ماموستا خدایی: سربازان گمنام امام زمان دست مفسدان اقتصادی و اداری را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
ماموستا خدایی: سربازان گمنام امام زمان دست مفسدان اقتصادی و اداری را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند

ماموستا خدایی: سربازان گمنام امام زمان دست مفسدان اقتصادی و اداری را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
امام جمعه سنندج گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری در کردستان خوب درخشیده و دست مفسدان و فرصت‌طلبان را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند.

- اخبار استانها -

ماموستا عبدالرحمن خدایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در سنندج اظهار داشت: مردم ایران به‌ویژه مردمان استان کردستان همیشه قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی این مجاهدان بی‌نام و نشان هستند.

وی افزود: امنیت و آسایش حاکم در استان کردستان حاصل تدبیر و تلاش‌های نیروهای مسلح و سربازان گمنامی است که با جان و دل از میهن خود و مرزهای کشور دفاع می‌کنند.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: دشمنان نظام بارها باهدف ایجاد توطئه، ناامنی و برهم زدن امنیت و آرامش موجود در استان کردستان دست به هر ترفند و اقدام ناشایستی زده‌اند اما خوشبختانه با هوشیاری و تیزبینی نیروهای غیور و قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) آنان شناسایی و در رسیدن به اهدف خود ناکام مانده‌اند.

وی تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری در استان کردستان خوب درخشیده و عمل کرده‌‌ و دست مفسدان و فرصت‌طلبان را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند.

ماموستا خدایی بیان کرد: خوشبختانه وحدت، یکپارچگی، پشتیبانی، یکدلی و تعامل خوب مردم با نیروهای مسلح و سربازان گمنام امام زمان (عج) سبب شکست و شرمندگی دشمنان شده است.

امام جمعه سنندج «امنیت و آسایش» را ضروری‌ترین نیاز بشر و یکی از نعمت‌های بی‌بدیل الهی برشمرد و گفت: خداوند متعال را شاکریم که این نعمت را به مسلمانان عطا کرده و امیدواریم همواره این تلاشگران گمنام در انجام رسالت خود پیروز و سربلند باشند.

وی عنوان کرد: امیدواریم وابستگی و پشتیبانی مردم به نظام و رهبری روز‌به‌روز بیشتر، منسجم‌تر و با اتحادتر شود تا دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی همانند همیشه آرزوی ننگین خود را به گور ببرند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر