اطلاعیه جدید درمورد کارت سوخت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. وانانیوز
  4. اقتصادی
اطلاعیه جدید درمورد کارت سوخت

اطلاعیه جدید درمورد کارت سوخت

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز |
طبق اطلاعیه جدید دولت، اشخاصی که از نخستین فراخوان ثبت‌نام کارت سوخت تاکنون در سامانه دولت همراه ثبت‌نام و کارت بانکی به سامانه معرفی کرده‌اند، نیازی به دریافت کارت سوخت ندارند زیرا کارت بانکی آنها جایگزین کارت سوخت خواهد شد.

به گزارش وانانیوز،  شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران دقایقی پیش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: "سازوکاری طراحی شده که می‌توان از کارت بانکی برای سوخت‌گیری استفاده کرد و نحوه به‌کارگیری آن هر زمان که تصمیم بر اجرای طرح سهمیه بندی باشد به اطلاع عموم می‌رسد.

کارت‌های هوشمند سوخت قدیمی همچنان قابل استفاده خواهد بود. جایگزینی کارت بانکی برای مالکان خودرو و موتورسیکلت‌هایی است که در سامانه دولت همراه ثبت نام کرده‌اند و کارت سوخت ندارند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

مردم نگران کارت سوخت نباشند، در صورت هرگونه تغییر در نظام توزیع سوخت، شهروندان می‌توانند هم با کارت بانکی ثبت نام شده و هم با کارت‌های سوخت قدیمی سوخت گیری کنند "

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، نادر ثناگو مطلق بعدازظهر شنبه در حاشیه بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اینکه این مجموعه سالانه ۶۰۰ هزار نفر را جابه‌جا خواهد کرد، اظهار کرد: این آمار معادل چهار پرواز در طول یک روز است. وی بابیان این مطلب که زیرساخت‌های مجموعه فرودگاه پیام ظرفیت بیشتری در این زمینه دارد، ادامه داد: برای شروع از چهار پرواز در طول روز آغاز کرده‌ایم. مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام با تأکید بر اینکه مبلغ ۶۰ میلیارد تومان برای تأمین زیرساخت‌های مجموعه فرودگاه پیام هزینه شده است، ادامه داد: هم‌راستایی فرودگاه فتح و فرودگاه پیام مسافربر شدن فرودگاه پیام را به تعویق انداخته است که مقرر شد مشکلات پیش رو برطرف شود. ثناگو مطلق ادامه داد: رعایت نکات ایمنی، علامت‌ها و هشدارها برای دو لاین فرود فتح و پیام سطح ایمنی پروازها را تأمین خواهد کرد. وی در پایان گفت: ابهامات مسافربری شدن فرودگاه پیام برطرف شد و این موضوع در دستور کار هیئت دولت قرارگرفته است.

قیمت لبنیات

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
گزارش اختصاصیقیمت لبنیاتبا توجه به اهمیت نقش لبنیات در سلامت جامعه باید دولت با دادن یارانه کاری کند که قیمت این محصولات افزایش پیدا نکند اما حالا که به هردلیلی قمیتها افزایش پیدا کرده است باید نظارت را بر بازار بیشتر کرد تا افزایش قیمتها بیشتر از نرخ مصوب نباشد

چالش‌های گاز سوز کردن خودرو‌ها

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
ایسناایسنا21 ساعت قبل
واردات نفت آمریکا از اوپک در مارس به پایینترین میزان در ۳۰ سال گذشته رسید و میزان واردات به ۱٫۵ میلیون بشکه در روز رسید و حدود ۷۵ درصد نسبت به یک دهه اخیر کاهش پیدا کرد. به گزارش ایسنا، این افت به دلیل سه عامل مهم شامل رونق تولید نفت آمریکا، تشدید تحریم‌های آمریکا علیه ونزوئلا و کاهش شدید عرضه از سوی عربستان سعودی بوده است. طبق اعلام اداره اطلاعات انرژی آمریکا، در یک دهه گذشته نه تنها مجموع واردات نفت این کشور کاهش پیدا کرده بلکه سهم اوپک از واردات نفت آمریکا نیز افت کرده است. تگزاس به تنهایی نفت بیشتری از هر کدام از اعضای اوپک به غیر از عربستان سعودی تولید می‌کند. طبق اعلام اداره اطلاعات انرژی آمریکا، واردات آمریکا از عربستان سعودی از ابتدای امسال تاکنون حدود یک چهارم کاهش پیدا کرده است.

ورود روحانی به محل برگزاری نشست سران کنفرانس «سیکا» +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین23 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ محمد امیرانی افزود: یکی از اولویت‌های اصلی برنامه‌های دوره جدید معاونت عملیات هوانوردی، تامین تجهیزات CNS فرودگاه‌ها و مرکز کنترل فضای کشور است. در سیستم جدید با توجه به پیشرفت فناوری، تلاش داریم سیستم پشتیبان را با هدف پرهیز از تجمیع تجهیزات در یک فرودگاه خاص و برطرف کردن مشکل کمبود نیروی انسانی، به صورت شناور در پنج فرودگاه مستقر کنیم. همچنین یک سیستم A-SMGCS برای کنترل تردد سطوح فرودگاه بین‌المللی مهرآباد خریداری شده که به زودی نصب می‌شود و سیستم سوئیچینگ برج و اپروچ فرودگاه‌های مهرآباد و شیراز نیز نصب شده‌اند و مراحل تست نهایی خود را سپری می‌کنند. امیرانی همچنین افزود: به زودی ۷۰ دستگاه گیت وی و ۷۵ دستگاه ایکس ری خریداری شده را برای تامین تجهیزات امنیتی و کمک بازرسی فرودگاه‌ها نصب و عملیاتی می‌کنیم. اولویت ما در جذب نیروی انسانی در حوزه‌های کنترل ترافیک هوایی، ارتباطات و ناوبری هوایی و مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی، دانش آموختگان مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی البته در صورت داشتن صلاحیت‌ها و سطح علمی مورد نیاز است.

نظرها

اخبار بیشتر