قدردانی عالم برجسته اهل‌سنت از تلاش‌های بی‌وقفه سربازان گمنام امام زمان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
قدردانی عالم برجسته اهل‌سنت از تلاش‌های بی‌وقفه سربازان گمنام امام زمان

قدردانی عالم برجسته اهل‌سنت از تلاش‌های بی‌وقفه سربازان گمنام امام زمان

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
امام جمعه موقت سنندج از تلاش‌های بی‌وقفه سربازان گمنام امام زمان(عج) در تأمین امنیت کشور و کردستان قدردانی کرد.

- اخبار استانها -

ماموستا محمدامین راستی عالم برجسته اهل‌سنت کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج اظهار داشت: تلاش‌های شبانه‌روزی این نیروهای خدوم و بی‌ادعا فراموش‌نشدنی است.

امام جمعه موقت سنندج از تلاش‌های بی‌وقفه سربازان گمنام امام زمان (عج) در تأمین امنیت کشور و کردستان قدردانی و تصریح کرد: سربازان گمنام در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی بدون هیچ چشم‌داشتی خود را فدای اسلام، مردم و امنیت کشور کرده‌اند و شبانه‌روز زحمت می‌کشند تا مردم در آرامش به سر ببرند.

وی خاطرنشان کرد: اگر سربازان گمنام و مدافعان ارزش‌های انقلاب اسلامی نبودند اکنون وضعیت کشور ما نیز به سرنوشت دیگر کشورهای منطقه که هر روز کشت و کشتار، خونریزی و انفجار در آن رخ می‌دهد، تبدیل می‌شد اما با تلاش این نیروهای ارزشی مردم در امنیت و آسایش کامل به سر می‌برند.

ماموستا راستی گفت: سربازان گمنام در مناطق مرزی شبانه‌روز فعالیت می‌کنند و باید همه مردم قدردان این نیروهای همیشه در صحنه باشند.

امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه فشارهای اقتصادی در جامعه، مردم را در فقر و فلاکت قرار می‌دهد؛ تاکید کرد: سربازان گمنام با مفسدان اقتصادی مبارزه و برخورد کنند تا آنان نتوانند به اهداف شوم خود برسند.

ماموستا عنایتی: باید قدردان امنیت پایدار در استان کردستان باشیم

همچنین ماموستا عارف عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: حفظ امنیت و آرامش مهم‌ترین مقوله در توسعه کردستان است.

امام جمعه دهگلان افزود: سربازان گمنام در عین ناشناسی و گمنامی زندگی و خانواده خود را فدای تأمین امنیت و آسایش مردم کرده‌اند و تلاش خالصانه این نیروهای تلاشگر در استان مرزی کردستان امنیت، اقتدار و آرامش را برای منطقه به ارمغان آورده و حیرت دشمنان را برانگیخته است.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای انحراف فکری جوانان خاطرنشان کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون بدخواهان نظام بارها قصد برهم زدن امنیت استان کردستان را داشته‌اند اما با تلاش و فداکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) امنیت پایدار این دیار همانند نگینی در دنیا می‌درخشد.

امام جمعه دهگلان با تاکید بر اینکه باید قدردان امنیت پایدار استان باشیم، گفت: انتظار می‌رود سربازان گمنام همانند همیشه با مفسدان اقتصادی، قاچاقچیان مواد مخدر و گروهک‌های افراطی، تکفیری و داعش که همیشه‌ به‌دنبال ایجاد تفرقه قومی و مذهبی هستند، قاطعانه برخورد کنند و اجازه فعالیت به آنان ندهند.

ماموستا عنایتی تصریح کرد: باید سربازان گمنام امام زمان (عج) همانند همیشه با هر فردی که به هر شیوه‌ای به‌دنبال تضعیف جایگاه نظام است برخورد جدی کرده و اجازه ندهند دشمنان قسم‌خورده جمهوری اسلامی ایران به اهداف شوم خود دست یابند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر