«برنده باش» از کنداکتور شبکه سه حذف شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی

«برنده باش» از کنداکتور شبکه سه حذف شد

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
مسابقه «برنده باش» که هر هفته پنجشنبه و جمعه از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رفت، امشب و فردا شب پخش نمی‌شود و از کنداکتور خارج شده است.

به گزارش اقتصادنیوز، مسئول روابط عمومی برنامه تلویزونی «برنده باش» در گفتگو با خبرگزاری مهر خبر حذف این برنامه از کنداکتور این هفته شبکه سوم سیما را تأیید کرد.

«برنده‌باش» که هر هفته پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها با اجرای محمدرضا گلزار روی آنتن شبکه سه سیما می‌رفت و در قالب طرح ۱۵ سال مبالغی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان به شرکت‌کنندگان اهدا می‌کرد، طی هفته گذشته به‌واسطه انتشار حکم فقهی آیت‌الله مکارم شیرازی مبنی‌بر شباهت سازوکار اجرایی این برنامه با «قمار» و حرمت پول اهدای به شرکت‌کنندگان تبدیل به سوژه رسانه‌ها شده بود.

در فضای رسانه‌ای، یکی از مصادیق سخنان روز گذشته رهبر انقلاب در نقد تولید برنامه‌های بخت آزمایی در رسانه ملی هم برنامه «برنده‌باش» شناخته شد که این شرایط باعث حذف این برنامه از کنداکتور شبکه سوم سیما شده است.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

سرانجام پخش «برنده‌باش» و امکان بازگشت این برنامه به آنتن در هفته‌های آینده نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

باید دید با توجه به دستور امروز عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صداوسیما برای تجدیدنظر در ساز و کار حضور اسپانسرها در تلویزیون پخش برنامه «برنده باش» و دیگر برنامه‌های اسپانسرمحور تلویزیون در آینده چگونه خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها