1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. اقتصادی
دردسر جدید نقشه گوگل برای تاکسی اینترنتی ایرانی

دردسر جدید نقشه گوگل برای تاکسی اینترنتی ایرانی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
چند ساعتی است که اسکرین شات هایی از نقشه شرکت «اسنپ» دست به دست می شود ونشان می دهدپایین نقشه ایران در کنار خلیج فارس،عنوان جعلی خلیج عربی نیز نوشته شده است و همچنین برای تمام سرویس هایی که از نقشه گوگل استفاده می کنند.

ژوبین علاقبند مدیرعامل اسنپ صبح امروز، دوشنبه در واکنش به این هجمه‌ها در توئیتر خود نوشت: «نقشه بومی توسعه داده شده توسط تیم فنی اسنپ که هم اکنون در مرحله آزمایش قرار داد به زودی جایگزین نقشه گوگل خواهد شد و نام خلیج همیشه فارس ما با افتخار روی آن قرار خواهد گرفت.

ضمن محکوم کردن استفاده هر نامی غیر از «خلیج فارس» نقشه فعلی متعلق به گوگل است که به عنوان یک سرویس در اختیار سایر کسب‌وکارها قرار می‌گیرد و متاسفانه تغییر در آن امکان‌پذیر نیست».

روابط عمومی اسنپ نیز در گفت و گوی اختصاصی خود با خبرنگار ایرنا، از تلاش شبانه روزی تیم نقشه خود برای توسعه و ارائه هر چه سریع‌تر نقشه بومی خبر دارد و گفت: اسنپ یکی از معدود شرکت‌های ایرانی است که نقشه بومی خود را توسعه داده و این نقشه در مرحله آزمایش قرار دارد. اما بهرحال نقشه در مرحله تست است و باید کمی صبر کرد، تیم نقشه ما به صورت شبانه روزی در حال کار کردن روی این نقشه است و حتما به زودی از آن رونمایی خواهیم کرد و در نقشه بومی، عنوان صحیح «خلیج فارس» قید شده است.

خبری: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان | اخبار تکنولوژی ایران و جهان

گفتنی است تمام مجموعه هایی که بنا به هر دلیلی باید از نقشه استفاده کنند، همین نقشه گوگل را دارند و کافیست روی نقشه هایشان زوم کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ببینید | چالش تلفن انگشتی برای نوجوانان عصر آیفون

همشهریهمشهری21 ساعت قبل

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.
عصر ایرانعصر ایران7 ساعت قبل
در شبکه‌های اجتماعی تصویری دست به دست می‌چرخید که نشان می‌داد مالک خودرو، پسری متولد سال ۱۳۷۱ است. تا آنجا که من خبر دارم، پدر راننده خبر نداشته که پسرش پورشه او را بیرون برده. آنگونه که ما شنیدیم وقتی که او خواب بوده، پسرش به طور مخفیانه پورشه او را بیرون می‌برد و تصادف می‌کند. یک خودروی پورشه متعلق به پدر دختر بوده و یک خودروی پورشه متعلق به پدر پسر. مادرش به «هفت‌صبح» می‌گوید از چهارشنبه شب که پسرش به خانه برنگشته تا روز جمعه از هیچ چیز خبر نداشته‌اند.
عصر ایرانعصر ایران10 ساعت قبل
عکاسان صنعتی به شکلی مخفیانه و غیر رسمی، تصاویر ب‌ام‌و گرن‌کوپه سری ۸ را در حین سوار شدن به خودروبر و بدون پوشش‌های استتاری منتشر کردند. به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از «کارسکوپ»، این اولین شانس برای دیدن بدنه توسعه یافته گرن‌کوپه سری ۸ است. این خودروهای جدید و جذاب قرار است جایگزین ب‌ام‌و‌های گرن کوپه سری ۶ شوند. فضای درونی این خودرو نیز تقریبا همان فضای درونی مدل‌های کانورتیبل و کوپه سری ۸ جدید را حفط کرده است. این فضای درونی شامل صفحه دیجیتالی ۱۲٫۳ اینچی پشت آمپر، صفحه اطلاعات و سرگرمی ۱۰٫۲۵ اینچی می‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
حسن صابری هرندی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در باره قیمت انواع صیفی و سبزی پرمصرف در بازار گفت: دستمبو از ۲۵۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان، زردآلو ۱۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ تومان، گوجه فرنگی از ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان، فلفل تند ریز از ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان، بادمجان قلمی از ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، پیاز زرد از ۲۰۰۰ تا ۳۲۰۰ تومان، پیاز شیری ۲۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، فلفل دلمه‌ای سبز ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان، کاهو پیچ سالادی ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، کاهو رسمی ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، کدو مسمایی ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، گل کلم ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، کرفس ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان، کلم سفید ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، کلم قرمز از ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان، باقالی سبز ۱۷۰۰ تا ۲۵۰۰ لوبیا سبز از ۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان، نخود سبز ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان، کنگر ۷۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان، هویج از ۲۵۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان، سیب زمینی نو از ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان، سبزی خوردن ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان و سبزی جور ۲۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، به ۸۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ تومان فروخته می‌شود. وی افزود: قیمت برگ مو ۵۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ تومان، ریواس ۴۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان گوجه سبز برقان ۵۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ تومان، گوجه سبز شمال ۴۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان، سیر خشک از ۱۰۰۰۰ تا ۱۴ هزار تومان، سیر تازه ۷۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان و لیمو ترش سنگی ۹۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان، لیمو ترش میناب ۱۶۰۰۰ تا ۲۳۰۰۰ تومان عرضه می‌شود. رئیس اتحادیه بار فروشان ادامه داد: طالبی شاه پسند ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان، هلو پیش رس ۱۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ تومان، گلابی جنگلی ۳۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان، خیار رسمی ۳۰۰۰ تا ۵۵۰۰ تومان، سیب لبنانی زرد ۶۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰ تومان، سیب لبنانی قرمز از ۶۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰ تومان، ​ موز ۱۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ تومان و هندوانه ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، کیوی ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان، نارنگی تخم پاکستانی ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان، پرتقال تامسون شمال ۴۵۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان، پرتقال رسمی شمال ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان، پرتقال خونی شمال ۴۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان، پرتقال جنوب ۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان، نارنج ۲۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، لیمو شیرین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان، اناناس کیلویی ۱۷۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ تومان، خیار گلخانه ۲۵۰۰ تال ۴۵۰۰ تومان، گیریپ فروت تو سرخ ۲۵۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان، ملون ۴۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان، باقالی سبز ۱۷۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، بادمجان گلخانه‌ای ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان، بادمجان قلمی ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان سیب زمینی کهنه ۲۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، کلم بروکلی ۸۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان، کاهو رسمی ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان، توت فرنگی گرگان ۵۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰ تومان، توت فرنگی کرج ۱۶۰۰۰ تا ۲۳۰۰۰ تومان، توت فرنگی جیرفت ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

نظرها

(1)

45

3 هفته قبل

اخبار بیشتر