فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سرگرمی

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز

مهرخبرگزاری مهر |
بازار فلافل اهواز یکی از مراکز فروش فلافل واقع در خیابان انوشه، لشکرآباد اهواز است. این بازار با وجود صدها مغازهٔ فلافل‌فروشی، یکی از جاذبه‌های توریستی این شهر می‌باشد.

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 1

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 4

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 6

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 8

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 10

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 12

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار تفریحی

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 15

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 17

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 19

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 21

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 23

فلافل فروش‌های لشکرآباد اهواز - 25

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا4 ساعت قبل
چندی پیش مرضیه خالقی نمایشگاه چیدمانی را برگزار کرد که محور اصلی آن طراحی جامه‌ای با حجم بناهای قدیمی ایرانی بود. مرضیه خالقی معمار در گفت‌وگو با ایسنا، در ابتدا از اجاره بهای گالری‌ها برای برگزاری نمایشگاه و مشکلاتی که این امر پیش روی هنرمندان جوان می‌گذارد، صحبت کرد. او توضیح داد: برای پیدا کردن گالری مناسب جهت برگزاری نمایشگاه اخیرم که «ممرآمود» نام داشت، با مشکلاتی مواجه شدم؛ چراکه گالری‌های مشهورتر اجاره بالایی طلب می‌کنند. البته رسانه‌ها نیز خیلی می‌توانند تأثیرگذار باشند و بهتر می‌شود اگر در معرفی هنرمندان و کارشان کمک کنند؛ چون خبررسانی آنها مهم و مستند است. این هنرمند در بخش پایانی صحبت‌های خود درباره ایده و محتوای اصلی نمایشگاه اخیر خود گفت: ایده این نمایشگاه را از معماری بناهای ایرانی گرفتم.
پارس نیوزپارس نیوز5 ساعت قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
معاون ارتباطات و مشارکت‌های کمیسیون ملی یونسکو می‌گوید: از دفتر یونسکو در پاریس تذکری برای رشت با عنوان «شهر خلاق غذا» دریافت نکرده‌ایم. اما رشت امسال باید گزارشی از عملکرد چهارساله خود برای فعال و زنده نگه‌داشتن این عنوان به یونسکو ارائه دهد. به گزارش ایسنا، ۱۱ آبان امسال، شهرود امیرانتخابی – مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان – ‌در گفت‌وگو با رسانه‌های محلی از تهدید یونسکو مبنی بر پس گرفتن امتیاز «شهر خلاق خوراک جهان» از شهرداری رشت خبر داده بود. او علت مطرح شدن این تهدید را انجام نشدن هیچ کار مثبتی در سال‌های اخیر و پس از ثبت شدن نام رشت در جمع شهرهای خلاق «خوراکی (غذا)» اعلام کرده و گفته بود: «شهرداری رشت برای از دست ندادن این امتیاز باید به سرعت یک‌سری مستندات به یونسکو ارائه دهد. او اما درباره‌ صحبت‌هایی که از تذکر یونسکو به شهرداری رشت خبر می‌دهند، می‌گوید: نامه، تلگرام، تلکس یا پیامی از مبادی رسمی یونسکو در پاریس به دبیرخانه شهرهای خلاق در یونسکو - تهران نرسیده است، اگر هم دوستان از مسیر دیگری تذکری دریافت کرده باشند، ما بی‌اطلاعیم.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری3 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

تازه‌ترین بیانیه فدراسیون فوتبال؛ تیم ملی به جام‌جهانی صعود می‌کند

نود4 دقیقه قبل

فعالیت سربازان به‌عنوان نیروی کار ماهر در بخش‌های مختلف کشور از اهداف ارتش است

اعتمادآنلاین5 دقیقه قبل

اینترنت چه زمانی وصل می‌شود؟ | پاسخ دو مقام مسئول؛ وقتی آرامش سراسری بازگردد

همشهری6 دقیقه قبل

برخورد جدی با تابلوهای تبلیغاتی مغایر با ارزش‌ها

رکنا7 دقیقه قبل

فیلم | رئیس جمهور: مردم بازهم در برابر نقشه دشمن پیروز شدند

خبرآنلاین8 دقیقه قبل