حذف پست‌های قاتل طلبه همدانی از اینستاگرام
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. حوادث

حذف پست‌های قاتل طلبه همدانی از اینستاگرام

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
تمام پست‌های بهروز حاجیلویی قاتل طلبه همدانی که حجت الاسلام والمسلمین مصطفی قاسمی را به شهادت رسانده بود از اینستاگرام حذف شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: تمام پستهای بهروز حاجیلویی قاتل طلبه همدانی که حجت الاسلام والمسلمین مصطفی قاسمی را به شهادت رسانده بود از اینستاگرام حذف شد.

گفتنی است صبح شنبه ۷ اردیبهشت‌ماه «مصطفی قاسمی» روحانی ۴۶ساله همدانی وقتی از حوزه علمیه خارج شده است، از پشت به‌ضرب دو گلوله توسط ضارب به‌قتل رسید. او امام جماعت مسجد حاج کربعلی بود و چندی پیش هم در حوزه علمیه دامغانی به‌عنوان مسئول کتابخانه فعالیت می‌کرد.

بعد از وقوع این قتل، ضارب که «بهروز حاجیلویی» نام داشت، در صفحه اینستاگرام خود نسبت به قتل این روحانی اعتراف کرد و پلیس هم که بلافاصله در صحنه وقوع جرم حاضر شده بود، بعد از انتشار مطلب در صفحه اینستاگرام این ضارب، خبر از شناسایی او می‌دهد. بهروز حاجیلویی روز بعد از قتل در درگیری با مأموران نیروی انتظامی و بعد از مجروح کردن دو تن از نیروهای ناجا، کشته شد.

خبری: اخبار حوادث واقعی

حذف پست‌های قاتل طلبه همدانی از اینستاگرام - 5

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رکنارکنا12 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، سید جلال ملکی با اعلام خبر گیر افتادن دست یک کارگر جوان داخل چرخ‌گوشت صنعتی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت ۲۱:۳۵ شب گذشته (۲۸ خرداد) یک مورد حادثه گیر افتادن دست داخل چرخ‌گوشت صنعتی در خیابان شیخ بهایی جنوبی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور آتش‌نشانان در مدت زمان دو دقیقه در محل حادثه ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک کارگر ۲۰ ساله در قسمت رستوران یک مجتمع اقامتی مشغول کار با دستگاه چرخ‌گوشت صنعتی بوده که به یکباره دست چپ وی داخل چرخ‌گوشت گرفتار شده بود. به گفته ملکی، این چرخ‌گوشت صنعتی پوسته زخیمی داشت که آتش‌نشانان با احتیاط کامل مشغول برش دادن پوسته زخیم چرخ‌گوشت شده و پس از دقایقی تلاش موفق شدند دست این کارگر را از داخل این دستگاه خارج کنند. سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: دست مصدوم از قسمت انگشتان و قسمت پایینی دچار آسیبهای شدیدی شده بود که وی برای ادامه اقدامات درمانی تحویل کادر پزشکی شد. وی یادآور شد: زمانی، حوادث چرخ‌گوشت از آمار بالایی برخوردار و جزو حوادث رایج تهران بود اما در سالهای اخیر با توجه به تغییر در سبک زندگیشهروندان و ساختار فیزیکی چرخ‌گوشتها مخصوصا چرخ‌گوشتهای خانگی، آمار این نوع حوادث بسیار کمتر شده اما کماکان شاهد گیر افتادن دست کارگران داخل چرخ‌گوشتهای صنعتی هستیم.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز12 ساعت قبل
سرپرست فرمانداری کهگیلویه نسبت به خودکشی زنان و دختران در حوزه تحت فرمانداری این شهرستان واکنش نشان داد و البته دلایل این خودکشی‌ها را متعدد عنوان کرد. سرپرست فرمانداری کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد در صفحه مجازی شخصی خود (اینستاگرام) با اظهار تاسف از رواج پدیده شوم «خودکشی» در بخش «دیشموک» آن شهرستان، دلایل این خودکشی‌ها را برشمرد. «جعفر نیکبخت»، ابتدا دلیل خودکشی زن ۲۵ ساله باردار بخش دیشموک در شهرستان کهگیلویه را اختلافات خانوادگی زن و مرد عنوان کرد. وی عدم آگاهی، فقر، تهاجمی برخورد کردن مرد با رن، اطلاع نداشتن از جایگاه زن و موارد متعدد دیگر را از دلایل خودکشی زنان و دختران در شهرستان کهگیلویه استان کهگیلویه و بویراحمد برشمرد. در یک ماه گذشته چهار دختر و زن در بخش دیشموک شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد خودکشی کردند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴ -یک کودک ٤ ساله به دلیل پرت شدن از روی قطار کودک در یکی از پارک‌های رشت کشته شد‎. یک کودک ٤ ساله به دلیل پرت شدن از روی قطار کودک در یکی از پارک‌های رشت کشته شد‎. مأموران پاسگاه زیباکنار در پی ‏دریافت خبری مبنی بر فوت کودک ٤ ساله حین بازی در یکی از پارک‌های شهرستان رشت برای بررسی موضوع به محل اعزام ‏شدند‎. ‎ماموران پلیس پس از حضور در محل مشاهده کردند یک دختر بچه ٤ ساله اهل یزد حین بازی از قطارکودک به دلیل رعایت ‏نشدن موارد ایمنی از قطار بازی به بیرون پرت شده و بر اثر این حادثه فوت کرده است‎. ‎این کودک برای تعیین علت تامه فوت به ‏پزشکی قانونی معرفی شد. پرونده اولیه تشکیل و مقصران حادثه به مراجع قضائی معرفی شدند‎. ‎
ایسناایسنا43 دقیقه قبل
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: حریم رودخانه پلدختر و معمولان بررسی دقیق‌تری شود. به گزارش ایسنا، اسماعیل نجار در جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‎زده استان لرستان اظهار کرد: در معمولان ۴۰ چادری که در ورزشگاه وجود داشت، جوانان به ما مراجعه کردند که وضع آنجا نابسامان است. رئیس مدیریت بحران کشور ادامه داد: قبل از فصل سرما باید مردم اسکان یابند. به هر روی روند کار با توجه به حجم گسترده خسارت‌ها رضایت بخش است. نجار گفت: حریم روخانه‎ای که در پلدختر و معمولان مشخص شده باید به صورت کارشناسی بررسی شود.
تسنیمتسنیم22 ساعت قبل
علی باقری در خصوص آتش سوزی مرتعی در شهرستان سلطانیه به خبرنگار تسنیم در زنجان اظهار داشت: امسال این حادثه آتش سوزی مرتع, تنها در شهرستان سلطانیه و آن هم در طول یک مرحله رخ داده است. مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان در خصوص جلساتی که در زمینه برطرف کردن مشکل آتش سوزی مراتع دایر شده است, عنوان کرد: در جلسات مذکور تصمیمات خوبی در ارتباط با اطفای حریق اخذ شده و تصمیمات لازم اتخاذ شده است. وی با بیان اینکه سه شهرستان در استان زنجان به طور معمول آتش سوزی بیشتری را نسبت به سایر شهرستان‌های استان تا کنون تجربه کرده است, افزود: این سه شهرستان شامل زنجان؛ طارم و سلطانیه است. باقری با اشاره به اینکه برای این سه شهرستان مذکور اقدمات و تصمیمات ویژه‌ای اتخاذ شده است عنوان کرد: برای سایر شهرستان‌های استان زنجان نیز شورای هماهنگی استان آمادگی مدیریت آتش سوزی مراتع را در صورت حادث شدن دارد. وی در خصوص کشیک‌های ۲۴ ساعته اطفای حریق بیان کرد: منابع طبیعی در حال حاضر در حال انجام کشیک‌های اطفای حریق به صورت ۲۴ ساعته هستند.
ایسناایسنا23 ساعت قبل
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: هر ۱۰ روز یک نفر در معابر درون شهری استان جان خود را از دست می‌دهد و وضعیت تصادفات استان نسبت به میانگین کشوری نگران کننده است. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی با بیان این که ۱۵۰ هزار وسیله نقلیه درون شهری فعال داریم افزود: به ازای هر ۵٫۲ نفر در استان یک وسیله نقلیه وجود دارد. عباسی با بیان این که سال گذشته بیش از ۲۲ هزار گواهینامه در استان صادر شده است، تصریح کرد: هر ۱۰ روز یک نفر در معابر درون شهری استان جان خود را از دست می‌دهد و وضعیت تصادفات استان نسبت به میانگین کشوری نگران کننده است و به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر تعداد ۳۰ هزار نفر در استان بر اثر تصادفات جان خود را از دست می‌دهند. وی ادامه داد: وضعیت تصادفات فوتی در سال گذشته افزایش داشته و تصادفات از ابتدای امسال تاکنون نیز نسبت به سال گذشته آن برابری می‌کند و تعداد تصادفات جرحی نیز از سال ۹۱ به بعد روند افزایشی داشته است. وی با بیان این که متوفیان از ابتدای سال یک نفر در محل حادثه و مابقی در بیمارستان‌ها فوت کردند، گفت: پلیس راهور با توجه به تجهیزات خود آموزش‌های لازم در مدارس، مهدکودک‌ها، ادارات و مساجد را انجام می‌دهد که در سال گذشته ۱۰ هزار و ۳۳ نفر در مدارس، ۱۷۰۱ نفر در مهدکودک‌ها، ۱۸۴۶ نفر در ادارات و مساجد و ۳۰۰۱ نفر از موتورسواران آموزش دیدند.

نظرها

اخبار بیشتر