ماموستا خدایی: سربازان گمنام امام زمان دست مفسدان اقتصادی و اداری را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
ماموستا خدایی: سربازان گمنام امام زمان دست مفسدان اقتصادی و اداری را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند

ماموستا خدایی: سربازان گمنام امام زمان دست مفسدان اقتصادی و اداری را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
امام جمعه سنندج گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری در کردستان خوب درخشیده و دست مفسدان و فرصت‌طلبان را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند.

- اخبار استانها -

ماموستا عبدالرحمن خدایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در سنندج اظهار داشت: مردم ایران به‌ویژه مردمان استان کردستان همیشه قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی این مجاهدان بی‌نام و نشان هستند.

وی افزود: امنیت و آسایش حاکم در استان کردستان حاصل تدبیر و تلاش‌های نیروهای مسلح و سربازان گمنامی است که با جان و دل از میهن خود و مرزهای کشور دفاع می‌کنند.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: دشمنان نظام بارها باهدف ایجاد توطئه، ناامنی و برهم زدن امنیت و آرامش موجود در استان کردستان دست به هر ترفند و اقدام ناشایستی زده‌اند اما خوشبختانه با هوشیاری و تیزبینی نیروهای غیور و قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) آنان شناسایی و در رسیدن به اهدف خود ناکام مانده‌اند.

وی تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری در استان کردستان خوب درخشیده و عمل کرده‌‌ و دست مفسدان و فرصت‌طلبان را از بیت‌المال کوتاه کرده‌اند.

ماموستا خدایی بیان کرد: خوشبختانه وحدت، یکپارچگی، پشتیبانی، یکدلی و تعامل خوب مردم با نیروهای مسلح و سربازان گمنام امام زمان (عج) سبب شکست و شرمندگی دشمنان شده است.

امام جمعه سنندج «امنیت و آسایش» را ضروری‌ترین نیاز بشر و یکی از نعمت‌های بی‌بدیل الهی برشمرد و گفت: خداوند متعال را شاکریم که این نعمت را به مسلمانان عطا کرده و امیدواریم همواره این تلاشگران گمنام در انجام رسالت خود پیروز و سربلند باشند.

وی عنوان کرد: امیدواریم وابستگی و پشتیبانی مردم به نظام و رهبری روز‌به‌روز بیشتر، منسجم‌تر و با اتحادتر شود تا دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی همانند همیشه آرزوی ننگین خود را به گور ببرند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
شغل شوهرت چه بود؟ شوهرم ۱۱ سال از من بزرگ‌تر بود و بیکار. پس چرا ازدواج کردی؟ بچه بودم که مادرم فوت کرد و پدرم پیر بود زندگی سختی داشتیم به همین دلیل مجبور شدم ازدواج کنم. تو دستور قتل دادی؟ نه من هرگز نمی‌خواستم شوهرم به قتل برسد. به نظرت خانواده شوهرت برای حمید رضایت می‌دهند؟ نمی‌دانم، مادرشوهرم زنی دلسوز و مهربان است. قبل از ازدواج به حمید علاقه داشتی؟ نه، من زیاد حمید را ندیده بودم و بچه بودم که ازدواج کردم.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، دکتر پدرام سلطانی نوشت: با توجه به اینکه موثرترین راه برای مقابله با ویروس کرونا، پیشگیری از ابتلا به این بیماری است و درمان قطعی و موثری تاکنون برای آن کشف نشده است، «گروه پزشکان ۶۶ دانشگاه تهران» با هدف کنترل همه‌گیری ویروس کرونا در سطح کشور و کاهش خطرات احتمالی، خواسته‌های زیر را از دولت جمهوری اسلامی مطالبه می‌کند. چند پیشنهاد برای مقابله با کرونا• ۱- پیشنهاد می‌شود، تمام مقاطع تحصیلی از مهد کودک، مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان تعطیلات عید با هدف پیشگیری از انتشار ویروس تعطیل شوند. • ۲- تمام اعمال پزشکی غیراورژانس با هدف پیشگیری از انتشار ویروس و اختصاص امکانات به کنترل بیماری، در صورت امکان با تاخیر انجام شوند. • ۳- فعالیت تمام اماکن عمومی از قبیل: سینماها، تئاترها، باشگاه‌های ورزشی، استادیوم‌ها تا پس از تعطیلات عید به تاخیر بیفتد. • ۱۱- دانشجویان و کارآموزان گروه‌های پزشکی و پیراپزشکی با هدف کاهش احتمال مخاطرات کادر پزشکی غیرموثر بر درمان تا پایان تعطیلات عید تعطیل شوند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
بر اساس بیانیه گروه ویژه اقدام مالی، در صورت پیوستن ایران به کنوانسیون‌های پالرمو و CFT، نام تهران دوباره از لیست سیاه حذف خواهد شد. این اما تنها تخفیف در نظر گرفته شده از سوی گروه ویژه اقدام مالی به ریاست چین برای ایران نیست. در نقطه مقابل نیز FATF نام ایران را به‌طور موقت از لیست سیاه خارج و اقدامات تقابلی علیه تهران را متوقف کرد. علی احمدی، پرویز داوودی، احمد توکلی و احمد وحیدی از دیگر مجمع‌نشینانی بودند که در اظهاراتی رسمی مخالفت خود با لوایح FATF را اعلام کرده‌اند. بدین‌ترتیب به نظر می‌رسد ایران دست‌کم تا نشست بعدی گروه ویژه اقدام مالی و با اتکا به ۲ تخفیف در نظر گرفته شده توسط FATF فرصت دارد تا نسبت به تصویب این لوایح در مجمع تشخیص مصلحت نظام اقدام کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
پروتکل تشخیص بیماری به تمامی پزشکان در همه بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها ابلاغ شده است. پزشک با بیمار صحبت می‌کند و اگر موردی را مشکوک تشخیص دهد در مرحله دوم هدایت به بیمارستان‌های معین انجام می‌شود. در این بیمارستان‌ها بلافاصله از بیمار نمونه آزمایشگاهی گرفته می‌شود و اگر جواب آزمایش مثبت باشد بیمار تحت مراقبت‌های لازم قرار خواهد گرفت. درمورد افرادی که از قم به تهران آمده‌اند باید بگوییم که این افراد پیش از اعلام نتایج آزمایش مثبت و انتشار این خبر به تهران آمده بودند. - آقای دکتر الان شهر قم به عنوان کانون انتشار و ابتلا به بیماری شناخته می‌شود.

ورود سامانه بارشی به کشور

مهرمهر1 روز قبل

گفتگوی متفاوت با زن خائن کرجی + فیلم

رکنارکنا19 ساعت قبل
تو دستور قتل دادی؟ نه من هرگز نمی‌خواستم شوهرم به قتل برسد. باور می‌کردی؟ نه، باور نمی‌کردم، زنگ زدم به شوهرم جواب نمی‌داد و در آن لحظه خودم را بدبخترین آدم روی زمین دیدیم. تصمیم داشتی با حمید ازدواج کنی؟ نه، میخواهم یک جا دنیا بروم که هیچ کسی نباشد و با فرزندانم در آرامش زندگی کنم من یک روز خوش در زندگی ام ندیدم. به نظرت خانواده شوهرت برای حمید رضایت می‌دهند؟ نمی دانم، مادرشوهرم زنی دلسوز و مهربان است. قبل از ادواج به حمید علاقه داشتی؟ نه، من زیاد حمید را ندیده بودم و بچه بودم که ازدواج کردم.

نظرها

اخبار بیشتر