۳۲ نوچه بهروز حاجیلو در شهرهای بزرگ کشور دستگیر شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

۳۲ نوچه بهروز حاجیلو در شهرهای بزرگ کشور دستگیر شدند

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: فرمانده نیروی انتظامی استان همدان اعلام کرد: ۳۲ نفر از افرادی که برای حمایت از بهروز حاجیلو (متهم به قتل روحانی در همدان) در صفحه شخصی او پیام گذاشته بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

۳۲ نوچه بهروز حاجیلو در شهرهای بزرگ کشور دستگیر شدند - 1۳۲ نوچه بهروز حاجیلو در شهرهای بزرگ کشور دستگیر شدند - 2

به گزارش گروه حوادث رکنا ، فرمانده نیروی انتظامی استان همدان همچنین گفت: هیچ کدام از این افراد به این فرد جانی مربوط نبوده و هیچ شناختی از این فرد نداشتند.

همچنین تعدادی از این افراد در مشهد، شیراز و دیگر شهرها بودند. روحانی مقتول، امام جماعت مسجد «حاج کربعلی» بود و در حوزه علمیه دامغانی همدان، به عنوان مسئول کتابخانه کار می‌کرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی

بعد از انتشار خبر قتل مصطفی قاسمی شخصی به نام بهروز حاجیلو در اینستاگرام مسئولیت قتل این روحانی را پذیرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

رکنارکنا12 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، سید جلال ملکی با اعلام خبر گیر افتادن دست یک کارگر جوان داخل چرخ‌گوشت صنعتی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت ۲۱:۳۵ شب گذشته (۲۸ خرداد) یک مورد حادثه گیر افتادن دست داخل چرخ‌گوشت صنعتی در خیابان شیخ بهایی جنوبی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور آتش‌نشانان در مدت زمان دو دقیقه در محل حادثه ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک کارگر ۲۰ ساله در قسمت رستوران یک مجتمع اقامتی مشغول کار با دستگاه چرخ‌گوشت صنعتی بوده که به یکباره دست چپ وی داخل چرخ‌گوشت گرفتار شده بود. به گفته ملکی، این چرخ‌گوشت صنعتی پوسته زخیمی داشت که آتش‌نشانان با احتیاط کامل مشغول برش دادن پوسته زخیم چرخ‌گوشت شده و پس از دقایقی تلاش موفق شدند دست این کارگر را از داخل این دستگاه خارج کنند. سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: دست مصدوم از قسمت انگشتان و قسمت پایینی دچار آسیبهای شدیدی شده بود که وی برای ادامه اقدامات درمانی تحویل کادر پزشکی شد. وی یادآور شد: زمانی، حوادث چرخ‌گوشت از آمار بالایی برخوردار و جزو حوادث رایج تهران بود اما در سالهای اخیر با توجه به تغییر در سبک زندگیشهروندان و ساختار فیزیکی چرخ‌گوشتها مخصوصا چرخ‌گوشتهای خانگی، آمار این نوع حوادث بسیار کمتر شده اما کماکان شاهد گیر افتادن دست کارگران داخل چرخ‌گوشتهای صنعتی هستیم.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴15 ساعت قبل
فرمانده انتظامی ساوجبلاغ گفت: برق گرفتگی و سقوط از ساختمان موجب مرگ یک کارگر ساختمانی در این شهرستان شد. وی اضافه کرد: در بررسی‌های اولیه و تحقیقات از کادر بیمارستان محرز شد که کارگر ۴۰ ساله امروز حین کار در یک ساختمان نیمه کاره پس از برخورد با سیم برق دچار برق گرفتگی شده و پس از دست دادن تعادلش از ساختمان سقوط کرده است. فضلی علیشاه گفت: کارگر پس از سقوط از ساختمان دچار ضربه مغزی و خونریزی از ناحیه سر می‌شود. وی افزود: بلافاصله عوامل اورژانس در محل حادثه حضور یافته و مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کنند؛ اما شدت حادثه منجر به مرگ این کارگر ساختمانی شد. فرمانده انتظامی ساوجبلاغ بیان داشت: با هماهنگی مقام قضائی، جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.
مهرمهر1 روز قبل
محمد رضا حسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی تابستان امسال ۷۲ پایگاه اورژانس در سطح جاده‌های استان با بکارگیری یک دستگاه آمبولانس فعال به صورت شبانه روزی آماده امدادرسانی به حوادث جاده‌ای است. وی بیان کرد: همچنین با توجه به افزایش حجم ترددها در تابستان ۴۷ دستگاه آمبولانس به عنوان پشتیبان در نظر گرفته شده تا در صورت نیاز از آمبولانس‌های پیشتیبان برای امدادرسانی به حوادث استفاده شود. همکاری ۴۵۰ نیروبه گفته وی در مجموع طی طرح تابستانی امسال ۴۵۰ نفر نیروی فوریت‌های پزشکی همکاری خواهند داشت. مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان جنوبی با اشاره به وضعیت مناسب استان برای امدادرسانی به حوادث، گفت: در حال حاضر استاندارد کشوری رسیدن بر بالین بیمار در ۸۰ درصد موارد زیر ۱۴ دقیقه در حوادث جاده‌ای و زیر هشت دقیقه در حوادث شهری بوده که این زمان در خراسان جنوبی کمتر از شاخص است. وی از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از رانندگی بیش از دو ساعت پرهیز کنند.
فراروفرارو10 ساعت قبل
بازپرس جنایی دستور تحقیقات درخصوص جسد کشف‌شده مردی ناشناس در کارتن تلویزیون را صادر کرد. به گزارش شرق، ساعات اولیه بامداد دیروز بازپرس رضوانی، رئیس شعبه ۸ بازپرسی دادسرای جنایی که در زمان کشف این جسد، وظیفه کشیک قتل پایتخت را بر عهده داشت، از سوی مأموران پلیس در جریان کشف جسد مردی در یک کارتن تلویزیون قرار گرفت و دستور تحقیقات بیشتر از فردی که جسد را پیدا کرده بود و حضور کارشناسان پزشکی قانونی و کارآگاهان پلیس آگاهی در محل کشف جسد را صادر کرد. او دراین‌باره گفت: یک کارتن دربسته تلویزیون دیدم که وقتی سراغ آن رفتم و درش را باز کردم تا آن را بردارم، جسد را داخل آن دیدم. در تحقیقات کارشناسان پزشکی قانونی نیز مشخص شد حدود هشت ساعت از مرگ مرد ناشناس گذشته و به احتمال زیاد علت مرگ خفگی است. از این رو بازپرس دستور داد جسد به پزشکی قانونی منتقل شود تا علت اصلی مرگ به طور دقیق مشخص شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴ -یک کودک ٤ ساله به دلیل پرت شدن از روی قطار کودک در یکی از پارک‌های رشت کشته شد‎. یک کودک ٤ ساله به دلیل پرت شدن از روی قطار کودک در یکی از پارک‌های رشت کشته شد‎. مأموران پاسگاه زیباکنار در پی ‏دریافت خبری مبنی بر فوت کودک ٤ ساله حین بازی در یکی از پارک‌های شهرستان رشت برای بررسی موضوع به محل اعزام ‏شدند‎. ‎ماموران پلیس پس از حضور در محل مشاهده کردند یک دختر بچه ٤ ساله اهل یزد حین بازی از قطارکودک به دلیل رعایت ‏نشدن موارد ایمنی از قطار بازی به بیرون پرت شده و بر اثر این حادثه فوت کرده است‎. ‎این کودک برای تعیین علت تامه فوت به ‏پزشکی قانونی معرفی شد. پرونده اولیه تشکیل و مقصران حادثه به مراجع قضائی معرفی شدند‎. ‎
تسنیمتسنیم1 روز قبل
سرهنگ علی عباس‌نژاد در گفت و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: با توجه به بارش‌های چند ماه اخیر در کشور و افزایش پوشش گیاهی در سطح جنگل‌ها و مراتع آتش‌سوزی‌ها نسبت به سال گذشته می‌تواند خسارت‌های بیشتری در پی داشته باشد. وی عامل آتش‌سوزی مراتع و جنگل‌ها را بی‌احتیاطی گردشگران نام برد و گفت: برای اطفای به موقع آتش‌سوزی جنگل‌ها نبود بالگرد مشکل اصلی ما برای اطفای حریق است. عباس‌نژاد با بیان اینکه یگان حفاظت منابع طبیعی کشور مسئولیت حفاظت از ۱۳۵ میلیون هکتار از اراضی ملی سطح کشور را برعهده دارد، تصریح کرد: ‌از این میزان ۱۴٫۵ میلیون هکتار جنگل و بیش از ۸۰ میلیون هکتار مرتع است‌. وی افزود: به طور قطع در این فصل گرما وظیفه اصلی ما پیشگیری و اطفا حریق در سطح جنگل‌های کشور است. عباس‌نژاد با اشاره به آمادگی کامل یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور برای اطفای حریق در سطح جنگل‌های کشور‌ گفت: بخش مهمی از تجهیزات و امکانات نیز در اختیار استان‌ها برای اطفای حریق قرار گرفته است.

نظرها

اخبار بیشتر