ماجرای حذف تلگرام طلایی و هاتگرام
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. تکنولوژی
ماجرای حذف تلگرام طلایی و هاتگرام

ماجرای حذف تلگرام طلایی و هاتگرام

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
ماجرای حذف طلگرام طلایی چیست؟ حذف هاتگرام و تلگرام طلایی از گوشی

ماجرای حذف طلگرام طلایی چیست؟ حذف هاتگرام و تلگرام طلایی از گوشی

کاربران تلگرام طلایی و هاتگرام از صبح امروز در شبکه‌های اجتماعی از هشدار گوگل برای حذف این پیام رسان‌ها از روی گوشی خود خبر دادند؛ حال به نظر می‌رسد گوگل وارد عمل شده و این دو اپلیکیشن را به صورت خودکار از روی گوشی کاربران حذف کرده است.

ماجرای حذف تلگرام طلایی و هاتگرام - 2

چندی پیش تلگرام بر استفاده کردن از این نسخه‌ها و عدم ایمن بودن آن‌ها هشدار داده بود و حال به‌نظر می‌رسد نوبت به خود گوگل و سیستم عامل اندروید رسیده است تا به کاربران در این ارتباط یک هشدار بسیار جدی بدهد.

در سایت خبری بخوانید: بهترین اخبار تکنولوژی جهان

اخیرا آنتی‌ویروس Play Protect تلگرام طلایی و هاتگرام را به علت آنچه که تلاش برای به سرقت بردن اطلاعات حساس عنوان کرده، مسدود و از روی گوشی افراد پاک کرده است و تلاش کاربران برای نصب مجدد این اپلیکیشن ها بی فایده بوده و اجازه نصب را به کاربر نمی دهد.

آخرین خبر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، خودروی برقی جدید ریوین به نام R۱T با یک بار شارژ باتری می‌تواند تا ۶۴۴ کیلومتر را طی کند و مجهز به محفظه چادر در سقف و یک اجاق برقی برای پخت غذا است. تأمین برق این خودرو با یک باتری ۱۸۰ کیلووات ساعتی انجام می‌شود و قدرت باتری اجاق برقی آن هم ۲۰ کیلووات ساعت است. یک یخچال کوچک هم برای خنک نگهداشتن مواد غذایی در این خودرو در نظر گرفته شده است. یک سینک کوچک ظرفشویی با یک تانکر ۱۹ لیتری آب، کتری برقی و مجموعه‌ای از کشوها، قفسه‌ها و یک میز کوچک تاشو باعث می‌شود تا افراد حاضر در طبیعت به راحتی به امکانات مورد نظر دسترسی داشته باشند. خودروی یادشده در مجموع می‌تواند ۵۰۰۰ کیلوگرم بار اضافی را تحمل کند.

حادثه در حادثه / امدادگر پیست مسابقه اتومبیلرانی بدجوری زمین خورد! + فیلم

رکنارکنا7 ساعت قبل
مسابقه اتوموبیل رانی در آمریکا با حادثه‌ای جالب برای یک امدادگر همراه بود. این امدادگر که برای نجات جان یک راننده که خودرویش چپ کرده بود، شتافته بود با موتورسیکلت به زمین خورد و سایر امدادگران به کمک او آمدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

عملکرد رعب آور مک لارن سنا بر روی دینامومتر هنسی [تماشا کنید]

دیجیاتودیجیاتو18 ساعت قبل
این بار اما مک لارن سنا، سریع‌ترین خودروی تاریخ شرکت مک لارن بر روی دینامومتر هنسی قرار گرفته است. هنسی به دلیل قدرت رعب آور سنا از تجهیزات بیشتری برای دربند کردن آن بر روی دینامومتر استفاده کرده است. در نتیجه احتمالا قدرت تولیدی سنا بیشتر از رقم اعلامی شرکت مک لارن است. با این اوصاف باید اعلام کرد که مک لارن در مورد حداکثر قدرت تولیدی محصولاتش چندان صادق نیست. در ادامه از شما دعوت می‌کنیم تا نظاره‌گر حضور مک لارن سنا بر روی داینو هنسی باشید:
دیجیاتودیجیاتو23 ساعت قبل
وی تاکید کرد: ۲۰ درصد از تولید روزانه ایران خودرو به تعهدات جدید و فروش فوری این شرکت اختصاص دارد و مابقی برای تعهدات معوق آن است. مقایسه قیمت بازار در خودروهایی که به تعداد کمتر عرضه شد نشان می‌دهد این سیاست درست بوده است. گلیاری در ادامه گفت: دسته‌ای از مشتریان افرادی هستند که در صف انتظار تحویل خودرو هستند، دسته‌ای از مشتریان نیز نیاز روز به خودرو دارند. اگر طرح فروش خودرو توسط خودروساز اجرا نشود، مشتری برای رفع نیاز خود ناچار به مراجعه به واسطه گران است. با اجرای طرح فروش فوری، صدای دیگری به جز صدای واسطه گران در بازار شنیده می‌شود.
انتخابانتخاب23 ساعت قبل
اگر قصد سکونت در چین را دارید باید پیش از سفر به این کشور از یک موضوع مهم مطلع باشید. این پیام از پیش تعیین شده حاوی یک هشدار است که کاربران می‌گوید بهتر است به فرد مذکور پول قرض ندهند چون بد حساب است. این برنامه درواقع بخشی از مبارزات گسترده‌تر چینی‌ها برای اصلاح رفتار شهروندان است. جالب است بدانید این سیستم هشدار از سال ۲۰۱۷ فعال است ولی اکنون به شکل گسترده‌تری در حال استفاده است. طبق گفته پن ژینگجون یک کارمند دادگاه عالی چین، تمام شماره تلفن‌های ثبت شده به نام laolai تا زمان پرداخت همه بدهی‌های کاربران در سیستم باقی می‌مانند.

نظرها

اخبار بیشتر