۱۲۵ رأس گوسفند قربانی بین نیازمندان کرمانشاه توزیع شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. حوادث
۱۲۵ رأس گوسفند قربانی بین نیازمندان کرمانشاه توزیع شد

۱۲۵ رأس گوسفند قربانی بین نیازمندان کرمانشاه توزیع شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی کرمانشاه گفت: همزمان با جشن‌های ماه شعبان در طی چهار مرحله گوشت ۱۲۵ رأس گوسفند عقیقه و خریداری شده در بین نیازمندان استان کرمانشاه توزیع شد.

- اخبار استانها -

سیدجعفر امامیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: آستان قدس رضوی در کنار توزیع بسته‌های حمایتی - غذایی گوشت ۱۲۰ رأس گوسفند عقیقه و خریداری شده را نیز در بین نیازمندان و محرومان استان کرمانشاه توزیع کرد.

وی عنوان کرد: این گوشت‌ها از محل وجوهات نقدی اهدا شده از سوی مردم در قالب عقیقه و قربانی تأمین شده و تأکید تولیت آستان قدس رضوی آن است که بسته‌های حمایتی – غذایی و گوشت‌های عقیقه در بین محرومان استان توزیع شود.

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی کرمانشاه بیان کرد: همچنان گروه‌های جهادی از خادمیاران رضوی مشغول خدمت‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان لرستان از جمله روستای چم‌مهر هستند.

امامیان گفت: ۳۶۰ سبد کالای غذایی از سوی آستان قدس رضوی در اختیار سیل‌زدگان استان لرستان قرار گرفت و این بسته‌های غذایی شامل برنج، روغن، چایی، قند، حبوبات، ماکارونی، سویا، کنسرو و نمک بود.

خبری: اخبار حوادث امشب

وی از توزیع ۳۱۰ سرویس قابلمه و ۵۰۰ بسته پوشاک زنانه، مردانه و کودکانه در بین سیل‌زدگان روستای چم‌مهر خبرداد و اظهار کرد: این تعداد سبد کالا از سوی خادمیاران رضوی استان کرمانشاه تحت پویش مردمی کنارتم همسایه در بین مردم این منطقه توزیع شد.

مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه عنوان کرد: به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی و پویش مردمی «کنارتم همسایه» ۳۸۰ بسته میوه بین خانواده‌های سیل‌زده توزیع شد.

وی با اشاره به ادامه خدمات دفتر آستان قدس کرمانشاه در مناطق سیل‌زده افزود: از جمله این اقدامات می‌توان به جمع‌آوری کمک‌های مردمی، اعزام نیروهای جهادی به منطقه، اعزام تیم پزشکی، ایجاد چند آشپزخانه در مناطق سیل‌زده جهت پخت و توزیع غذای گرم، توزیع بسته‌های مواد غذایی و سایر خدمات اشاره کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وضعیت بسیاری از جاده‌های جنوب سیستان‌وبلوچستان پس از سیل (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

سیل مهربانی دریادلان برای مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، با گذشت ۶ روز از سیل و آبگرفتگی در شهر‌های مختلف استان محروم سیستان و بلوچستان، مثل همیشه عموم مردم از اقشار مختلف به کمک و یاری این هموطنان شتافتند. نیرو‌های مسلح کشورمان از جمله نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز از این قاعده مستثنی نبود و با نیرو‌ها و بالگرد‌های خود به کمک رسانی به مردم نقاط در محاصره آب پرداختند. در ادامه گزارشی از تلاش ستودنی این دلیرمردان را برای کمک رسانی در سیل سیستان و بلوچستان، مشاهده می‌کنید. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
دقایقی بعد و در حالی که دیگر شوهر ۲۹ ساله زن خیانتکار نفس نمی‌کشید، گشت نیروی انتظامی با تماس همسایگان وارد بولوار شهید هنرور شد و زنگ آپارتمان را به صدا درآورد. صبح روز بعد پسر ۲۲ ساله در بولوار شهید قرنی سفارش ساخت کیسه‌ای برزنتی را داد که بتواند جسد را داخل آن قرار دهد. دو روز بعد، جسد داخل خودروی پراید زن خیانتکار قرار گرفت و آن‌ها به سمت روستای گونجک حرکت کردند و جسد را در بیابان انداختند. من حتی برای همسر «ه» در کافه‌ای جشن تولد گرفتم ولی درباره علاقه خودم به همسرش چیزی به او نگفتم چون باهم دوست بودیم!! من به جای همسر «ه» از پشت آیفون صحبت کردم و گفتم موضوع خاصی نبود!

نظرها

اخبار بیشتر