تولید و مهاجرت را نداشته باشیم.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر کنونی وزارت بهداشت و درمان بیان داشت: وزیر سابق دو سال قول تامین ام آر آی بیمارستان اهر را داده بود که همچنان محقق نشده، همچنین به دلیل کمبود دستگاه‌های کوچک پزشکی بیمارستان جدید التاسیس هریس خاصیت خود را از دست داده است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی و جمعیتی منطقه اهر، مردم این منطقه حق دارند دانشگاه فرهنگیان داشته باشند، وزیر آموزش و پرورش هرچه زودتر نسبت به تاسیس این دانشگاه اقدام کند.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

این نماینده مجلس با اشاره به سیلاب‌های اخیر در کشور، گفت: سیل اخیر نشان داد درخواست‌های متعدد ما برای ایجاد سدهای مختلف در اهر و هریس کاملا منطقی و حق مردم است، اگر وزارت نیرو در این زمینه اقدامی نکند مردم این منطقه دچار گرفتاری می‌شوند بنابراین باید از سیلاب اخیر درس عبرت بگیریم.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از وزیر صنعت، معدن و تجارت خواست مشکلات زیرساختی صنعت در منطقه هریس را برطرف کند تا بیکاری جوانان در این منطقه از بین برود. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

چه کسانی و چرا به هاشمی حمله می‌کردند؟ + فیلم

نامه‌نیورنامه‌نیور20 ساعت قبل
این رخداد مشخصا درباره هاشمی با تخریب‌های گسترده آنها در مقطع انتخابات مجلس ششم رخ داد؛ به نحوی که با محفلی کردن انتخابات و تخریب همه‌جانبه علیه هاشمی او را نفر سی‌ام انتخابات کردند. این فعال سیاسی در جای دیگری در باره فضای سیاسی حاکم در دوره هاشمی گفته بود: «در دوران هاشمی، کسانی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند. مجتبی بدیعی‌، عضو دیگر شورای مرکزی مشارکت هم در روزنامه بیان به تاریخ۱۵دی۷۸ هاشمی را عامل تمام گرفتاری‌ها معرفی کرد و گفت که هاشمی یک فاجعه است. در میان تمام افراد تندرو اکبر گنجی، همت مضاعفی در تخریب هاشمی داشت. علی‌اکبر محتشمی، عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون هم درباره خصوصیات هاشمی چنین گفته بود: «از نظر ما هاشمی رفسنجانی با ناطق نوری تفاوتی ندارد؛ زیرا اتخاذ مواضع غیرشفاف در قبال اصلاحات فرقی با مخالفت ندارد».

سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ ۹۰ درصد اقتصاد ایران در اواسط دهه ۸۰ دولتی و تنها ۱۰ درصد آن به تعاونی‌ها و بخش خصوصی اختصاص داشت. بازدهی پائین شرکت‌های دولتی در سال ۸۴ به ابلاغ سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی از سوی رهبر معظم انقلاب انجامید. چهار دولت مجری سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و ۵ دوره مجلس وظیفه قانون‎گذاری و نظارت بر اجرای این سیاست‌ها را بر عهده داشت و در همه این سال‌ها مدیران دولتی مخالف خصوصی‌سازی مقاومت کردند و همچنین بعضی از واگذاری‎های انجام شده با مشکلات متعدد همراه بود. اگر روند واگذاری شرکت‌های دولتی به خصوصی بر اساس اصول و برنامه‌ریزی انجام می‌شد، بسیاری از مشکلات که امروز گریبان‌گیر اقتصاد کشور است هرگز اتفاق نمی‌افتاد.

آمادگی مردم ایران برای رویارویی با دشمن

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
وی اضافه کرد: فتح خرمشهر سرآغاز فروپاشی حزب بعث و افتخاری در شروع دفاع مقدس بود. سردار شریف گفت: امروز از صدام و ژنرال‌های قدکشیده‌اش خبری نیست و آنچه ذهن تاریخی ما را پر کرده درس‌ها و عبرت‌هایی است که باید از فتح خرمشهر بگیریم. وی در ادامه با بیان اینکه امروز عربده‌های امریکا به جایی نمی‌رسد اظهار داشت: ما لحظه‌ای از قدرتمند شدن دست بر نمی‌داریم و با سربلندی اعلام می‌کنیم که امروز از هر زمانی دیگر برای رویارویی با دشمن باانگیزه‌تر و آماده‌تر هستیم. وی افزود: امروز نه رویای سیاسی و نه رویای نظامی شما هماورد فلسطین نیست و ظرف کمتر از ۷۲ ساعت رزمندگان فلسطین کاری کردند که شما آتش بس را درخواست کنید. سردار شریف اضافه کرد: ما چهل سال است که در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنیم و امروز به برکت ماه مبارک رمضان و پیروزی جبهه مقاومت و برای حمایت از فلسطین به صحنه می‌آییم.

تاکید بر برخورد قاطع با اخلالگران اقتصادی

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
خطیب جمعه تهران­ با بیان اینکه خرمشهر درآبان سال ۵۹ به تصرف بعثی‌ها درآمد گفت: ­ این شهر ۵۷۸ روز یا حدود ۱۹ ماه در تصرف آن رژیم بود­ و رژیم بعث، خرمشهر را به یک قلعه دفاع­ و دژ نفوذناپذیر تبدیل کرده بود. امام جمعه موقت تهران گفت: صدام نیز با اطمینان گفته بود اگر ایرانی‌ها خرمشهر را فتح کنند کلید بصره را به آنان خواهم داد. وی همچنین به این هفته که هفته اطعام­ ایتام و نیازمندان­ است اشاره کرد و­ افزود: ­ جایگاه انفاق و رسیدگی به ایتام و نیازمندان برکسی پوشیده نیست. مسئولان مردمی باشندامام جمعه موقت تهران با تأکید بر اینکه مسئولان باید مردمی باشند، گفت: به داد مردم برسید و مشکلات آن‌ها را حل کنید. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیآیت الله موحدی کرمانی تأکید کرد: مسئولان باید از دل مردم باخبر شوند و مشکلات آن‌ها را بدانند.

ساختمان‌های کره شمالی‎

14+
مهرمهر23 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر