پرهیز از پیشنهادات افراطی و احساسی در مقابله با آمریکا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. سیاسی
پرهیز از پیشنهادات افراطی و احساسی در مقابله با آمریکا

پرهیز از پیشنهادات افراطی و احساسی در مقابله با آمریکا

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |
عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس با تاکید بر طرح دو فوریتی تقویت جایگاه سپاه گفت : باید از پیشنهادات افراطی و احساسی در مقابله با آمریکا باید پرهیز شود

محمد محمودی شاه نشین در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر اینکه باید از پیشنهادات افراطی و احساسی در مقابله با آمریکا باید پرهیز شود گفت: آنچه که امروز در مجلس به عنوان طرح دو فوریتی تقویت جایگاه سپاه مطرح شد، به لحاظ آیین نامه‌ای ایراداتی داشت که به کمیسیون امنیت ملی ارجاع داده شد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در طرح مقابله با آمریکا باید به جملاتی که مطرح میشود و تبعات حقوقی آنچه که به تصویب میرسد دقت نظر شود گفت: باید آنچه خواسته ملت است از سوی نمایندگان ملت مورد تاکید قرار گیرد.

در خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

عضو کمیسیون امور داخلی شورا تصریح کرد: باید با در نظر گرفتن حقوق همسایگان و در عین حال اثربخشی اقدامات، تصمیم گیری شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴23 ساعت قبل
دکتر شیرین هانتر (Shireen Hunter)، نویسنده و استاد دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی درمقاله‌ای که از سوی سایت دیپلماسی ایرانی برای خوانندگان برگزیده و ترجمه شده با صراحت می‌نویسد آمریکا و اروپا از این گامهای برداشته شده ایران نترسیدند. هیچ یک از اقدامات ایران تا اینجای کار تهدیدی جدی برای ایالات متحده یا اروپا ایجاد نمی‌کردند، اما می‌توانند ضرر سنگینی برای ایران به دنبال داشته باشند. چنین اقدامی همچنین سبب می‌شود معدود طرف‌های تجاری ایران از جمله چین و روسیه با آن درگیر شوند. عقب نشینی ایران از تعهدات هسته‌ای هم آنقدری نگران کننده نیست که باعث تغییر رفتار آمریکا و اروپا شود. عقب نشینی ایران از تعهدات هسته‌ای صرفا موضع سیاستمداران جنگ طلب در آمریکا و اروپا را قدرتمند می‌کند و بازیگران خاورمیانه را به سمت حمله پیشگیرانه سوق می‌دهد. سیاست‌های فرهنگی ایران هزینه اقتصادی سنگینی برای این کشور داشته و به فرار سرمایه به امارات، ترکیه، اروپا، آمریکا و حتی کشورهایی همچون ارمنستان و گرجستان انجامیده‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای الیاس حضرتی پس از جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس در جمع خبرنگاران، افزود: در جلسه امروز (سه شنبه) ۹ نفر از نمایندگان مجلس سوالاتی را در بخش‌های مختلف بانک‌ها، بیمه‌ها، گمرک و سایر موارد از وزیر اقتصاد پرسیدند و آقای فرهاد دژپسند هم با دقت و به صورت کارشناسی به این سوالات پاسخ گفت. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین گفت: تعدادی از نمایندگان مجلس از توضیحات وزیر امور اقتصاد و دارایی قانع شدند و تعدادی هم نیاز به اطلاعات تکمیلی دارند و قرار شد که بررسی‌های بیشتری انجام دهند و برخی از نمایندگان هم قانع نشدند. آقای حضرتی در ادامه با اشاره به اینکه (سه شنبه) هر هفته وزرای مختلف به این کمیسیون دعوت می‌شوند، افزود: علاوه بر وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم در جلسه امروز به سوال دو نفر از نمایندگان پاسخ گفت. وی افزود: معمولا ما سه شنبه هر هفته فعالیت بخش نظارت کمیسیون اقتصادی مجلس را شاهد هستیم.
ایسناایسنا27 دقیقه قبل
تشکیلات خودگردان فلسطین سیاست‌های آمریکا را خطری علیه امنیت منطقه دانست و اعلام کرد این سیاست‌ها تهدید می‌کنند که کل منطقه را به آتش خواهند کشید. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی فلسطین، نبیل ابوردینه، سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (چهارشنبه) اظهار کرد: «ادامه اشتباه‌های آمریکا به استمرار آتش در کل منطقه منجر خواهد شد و هیچ کسی از آتش ناشی از سیاست‌های شکست‌خورده آمریکا، در تمامی زمینه‌ها، نجات نخواهد یافت.» ابوردینه گفت: «آمریکا با در پیش گرفتن سیاستی استعمارگرانه در موضعگیری خود نسبت به قدس و شهرک‌ها که بزرگترین جنایت عصر بوده و موجب تضعیف قدرت‌های منطقه‌ای شد، مرتکب اشتباهی تاریخی شده است.» سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین افزود: «نبرد اصلی که فلسطینی‌ها و رهبران آن‌ها در آن قرار دارند، نبرد برای حفظ هویت فلسطینی و هویت شهر قدس به عنوان یک شهر فلسطینی و عربی است. این اظهارنظر پامپئو انتقادات گسترده‌ای را از طرف فلسطینی‌ها به دنبال داشت. تشکیلات خودگردان فلسطین از اواخر سال ۲۰۱۷ که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا قدس را به عنوان «پایتخت» رژیم اشغالگر قدس به رسمیت شناخت، روابط سیاسی خود با واشنگتن را متوقف کرد. انتهای پیام

(ویدیو) حوادث تلخ در اعتراضات بنزینی یکشنبه شب ملارد

فراروفرارو1 روز قبل
الفالف1 روز قبل
دولت روحانی ابتدای کار دولت با دونرخی بودن قیمت بنزین مخالفت کرد و حتی تاکید داشت که این اقدام فسادزاست و از این رو کارت‌های سوخت از گردش خارج شد. کسانی که معتقدند دولت کار غیرکارشناسی کرده است باید توضیح دهند که کجای این کار غیرکارشناسی است. در دی ماه ۹۶ عده‌ای نشان دادند که به خاطر منافع خود حاضرند دولت، کشور و نظام جمهوری اسلامی را با هم آتش بزنند. باید با هر وسیله ممکن ولو اینکه منابع و پول آن را در چاه بریزیم مصرف بنزین ایران را کاهش دهیم. این که شما مخیر باشید به‌عنوان یک ایرانی بنزین آتش بزنید یا با پول این بنزین دولت بتواند برای شما اشتغال بهتری ایجاد کند، کدام را انتخاب می‌کنید؟ یا اینکه پول بنزین را به خودتان بدهد و شاید بخواهید به جای بنزین چیز دیگری خریداری کنید.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
هادی قوامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: ملت ایران همواره هوشیار بوده و با اقدامات مقتضی پاسخ فرصت‌طلب‌ها را می‌دهد. مردم هم مطالبه داشتند که سریع‌تر این طرح اجرایی شود چراکه دوماه قبل از اجرای طرح، مبالغ هدفمندی حاصل از اجرای طرح به حساب سرپرستان خانوار واریز گردید‌ه بود‌. اما امسال متاسفانه سران قوا نتوانستند تمهیدات لازم را از قبل فراهم کنند لذا از اصل غافل‌گیری استفاده کردند و این اصل هم در مسائل عمومی جواب نمی‌دهد و ضربه بدی به مردم می‌زند. لذا این سیاست سه قوا به تمام گروه‌ها اعم از موتورسوار، سه‌چرخ‌سوار، ماشین سوار و ‌ … اصابت کرد. می‌توانستیم همانند سال ۸۹ با وحدت و یک‌صدایی مقدمات اجرای طرح را با برنامه‌ریزی قبلی و آگاهی مردم فراهم آوریم تا خسارات مالی و جانی و روانی به مردم و بیت‌المال وارد نشود که ارزش آن زیاد است و قابل تبدیل به ریال هم نیست.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری3 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

پاسخ به ۲۰ پرسش درباره پروژه‌های کسر خدمت

مشرق‌نیوز2 دقیقه قبل

تاکید جهانگیری بر توجه به امور جوانان

ایسنا3 دقیقه قبل

سیم برق، جان سارق را گرفت

مشرق‌نیوز3 دقیقه قبل

سقوط آزاد ارزش سهام در بازارهای بورس اروپا

ایبنا3 دقیقه قبل

آزادی ۶۸ زندانی غیرعمد با کمک جامعه حسینیان اردبیل

میزان‌آنلاین3 دقیقه قبل