لیونل مسی از بازی کردن برای آرژانتین رنج می‌برد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. روزنو
  4. ورزشی

لیونل مسی از بازی کردن برای آرژانتین رنج می‌برد

روزنوخبرگزاری روزنو |

آرژانتین چند ماه قبل و در تورنمنتی که هرگز خوشایند هوادارانش نبود، در نهایت در مرحله یک هشتم و با شکست ۲-۴ برابر فرانسه از جام جهانی ۲۰۱۸ کنار رفت و سامپائولی که در آن مقطع انتقادات فراوانی را تحمل می‌کرد، از دشواری شرایط برای لیونل مسی و ناراحتی وی صحبت کرده است.

سامپائولی گفت: "من بهترین بازیکن جهان را تمرین می‌دادم. نمی‌دانم لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است یا خیر، اما وی تمام رکوردها را شکسته و ۶۰۰ گل در سطح اول فوتبال اروپا به ثمر رسانده است، اما تا او به کشور خود می‌رسد، همه از وی انتقاد می‌کنند.

لیونل مسی از بازی کردن برای آرژانتین رنج می‌برد - 3

فراتر از توانایی‌های فنی، مسی یک انسان بزرگ است و آرژانتینی‌ها نیز علاقه دارند به اندازه طرفداران بارسلونا از بازی مسی لذت ببرند. مسی نیز از این موضوع بسیار رنج می‌برد زیرا نمی‌توانست تمام توانایی هایش را در تیم ملی آرژانتین نیز نشان دهد و انگار مردم کشور ما نیز از ناکامی بیشتر از موفقیت لذت می‌برند.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

آینده؟ مربیگری در آمریکای جنوبی تقریبا برایم غیرممکن است زیرا بهترین بازیکنان تیم ما در اروپا هستند و ما نمی‌توانیم برای مدت زمان طولانی با آنها صحبت کنیم و ما برای انتقال فلسفه و ارزش‌های مربیگری خود به آنها فرصت بسیار کوتاهی در اختیار داریم. "

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها