متفاوت‌ترین گیتار الکتریک جهان را ببینید! (+تصاویر)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. سرگرمی

متفاوت‌ترین گیتار الکتریک جهان را ببینید! (+تصاویر)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
این محصول که توسط گروه مهندسی سندویک تولیدشده درواقع اولین گیتار الکتریک تمام فلزی جهان است که با استفاده از محاسبات دقیق و پرداخت حرفه‌ای استادکاران آماده شده است.

مجله آنلاین موبنا – یکی از مواردی که گاهی اوقات در کنسرت‌های غربی مشاهده می‌شود شکستن گیتار الکتریکی با کوباندن آن به نقطه‌ای رو صحنه است! و ستاره‌های موسیقی راک علاقه خاصی به اجرای این حرکت دارند اما هم‌اکنون محصولی تولیدشده که حتی اگر بارها به صحنه و وسایل موجود روی آن هم برخورد کند قطعا برای ساز اتفاقی نخواهد افتاد!

این محصول که توسط گروه مهندسی سندویک تولیدشده در واقع اولین گیتار الکتریک تمام فلزی جهان است که با استفاده از محاسبات دقیق و پرداخت حرفه‌ای استادکاران آماده شده است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار سرگرمی و تفریحی

متفاوت‌ترین گیتار الکتریک جهان را ببینید! (+تصاویر) - 4

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید جزئیات بکار رفته در این گیتار حقیقتا اعجاب‌انگیز است زیرا کار با فلز جان‌سخت محدودیت‌های را ایجاد می‌کند که در رابطه با سایر مواد مانند چوب وجود ندارد.

متفاوت‌ترین گیتار الکتریک جهان را ببینید! (+تصاویر) - 6

یکی دیگر از ویژگی‌های این ساز استفاده از فلزات بازیافتی برای تولید برخی قسمت‌ها مانند فرت برد است.

متفاوت‌ترین گیتار الکتریک جهان را ببینید! (+تصاویر) - 8متفاوت‌ترین گیتار الکتریک جهان را ببینید! (+تصاویر) - 9متفاوت‌ترین گیتار الکتریک جهان را ببینید! (+تصاویر) - 10

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهنوش طباطبایی، با به اشتراک گذاشتن عکسی در اینستاگرام، از دعا در پیشگاه خدا نوشت. او در این تصویر، مقابل یک سقاخانه در تهران دیده می‌شود. او در توضیح این عکس نوشت: «سه چهار تا دوست بیشتر ندارم که رو چشمم می‌ذارمشون انقدر که صاف و ساده هستن و بی ریا …با یکی‌شون، نوشین رو می‌گم از جلوی یه سقاخونه رد شدیم، کلی دعا کردیم، شمع روشن کردیم و عکس یادگاری گرفتیم …مامانم همیشه میگه هر چی می‌خوای از خود خدا بخواه، برای خدا که کاری نداره، اگه صلاحت باشه می‌ده، همتش رو بهت می‌ده تا بدست بیاری …از خلقش نخواه، هیچکس رو برای خواسته‌هات به زحمت ننداز …وقتی شمع رو روشن کردم برای همه‌مون دعا کردم که خدا کمکون کنه اوضاع رو براه بشه الهی …» ۵۷۵۷
ایسناایسنا1 روز قبل
کسی نمی‌داند چه تعداد از مهم‌ترین آثار تاریخی ایران در موزه‌ها یا مجموعه‌های خصوصی دیگر کشورها نگهداری می‌شوند؛ بیرون از این خاک، در خلوت مخازن و کلکسیون‌های خصوصی. کسی نمی‌داند چه تعداد از آثار تاریخی این سرزمین، بیرون از این خاک در خلوت مخازن و کلکسیون‌های خصوصی پنهان شده است. آقای کارگر تعداد زیادی از آثار تاریخی ایران در موزه‌های مختلف و مجموعه‌های دنیا نگهداری می‌شود. بازدید و نمایش آنها، نمایش میراث و فرهنگ و قدرت ما در طول تاریخ است و این بسیار اهمیت دارد. با این همه، بخش عمده اهمیت تاریخ مصر در دنیا و شناخته‌شدنش، مدیون نمایش آثار موزه‌ای آن در دنیاست.

بهشت پهناور ایران در ماه اردیبهشت + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران23 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بهشت اردیبهشت ماه کشورمان را می‌توان در ارتفاعات کجید املش گیلان پیدا کرد. این مکان زیبایی منحصربه فردی دارد که گردشگران زیادی را به طرف خود جذب می‌کند. بیشتر بخوانید: ساحلی سرخ که از عجایب خلیج فارس به حساب می‌آیدانتهای پیام/طبیعتی زیبا در گیلان + فیلم
رکنارکنا23 ساعت قبل
تاج محل پیش از آن که تبدیل به یکی از عجایب هفت‌گانه شود، هدیه‌ای عاشقانه از یک امپراتور مغولی بوده است! بعد از گذشت یک سال از مرگ ممتاز محل، امپراتور شاه جهان ساخت مقبره تاج محل را آغاز کرد. با این حال برخی نیز معتقدند که معماری تاج محل ترکیبی از سبک معماری هند، ایران، ترکیه و معماری اسلامی است. از مسائل جالبی که در رابطه با طراحی تاج محل به چشم می‌خورد طراحی مجموعه باغ‌های اطراف آن است. از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد و جالب معماری تاج محل آن است که رنگ آن به شکل مدام در حال تغییر است.

تصاویری از عجیب‌ترین کفش هایی که تا کنون دیده‌اید / راه رفتن به قیمت جان!

3+
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
انتخابانتخاب19 ساعت قبل
شاید وقتی صحبت از ماکارونی شود، فورا به یاد یک غذای خوشمزه و خوش رنگ و بو بیفتید اما جالب است بدانید که ماکارونی به جز این که یک غذای خوشمزه باشد در اواسط قرن هجدهم میلادی نوعی مد عجیب و غریب بوده است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، شاید باورکردنی نباشد اما ماکارونی واقعا نوعی مد بوده که برای توصیف گروه خاصی از مردان با ظاهری عجیب استفاده می‌شده است. ماکارونی" واژه‌ای بود که در اواسط قرن هجدهم برای توصیف یک مرد که حس مد بسیار فوق العاده‌ای داشت استفاده می‌شد. درواقع واژه «ماکارونی» در قرن هجدهم یک کلمه بود که برای توصیف یک فرد مد روز استفاده می‌شد. البته بخش جالب این مد را می‌توان این موضوع دانست که ماکارونی به نوعی فراتر از مد بود.

نظرها

اخبار بیشتر