1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ

فیلم | کیهان کلهر در یورونیوز: سطح هنر بالا برود مخاطبش کم می‌شود

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
گفتگوی یورونیوز با کیهان کلهر به مناسبت کنسرت «شهر خاموش» را می بینید.

دریافت ۱۰ MB

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان | اخبار سرگرمی و تفریحی

تالار وحدت تهران در آخرین روزهای فروردین‌ماه، میزبان کنسرت «شهر خاموش» کیهان کلهر، نوازنده و آهنگساز ایرانی بود.

در این کنسرت که از ۲۱ تا ۳۱ فروردین به مدت ۱۰ شب برگزار شد، کیهان کلهر به همراه کوارتت مینیاتور و دو نوازنده باس و سازهای کوبه‌ای، قطعات «پرواز»، «آتشگاه»، «معشوق، نا امیدم مکن» و «شهر خاموش» را برای مخاطبان نواختند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز7 ساعت قبل
به گزارش پارس نیوز، شیلا خداداد با انتشار این عکس نوشت: مشکل آدمها از جایی شروع شد که نگاهشان به هم نگاه آدم به آدم نبود،،، نگاه آدم به فرصتها بود

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین2 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.
پارس نیوزپارس نیوز8 ساعت قبل

بهاریه فیلم کوتاه

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون که زمینه برای نمایش گسترده فیلم‌های کوتاه به وجود آمده است اهالی این عرصه باید تلاش کنند آثارشان ضمن تنوع، محتوا و کیفیت، منعکس کننده فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی باشد.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
خبرگزاری صدا و سیما؛ اعمال شب چهاردهم ماه رمضان به این شرح است: و در شب چهاردهم: این شب دومین شب از شب‌های ایام البیض است، در این شب نیز همان نمازی که در شب سیزدهم آمده بود خوانده ‌می‌شود، اما در این شب به صورت چهار رکعت با دو سلامدر هر رکعت پس از سوره «حمد» سوره‌های «یس» و «تبارک الذى بیده الملک» و «قل هو الله احد» را بخواند. در این شب همانند دو شب دیگر ایام البیض، خواندن دعای مجیر سفارش شده است.

نظرها

اخبار بیشتر