توییت مهناز افشار و قتل روحانی همدانی توسط بهروز حاجیلو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. حوادث
توییت مهناز افشار و قتل روحانی همدانی توسط بهروز حاجیلو

توییت مهناز افشار و قتل روحانی همدانی توسط بهروز حاجیلو

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
توییت مهناز افشار درباره یک اکانت فیک باعث شد تا برخی او را مسبب قتل طلبه همدانی توسط بهروز حاجیلو بدانند.

توییت مهناز افشار درباره یک اکانت فیک باعث شد تا برخی او را مسبب قتل طلبه همدانی توسط بهروز حاجیلوبدانند.

ماجرا از آن جا شروع شد که یکی از دوستان بهروز حاجیبو در استوری خود نوشت که دلیل قتل طلبه همدانی توسط بهروز حاجیلو این بوده است که او توییت مهناز افشار درباره یک اکانت فیک را دیده است.

در آن توییت اکانت فیک که به صورت ساختگی با تصویر یکی از روحانیون ساخته شده بود، زنان ایرانی تشویق به صیغه شدن با مردان عراقی شده بودند با این حال همان زمان روحانی که تصویر او به عنوان پروفایل این اکانت ساختگی استفاده شده بود با انتشار فیلمی این مساله را کاملا تکذیب کرده و اعلام کرده بود که این اکانت به هیچ وجه ربطی به او ندارد با این حال مهناز افشار طی توییتی این مساله را برجسته کرده و به آن رنگ واقعیت داده بود!

کبری آسوپار در این زمینه نوشت: ویدئویی که این فرد از خود پخش کرده، نکته دیگری هم دارد. او می‌گوید دلیل این قتل فتوایی است که این روحانی داده و در آن زنان ایرانی را دعوت کرده به عقد موقت نیروهای حشدالشعبی دربیایند و آن را «جهاد نکاح» نامیده است. ماجرا چه بود؟ براندازان یک اکانت تقلبی با عکس و اسم یک طلبه سید در توییتر ساختند و از قول او این درخواست را از زنان ایرانی مطرح و خود این توییت را پخش کردند. توییتی که برای هر کسی با ذره‌ای تعقل روشن بود که تقلبی و ساختگی است. این توییت با کمک مهناز افشار، بازیگر پرحاشیه سینما که آن را در صفحه شخصی توییترش قرار داد، بیشتر و بیشتر دیده شد. افشار که پیش از این به دلیل واکنش نژادپرستانه‌اش به کمک عراقی‌ها به سیل‌زدگان ایرانی شدیدا مورد انتقاد بود، کوشید به کمک این توییت تقلبی، برای آن نژادپرستی مبتذل باب توجیهی باز کند و بگوید که آیا متوجه شدید که اعتراض من نسبت به کمک عراقی‌ها حق بود؟ او البته فقط بخشی از پازل خشونت سیاسی را تکمیل کرد. پازلی که تکه‌های دیگر آن را پیش از این مجاهدین خلق و براندازان و سلطنت طلب‌ها با اعتراض به حضور حشدالشعبی در مناطق سیل زده کامل کرده بودند. آنها در این مسیر تنها نبودند و اعتراض توییتری دو نماینده مجلس هم به آنان کمک کرد. ایجاد تنفر از روحانیت هم که سال‌هاست پای ثابت رسانه‌های ضدانقلاب و منافقین و سلطنت طلب است. «رژیم آخوندی» کلیدواژه ثابتی است که به پیاده نظام مخالف جمهوری اسلامی که اهل مطالعه و تعقل نیستند، می‌گوید که هر مشکلی است، از آخوندهاست!

در خبری بخوانید: اخبار حوادث و جنایت

توییت مهناز افشار و قتل روحانی همدانی توسط بهروز حاجیلو - 6

وحید یامین پور هم در توییتی نوشت: بی‌سواد یا ابله دانستن امثال #مهناز_افشار تقلیل نقش آن‌ها در جنایات و فجایع است

هم چنین صدها نفر با امضای یک کمپین خواستار رسیدگی قضائی به توئیت مهناز افشار شدند. امضاکنندگان می‌گویند اظهارات حاشیه‌ساز این سلبریتی در فضای مجازی زمینه‌ساز کشته شدن طلبه همدانی شده است.

برخی دیگر از واکنش‌های کاربران به توییت مهناز افشار را می‌بینید:

قطعا افرادی مثل مهناز افشار که با نشر اکاذیب باعث تشویش اذهان عمومی و تحریک مردم در فضای مجازی و حقیقی میشند در صورت ارتکاب جرمی مثل قتل طلبه همدانی، اونها هم شریک جرمند

چرا دادستان به عنوان مدعی العموم به مسئله ورود نمی‌کند؟

#محاکمه_مهناز_افشار

فامیل دور

تک تک کسانی که مطلب مهناز افشار رو خوندن و باخوندن اون تحریک شدن، میتونن اقدام خطرناک دیگری روانجام بدن! بنابراین ازدستگاه قضا خواستاریم سریع‌تر #محاکمه_مهناز_افشار روکلید بزنه واز وزارت ارتباطات وپلیس فتاهم میخوایم که واسه اون وباقی سلبریتیهای بیسواد دیگه کلاس سوادرسانه‌ای بزاره

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رکنارکنا13 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، سید جلال ملکی با اعلام خبر گیر افتادن دست یک کارگر جوان داخل چرخ‌گوشت صنعتی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت ۲۱:۳۵ شب گذشته (۲۸ خرداد) یک مورد حادثه گیر افتادن دست داخل چرخ‌گوشت صنعتی در خیابان شیخ بهایی جنوبی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور آتش‌نشانان در مدت زمان دو دقیقه در محل حادثه ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک کارگر ۲۰ ساله در قسمت رستوران یک مجتمع اقامتی مشغول کار با دستگاه چرخ‌گوشت صنعتی بوده که به یکباره دست چپ وی داخل چرخ‌گوشت گرفتار شده بود. به گفته ملکی، این چرخ‌گوشت صنعتی پوسته زخیمی داشت که آتش‌نشانان با احتیاط کامل مشغول برش دادن پوسته زخیم چرخ‌گوشت شده و پس از دقایقی تلاش موفق شدند دست این کارگر را از داخل این دستگاه خارج کنند. سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: دست مصدوم از قسمت انگشتان و قسمت پایینی دچار آسیبهای شدیدی شده بود که وی برای ادامه اقدامات درمانی تحویل کادر پزشکی شد. وی یادآور شد: زمانی، حوادث چرخ‌گوشت از آمار بالایی برخوردار و جزو حوادث رایج تهران بود اما در سالهای اخیر با توجه به تغییر در سبک زندگیشهروندان و ساختار فیزیکی چرخ‌گوشتها مخصوصا چرخ‌گوشتهای خانگی، آمار این نوع حوادث بسیار کمتر شده اما کماکان شاهد گیر افتادن دست کارگران داخل چرخ‌گوشتهای صنعتی هستیم.
فارسفارس1 روز قبل
حق‎شناس اذعان کرد: سیلاب ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی گلستان را از بین برد، همچنین به برخی از مرغداری‎ها و ابنیه مردم آسیب جدی وارد کرده است. حق‎شناس با بیان اینکه از حدود ۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی سیل‎زده که نیاز به بازسازی دارند تاکنون تنها پی‎کنی یک هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی آغاز شده و روند بازسازی بخش عمده‎ای از واحدهای مسکونی سیل‎زده باقی مانده است. وی یادآور شد: امروز سیل‎زدگان گلستانی گرمای هوا را تحمل می‎کنند اما ما نگران فصل زمستان هستیم و امیدواریم با همکاری و مشارکت بانک‎ها روند اعطای تسهیلات برای بازسازی مناطق سیل‎زده سرعت بگیرد تا مردم سیل‎زده حداقل زمستان سخت را تجربه نکنند. استاندار گلستان گفت: فرصت باقیمانده برای احداث واحدهای مسکونی سیل‎زده تا تابستان و حداکثر تا پاییز امسال است گرچه اگر پاییز امسال مانند سنوات گذشته شاهد روزهای پرباران باشیم کار در مناطق سیل‎زده سخت‎تر خواهد شد. حق‎شناس با بیان اینکه ۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‎زده گلستان احداثی هستند، اذعان کرد: اگر بانک‎ها روند اعطای تسهیلات به این واحدها را سرعت ببخشند روند بازسازی مناطق سیل‎زده نیز سرعت می‎گیرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴ -یک کودک ٤ ساله به دلیل پرت شدن از روی قطار کودک در یکی از پارک‌های رشت کشته شد‎. یک کودک ٤ ساله به دلیل پرت شدن از روی قطار کودک در یکی از پارک‌های رشت کشته شد‎. مأموران پاسگاه زیباکنار در پی ‏دریافت خبری مبنی بر فوت کودک ٤ ساله حین بازی در یکی از پارک‌های شهرستان رشت برای بررسی موضوع به محل اعزام ‏شدند‎. ‎ماموران پلیس پس از حضور در محل مشاهده کردند یک دختر بچه ٤ ساله اهل یزد حین بازی از قطارکودک به دلیل رعایت ‏نشدن موارد ایمنی از قطار بازی به بیرون پرت شده و بر اثر این حادثه فوت کرده است‎. ‎این کودک برای تعیین علت تامه فوت به ‏پزشکی قانونی معرفی شد. پرونده اولیه تشکیل و مقصران حادثه به مراجع قضائی معرفی شدند‎. ‎

عکس/ خسارات زلزله ۶٫۸ ریشتری در ژاپن

20+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
پیام خوزستان - ساری- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت که بازسازی حدود سه هزار واحد مسکونی خسارت دیده ناشی از سیل اسفند ۹۷ و فروردین ۹۸ پایان یافت و خانوارهای سیل‌زده به منازل خود بازگشته‌اند. مدیرکل بنیاد مسکن مازندران گفت: یکهزار و ۲۲۰ خانوار سیل‌زده استان هم در اثر آب گرفتگی منازل دچار خسارت لوازم زندگی شدند که به این افراد هم تسهیلات بلاعوض معیشتی و قرض الحسنه بر اساس میزان خسارت پرداخت شد. وی تعداد بانک‌های عامل موظف به پرداخت تسهیلات سیل زدگان را هشت بانک دولتی و شبه دولتی معرفی کرد و افزود که بزودی شیوه پرداخت قرض الحسنه در تمامی این بانک‌ها اجرایی می‌شود. او وعده داد تا در صورت شتاب در پرداخت تسهیلات بیشتر سیل زدگان پیش از سرمای زمستان سال جاری به خانه‌های خود برگردند. سیل اسفندماه ۹۷ و فروردین ماه ۹۸ حدود ۱۸ هزار میلیارد ریال به مازندران خسارت زد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گفته زمانی‌نژاد بر اساس مصوبه دولت برای واحدهای احداثی در شهرها ۵۰ میلیون تومان وام با سود ۴ درصد و ۱۲ میلیون وام بلاعوض پرداخت می‌شود. در شهرها ۵ میلیون تومان وام بلاعوض معیشت و ۱۵ میلیون تومان تسهیلات طولانی مدت با سود ۴ درصد نیز به متقاضیان پرداخت می‌شود. مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان خاطرنشان کرد: در شهرها همچنین ۱۲ میلیون تسهیلات اجاره به خانواری که مسکن آنها تخریب شده است پرداخت می‌شود. مقدار وام معیشت ۵ میلیون تومان وام بلاعوض و ۱۵ میلیون تومان تسهیلات اجاره پرداخت می‌شود. اتمام واحدهای تخریبی مازندران تا ۶ ماه آینده «محمد خانی‌نوذری»، مدیرکل بنیاد مسکن استان مازندران نیز آخرین وضعیت احداث و تعمیر واحدهای آسیب‌دیده از سیل را در این استان تشریح کرد.

نظرها

اخبار بیشتر