صفحه اول روزنامه‌های امروز اصفهان- پنجشنبه ۵ اردیبهشت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

فیلم | بیرانوند به این دلیل تا اطلاع ثانوی محروم شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل

لاله‌زار؛ سینما تحت تاثیر بلیت گران و فیلم‌های بد

برترین‌هابرترین‌ها13 ساعت قبل
لاله زار این هفته یک پیشنهاد در نمایش خانگی دارد، به جای سینما رفتن ترجیح دادیم همان «مغز‌های کوچ زنگ زده» را ببینید. برای کتاب «عشق با حروف کوچک»، برای تئاتر «لانه خرگوش»، برای موسیقی کار «از یاد‌ها رفته» با صدای رضا یزدانی و بلیت برنده هم برای یک خواننده‌ی متفاوت هومن اژدری باشد که بپسندید.
همشهریهمشهری19 ساعت قبل
ایرناایرنا1 روز قبل
به گزارش ایرنا، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه شیراز روز سه شنبه در این آیین که در تالار حکمت این دانشگاه برگزار شد، با اشاره به برگزاری چهارمین دوره پیاپی این جشنواره عنوان کرد: این جشنواره قرآنی هر سال از ابتدای سال تحصیلی آغاز می‌شود و دانشجویان و کارکنان دانشگاه شیراز مخاطبان آن هستند. واعظی تعداد شرکت کنندگان در این دوره از جشنواره طهورا را بیش از ۱۶۰ نفر اعلام کرد و گفت: در این دوره از جشنواره از ۵۴ برگزیده در بخش‌های مختلف تجلیل شدند. وی ادامه داد: همزمان با اختتامیه این جشنواره، آیین پایانی مرحله دانشگاهی سی و چهارمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان نیز برگزار شد. معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه شیراز ابراز داشت: در جشنواره یادشده نیز ۱۷۸ نفر از دانشگاه شیراز در بخش‌های آوایی، معارفی، پژوهشی، فناوری، هنری و ادبی شرکت کردند که از این میان ۶۲ تن به عنوان برگزیده شناخته شده‌اند که به مرحله کشوری راه می‌یابند. جشنواره قرآنی طهورا از سال ۱۳۹۴ با محوریت سوره یوسف، سوره اسرا و سوره انبیا برگزار شده است.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
وی درخصوص اهداف آموزش دوگانه (آموزش- کار) گفت: هشت هدف کلی را در اجرای این طرح دنبال می‌کنیم که به این شرح است. مرحله پنجم: پس از تأیید قرارداد توسط مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان لازم است داوطلب از بخش «چاپ کارت مهارت آموزی» نسبت به خرید کارت مهارت آموزی اقدام و مشخصات آن را در سامانه ثبت کند. سپس اطلاعات ان‌ها به طور خودکار به پورتال انتقال می‌یابد و همزمان می‌تواند کارت مهارت آموزی خود را از سامانه دریافت کند. معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور درخصوص شرایط مهارت آموز در این طرح گفت: شرایط مهارت آموزان در این طرح علاوه بر داشتن شرایط عمومی کارآموزان مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای به این شرح است:۱-داشتن تابعیت ایرانی ضرورت دارد. وی همچنین درخصوص شرایط بنگاه اقتصادی پذیرنده کارآموز (شرکاء مهارت آموزی دوگانه) گفت: بنگاه‌های اقتصادی باید ۶ ویژگی را برای اجرای این طرح داشته باشند که شامل این موارد است:
فارسفارس10 ساعت قبل
به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، بیست‌ و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی (ایران هلث) با هدف ارائه آخرین توانمندی‌های صنعت سلامت ایران در روزهای ۱۹ تا ۲۲ خرداد ۹۸ در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می‌شود. پاویون شرکت‌های دانش بنیان با هدف نمایش توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان در سال رونق تولید در این دو نمایشگاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود. براین اساس، شرکت‌های دانش بنیان علاقمند می‌توانند برای حضور در پاویون ضمن ثبت نام درسامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی www. bpms. nsfund. ir، با مجری برپایی پایون به شماره ۰۹۳۸۷۵۵۷۰۴۹ تماس بگیرند. گفتنی است، با توجه به محدودیت فضای پاویون، متقاضیان پس از بررسی و ارزیابی برای حضور انتخاب می‌شوند و اولویت با شرکت‌هایی است که زودتر ثبت نام کنند. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر