1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. اجتماعی
زیرساخت شبکه مخابراتی دیر نیازمند توسعه است

زیرساخت شبکه مخابراتی دیر نیازمند توسعه است

ایرناخبرگزاری ایرنا |
بوشهر - ایرنا - فرماندار دیر استان بوشهر گفت: این شهرستان دربخش زیرساخت های مخابراتی باید بیش از این توسعه یابد و به نیاز مشترکان توجه ویژه داشته باشد.

به گزارش ایرنا، کریم علی حسنی روز سه شنبه درجلسه بررسی مسائل و مشکلات فنآوری و ارتباطات شهرستان دیر افزود: زیرساخت شبکه مخابراتی شهرستان توسعه صورت نگرفته و برخی از نقاط شهری و روستایی با مشکل روبرو هستند.

وی گفت: پوشش تلفن ثابت، همراه اول و ایرانسل در برخی مناطق شهر و روستاهای خط میانی، لوحک، کناری و وحدت آباد نیازمند توسعه دارد.

فرماندار دیر افزود: راه‌های مواصلاتی با نبود اینترنت پرسرعت روبرو هستند و روستای گردشگری'نرکو' با ظرفیت خوب گردشگری و بوم گردی با مشکل پوشش اینترنت روبرو است.

وی گفت: اینترنت خانگی در روستاهای کوچک با مشکل روبرو است و روستای جبرانی و لمبدان حاجی آباد متقاضی تلفن ثابت باسیم و اینترنت هستند.

علی حسنی یادآورشد: فیبر نوری خانگی در شهرستان اجرا نشده و با وجود اینکه در شهرستان‌های همجوار این کار شده این حساسیت مردم را دوچندان کرده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

وی گفت: پست بانک باید ساز و کار جدید تسهیلات بانکی را با اطلاع رسانی دقیق و به موقع برای اشتغال روستاییان و استفاده از این تسهیلات بکار ببرد.

مدیرکل ارتباطات و فنآوری استان بوشهر گفت: متعهد هستیم انتظارات مردم باتوجه به در نظر گرفتن اعتبار دستگاه عمل کنیم.

علی سملیان افزود: روستاهایی که امکان واگذاری تلفن همراه دارند با اطلاع رسانی دقیق به نرخ دولتی ۲ میلیون ریال همراه با اینترنت واگذار می‌شود.

وی گفت: برای توسعه تلفن همراه باید متقاضی وجود داشته باشد و شهرداری‌ها باید در راستای توسعه شبکه‌های مخابراتی همکاری لازم داشته باشند.

شهرستان دیر در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد.

۷۲۰۷/۶۰۴۵

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم! / نظر شما درباره‌ی این فیلم چیست؟!

الفالف14 ساعت قبل
آنطور که در فضای مجازی گفته شده در ادامه پورشه متوقف نمیشود و چند متر جلوتر به پراید دیگری که گوشه‌ی خیابان پارک بوده می‌خورد و آسیب شدیدی نیز به آن پراید وارده شده و بر اثر این برخورد یک دستگاه ۲۰۶ دیگر نیز ضربه می‌بیند. اما نکته تاسف‌بار و قابل‌تامل این حادثه کجاست؟! پلیس: داد نکش آدم کشتیندختر: کشتیم که کشتیم دیه‌شو میدیم! این فرهنگ منحط از کجا سر ریز می‌شود و سر منشا این نگاه را در کجا می‌توان پیدا کرد؟! شما می‌توانید نظرات خود را با الف درمیان گذاشته و واکنش خود را به این فیلم و رفتار نشان دهید.
عصر ایرانعصر ایران10 ساعت قبل
آنها دیده‌اند وقی پدر پولدارشان وارد جایی می‌شود، همه به او احترام می‌گذارند و تا کمر برایش خم می‌شوند. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سراغ علم رفتند، هشت‌شان گرو نه‌شان است و آنهایی که به دنبال ثروت رفتند نان‌شان در روغن است. او وقتی پشت پورشه می‌شنید، تصور می‌کند همه شهر نوکر او هستند و باید در برابرش خم و راست شوند. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سراغ علم رفتند، هشت‌شان گرو نه‌شان است و آنهایی که به دنبال ثروت رفتند نان‌شان در روغن است. از جوان‌هایی که شغل‌شان تفریح کردن با پول پدر است.

مجری صدا و سیما به دنبال پدر زن پولدار!

برترین‌هابرترین‌ها16 ساعت قبل
عصرایران: مجری برنامه «سلام صبح بخیر» در شبکه سه دارد مثلا گزارش ماجرای دو پسر و دختر پورشه سوار اصفهانی که یک بی نوای پراید سوار را کشتند تعریف می‌کند، به پورشه و دختر جوان که می‌رسد انگار که آب از لب و لوچه‌اش آویزان شده باشد می‌گوید از این دخترهای پورشه سوار اگر غلامی چیزی می‌خواهند من در خدمتم. در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

صفحه اول روزنامه‌های امروز (عکس)

14+
عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

گزینه جذاب در لیست خرید پرسپولیس

افتصادنیوز14 ساعت قبل

مصوبات امروز نمایندگان مجلس

صدا و سیما8 ساعت قبل

نسخه‌های شفا بخش

صدا و سیما4 ساعت قبل