لروم بررسی میزان جمعیت و جمعیت پذیری در طرح شمشک
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سرگرمی

لروم بررسی میزان جمعیت و جمعیت پذیری در طرح شمشک

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران: برنامه‌ریزی در خصوص شهر شمشک بر اساس طرح علمی و متناسب با استاندارد‌های گردشگری و ورزشی است
لروم بررسی میزان جمعیت و جمعیت پذیری در طرح شمشک - 0

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان تهران به ریاست محمد تقی‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با حضور مدیران کل استان تهران در خصوص بررسی طرح هادی شمشک برگزار شد.

تقی‌زاده با اشاره به ظرفیت بالای شهر شمشک از لحاظ موقعیت مکانی، توریستی و گردشگری عنوان داشت: برنامه‌ریزی در خصوص شهر شمشک بر اساس طرح علمی و متناسب با استاندارد‌های گردشگری و ورزشی است.

معاون هماهنگی امور عمرانی با تاکید بر اینکه استانداری تهران با استفاده از نقشه طرح هادی تمامی اراضی در شهر شمشک را به تفکیک شناسایی کرده است، گفت: بررسی طرح هادی شمشک با دو موضوع میزان جمعیت و جمعیت پذیری در افق طرح، مورد بررسی کار گروه کارشناسی قرار گرفت.

خبری: اخبار سرگرمی و تفریحی

این مقام مسئول در خصوص توسعه و تعیین محدوده شهر شمشک افزود: مقررشد اعضای کارگروه زیربنایی و شهرسازی استان تهران به صورت تخصصی و علمی با بررسی و بازدید میدانی در خصوص محدوده کالبدی شهر شمشک تصمیم گیری کنند.

وی گفت: محدوده کالبدی شهر شمشک باتوجه به ظرفیت بالا درخصوص موقعیت توریستی و ورزشی، به بررسی میزان جمعیت پذیری شمشک درآینده مرتبط است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، به نقل از روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ استاد «سیدحسین میرخانی» از خوشنویسان و نستعلیق‌نویسان معاصر و از بنیان‌گذاران، رئیس و استاد ارشد انجمن خوشنویسان ایران بود. سیدحسین میرخانی روز ۱۱ خرداد سال ۱۳۶۱ پس از چند سال نابینایی درگذشت. در همان ابتدای تشکیل انجمن خوشنویسان در سال ۱۳۳۰ حسین میرخانی به عنوان استاد ممتاز مشغول به تدریس شد و می‌توان گفت پاگرفتن، دوام و رسمیت یافتن انجمن در آن زمان مرهون تلاش وی بوده‌است. از سیدحسین میرخانی و برادرش سیدحسن میرخانی در نمایشگاه استادان بزرگ نستعلیق تجلیل شده‌است. روز سه شنبه ۲۹ بهمن موزه خوشنویسی ایران از ساعت ۱۵:۳۰میزبان هنرمندان، دوستان و شاگردان استاد «سیدحسین میرخانی» خواهد بود تا بزرگداشت این استاد فقید را برگزار کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر