بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: ساعت 10 صبح امروز طلبه شهید همدانی از میدان امام خمینی همدان به سمت امامزاده عبدالله تشییع می شود.

بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 1

به گزارش رکنا، تصاویری از منزل شهید مصطفی قاسمی، طلبه ۴۶ساله همدانی که به قتل رسید در فضای مجازی منتشر شده است که حال و هوای منزل وی و فرزندانش را نشان می‌دهد. این طلبه بر اثر تیراندازی یک بهروز حاجیلو شرور معروف در یکی از کوچه‌های شهر همدان، جان خود را از دست داد. با تلاش ماموران نیروی انتظامی، صبح دیروز (یکشنبه ۸ اردیبهشت) قاتل این روحانی همدانی که پیشتر شناسایی شده بود در درگیری با مأموران کشته شد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث 24 ساعت

بیشتر افرادی که برای گفتن تسلیت به این خانه می‌آیند می‌پرسند چرا شرور خطرناک به این روحانی شهید و دوست داشتنی شلیک کرده ا ست؟

در ادامه تصاویر مربوط به منزل «مصطفی قاسمی» را مشاهده می‌کنید.

بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 7بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 8بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 9بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 10بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 11بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 12بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 13بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 14بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 15بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 16بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 17بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 18بهروز حاجیلو چرا به این روحانی شلیک کرد + عکس - 19

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ برخورد وحشیانه سربازان سعودی با زائر خانه خدا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
ایران‌جیبایران‌جیب23 ساعت قبل
او در زندان فشافویه دوران محکومیت خود را سپری می‌کرد. زندانیانی که مرتکب قتل شیرمحمدعلی شده‌اند، جرایم سنگینی مانند قتل مرتکب شده بودند. جرایم ارتکابی مرحوم شیرمحمدعلی، از نوع جرایمی است که اغلب حقوق‌دانان آنها را در زمره جرایم سیاسی قرار می‌دهند. مسلما اختیاری که در این ماده به قاضی داده شده است، به این معنا نیست که قاضی می‌تواند خلاف قاعده اصلی عمل کرده و مثلا دستور دهد که فرضا زندانی چک بی‌محل در کنار زندانیان قتل عمد قرار گیرد. علاوه بر این زندانبان همان‌قدر که باید مراقب آن باشد که زندانی در زندان مرتکب تخلف از مقررات زندان نشود، باید مراقب جان و سلامت جسمی و روانی زندانی و مهم‌تر از آن بهبود و تربیت شخصیتی و تربیتی او هم باشد. گفته می‌شود زندانی مرحوم علیرضا شیرمحمدعلی پیش‌ازاین از شرایط زندان و عدم امنیت جانی خود شکایت و تقاضای جابه‌جایی داشته است.

کمیسیون بلایای طبیعی

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
گزارش اختصاصیکمیسیون بلایای طبیعیسالانه بین ۸ تا ۱۰ درصد درآمد ناخالص ملی صرف هزینه‌های ناشی از بلایای طبیعی می‌شود رقمی که شاید بشود با پرداخت تخصصی‌تر به موضوع مدیریت بحران و ایجاد ساز و کارهای جدید در سالهای پیش رو آن را کاهش داد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴19 ساعت قبل
ساعت۲۴ -در سال ۱۷۸۲، یک اتفاق بسیار عجیب برای یک تماشاچی اپرا رخ داد. این تماشاچی اپرا به علت خنده زیاد جان باخت. اما اپرا بسیار متنوع و جذاب است و گاهی به جای اجرای سولو ترکیبیست از چندین اجرای متنوع با سبک‌های مختلف از تنور تا باس. در سال ۱۷۸۲ یک بانوی بریتانیایی علاقه مند به اپرا تصمیم گرفت برای دیدن اجرای تئاتر اپرایی که در سالن شهر لندن اجرا می‌شد برود. این تئاتر اپرا شامل بخش هایی نیمه کمدی نیز بود.
فراروفرارو20 ساعت قبل
مادر بهناز را یکی دو بار در مدرسه دیده بودم و زن موجهی به نظر می‌رسید. پدر و مادرم از این که دوست خوبی پیدا کرده بودم خوشحال بودند تا این که آن حادثه شوم رخ داد. آن روز خیلی خوشحال بودم و با پیشنهاد و اصرار مادر بهناز با لباس راحتی روی مبل نشستم تا به قول خودشان راحت باشم! مادر بهناز در برابر نگاه‌های نگران و سوال برانگیزم گفت: نگران نباش دوست بهناز است. بهناز در حالی که فریاد می‌زد «سورپرایز!» به طرف یکی از آن دو رفت و به او دست داد.
الفالف20 ساعت قبل
الف/ دوشنبه هفته گذشته، علیرضا شیرمحمدعلی، زندانی سیاسی و امنیتی در زندان فشافویه تهران با ۳۰ضربه چاقو به قتل رسید. علیرضا شیرمحمدعلی فارغ از اتهامش از حق و حقوقی به عنوان یک زندانی سیاسی و امنیتی برخوردار بوده که با این قتل مشخص می‌شود نادیده گرفته شده است. آیا با این اتفاق نباید به مثابه یک زنگ هشدار برخورد کرد تا دوباره چنین وقایع تلخی رخ ندهد. در نهایت باید گفت علل وقوع قتل علیرضا شیرمحمدعلی نیاز به بررسی و پاسخگویی دارد و در این بین خود قوه قضائیه باید پیشقدم باشد و به ابهامات پاسخ دهد. در صورتی که چنین روندی طی شود اعتماد مردم به قوه قضائیه بیش از پیش تقویت خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر