طرح جامع گردشگری منطقه بولاغلار نیر اصلاح و تکمیل می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. سرگرمی
طرح جامع گردشگری منطقه بولاغلار نیر اصلاح و تکمیل می‌شود

طرح جامع گردشگری منطقه بولاغلار نیر اصلاح و تکمیل می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: بسیاری از مردم در نقاط مختلف کشور، شهر نیر را با منطقه بولاغلار می‌شناسند، بنابراین ساماندهی وضعیت آن، در قالب طرح جامع گردشگری جزو اولویت‌های اصلی این شهرستان است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مسعود امامی یگانه پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی وضعیت شهر نیر اظهار داشت: این شهرستان به دلیل دارا بودن جاذبه‌های گردشگری فراوان اعم از مناظر بکر طبیعی و آب‌های گرم معدنی، نقش مهمی را در جذب گردشگر به استان ایفا می‌کند.

وی با اشاره به اهمیت شهر نیر به عنوان مدخل ورودی استان افزود: همه ساله گردشگران بسیاری، از نقاط مختلف کشور از شهر نیر وارد استان می‌شوند که این امر نشانگر ضرورت ساماندهی خیابان‌ها و مناظر شهری است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش تردد مسافران در این ایام، ساماندهی وضعیت خیابان اصلی این شهر بسیار حائز اهمیت است که با هماهنگی‌های انجام گرفته به دنبال اجرای آن هستیم.

خبری: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

امامی یگانه بیان کرد: یکی دیگر از خواسته‌های به‌حق مردم این منطقه، تعیین تکلیف کمربندی شهرستان نیر است که دفتر فنی استانداری مسئولیت پیگیری آن را بر عهده دارد وتلاش و جدیت بر این است تا در این زمینه نیز اقدامات لازم انجام شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: برای بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی، جلسه‌ای با حضور فرماندار شهرستان و دستگاه‌های مربوطه در راستای رفع مشکلات عمرانی آن شهرستان برگزار خواهیم کرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان نیر به ویژه منطقه بولاغلار اظهار کرد: بسیاری از مردم در نقاط مختلف کشور، شهر نیر را با منطقه بولاغلار می‌شناسند، بنابراین ساماندهی وضعیت آن، در قالب طرح جامع گردشگری جزو اولویت‌های اصلی این شهرستان است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | ویروس کرونا چه می‌کند؛ رقت انگیز است

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم | داستان آتش‌نشانی که کولبر شد

همشهریهمشهری1 روز قبل
روزنامه شهروند با انتشار فیلمی از کولبران کرد ایرانی در مرز سلیمانیه با بیانی تاثیرگذار و نقب زدن به زندگی پیام، مرد جوانی که دوره آتش‌نشانی دیده اما نتوانسته است در این سازمان شغلی پیدا کند و منابع طبیعی هم زمین کشاوری آبا و اجدادیش را از او گرفته به سختی‌های زندگی این قشر از جامعه ایرانی می‌پردازد. دریافت ۷ MB کد خبر ۴۸۰۳۵۷

فیلم | کولبران می‌توانند برای کولبری قانونی ثبت نام کنند

همشهریهمشهری22 ساعت قبل

طرز تهیه خورش ملا قرمه

تابناکتابناک1 روز قبل
خورش ملاقرمه یکی از انواع خورش‌های ایرانی است که ریشه آن به گیلان بازمی‌گردد. این خورش به خورش قورمه سبزی شباهت‌هایی دارد و در آن بادمجان استفاده می‌شود. طرز تهیه این خورش را در تابناک فرامی‌گیرید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
مارک برایان کارتونیست آمریکایی، با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود درباره ابعاد شخصیت دونالد ترامپ نوشت: من می‌دانم که اختاپوس‌ها موجودات شگفت انگیز و باهوشی هستند و نباید در کنار افراد ناچیز قرار گیرند. ترامپ نمونه‌ای غم انگیز از بدترین ویژگی‌های بشریت و شرمساری برای آمریکا است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز8 ساعت قبل
ایریس می‌گوید دیدار با محمد برایش شگفت‌انگیز بود و احساس می‌کرد دوباره تبدیل به دختری جوان شده است. «آیریس جونز» ۸۰ ساله خانم مسن بریتانیایی می‌گوید بی‌تاب ازدواج با «محمد احمد ابراهیم» مرد جوان ۳۵ ساله بیکار مصری بوده است. این خانم بازنشسته بریتانیایی قصد دارد به زودی با این پسر مصری ازدواج کند. روزنامه «میرر» در این باره می‌نویسد: "او می‌گوید محمد به دنبال پول و یا گذرنامه بریتانیایی نیست. ایریس می‌گوید دیدار با محمد برایش شگفت‌انگیز بود و احساس می‌کرد دوباره تبدیل به دختری جوان شده است.

نظرها

اخبار بیشتر