طرح جامع گردشگری منطقه بولاغلار نیر اصلاح و تکمیل می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. سرگرمی
طرح جامع گردشگری منطقه بولاغلار نیر اصلاح و تکمیل می‌شود

طرح جامع گردشگری منطقه بولاغلار نیر اصلاح و تکمیل می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: بسیاری از مردم در نقاط مختلف کشور، شهر نیر را با منطقه بولاغلار می‌شناسند، بنابراین ساماندهی وضعیت آن، در قالب طرح جامع گردشگری جزو اولویت‌های اصلی این شهرستان است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مسعود امامی یگانه پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی وضعیت شهر نیر اظهار داشت: این شهرستان به دلیل دارا بودن جاذبه‌های گردشگری فراوان اعم از مناظر بکر طبیعی و آب‌های گرم معدنی، نقش مهمی را در جذب گردشگر به استان ایفا می‌کند.

وی با اشاره به اهمیت شهر نیر به عنوان مدخل ورودی استان افزود: همه ساله گردشگران بسیاری، از نقاط مختلف کشور از شهر نیر وارد استان می‌شوند که این امر نشانگر ضرورت ساماندهی خیابان‌ها و مناظر شهری است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش تردد مسافران در این ایام، ساماندهی وضعیت خیابان اصلی این شهر بسیار حائز اهمیت است که با هماهنگی‌های انجام گرفته به دنبال اجرای آن هستیم.

خبری: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

امامی یگانه بیان کرد: یکی دیگر از خواسته‌های به‌حق مردم این منطقه، تعیین تکلیف کمربندی شهرستان نیر است که دفتر فنی استانداری مسئولیت پیگیری آن را بر عهده دارد وتلاش و جدیت بر این است تا در این زمینه نیز اقدامات لازم انجام شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: برای بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی، جلسه‌ای با حضور فرماندار شهرستان و دستگاه‌های مربوطه در راستای رفع مشکلات عمرانی آن شهرستان برگزار خواهیم کرد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان نیر به ویژه منطقه بولاغلار اظهار کرد: بسیاری از مردم در نقاط مختلف کشور، شهر نیر را با منطقه بولاغلار می‌شناسند، بنابراین ساماندهی وضعیت آن، در قالب طرح جامع گردشگری جزو اولویت‌های اصلی این شهرستان است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | تخریب مجسمه ۲۰۰ ساله برای جمع کردن لایک در اینستاگرام

خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز16 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز15 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز17 ساعت قبل
انتخابانتخاب10 ساعت قبل
تاریخ عکاسی را شاید هیچکس به اندازه سوزان سانتاگ جذاب تعریف نکرده باشد اما شاید باورنکردنی باشد که در برخی دوره‌ها عکاسی وارد فضایی ترسناک شده است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، اگر تصور می‌کنید استفاده از فتوشاپ تنها در دوران معاصر رایج است و در سالیان گذشته هیچکس فتوشاپ را بلد نبوده سخت در اشتباهید. سال‌ها پیش در دوران ویکتوریا، عکاسان روشی عجیب و جالب را برای عکاسی انتخاب کرده بودند که شامل عکاسی از افرادی با سر بریده می‌شده است. البته اگر تصور می‌کنید که این سرهای بریده واقعا بریده شده بودند اشتباه می‌کنید چرا که این سرها درواقع صرفا با هنر عکاسی جدا شده بودند. جالب است بدانید موضوع دیگری که در آن سال‌ها رواج داشت عکس گرفتن با مردگان بود.
صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
وی ادامه داد: ظرفیت‌های مناسبی که در محدوده حریم وجود داشت را بررسی کردیم و با ارجاع این موارد به مشاور، طرح اولیه آن در قالب طرح‌های موضعی تهیه خواهد شد و با نگاه تعاملی که وجود دارد این پروژه‌ها در محدوده ساختاری طرح جامع حریم شهر تهران جانمایی می‌شود. شکری سیاست مدیریت شهری تهران و نگاه مدیران ارشد را هم راستا با توسعه و پیشرفت منطقه ۲۰ برشمرد و گفت: به زودی شاهد اتفاق‌های شگفت انگیز و خاص در منطقه ۲۰ خواهیم بود که نقطه تاثیرگذاری در اقتصاد کلان شهرری خواهد بود. مدیرکل حریم شهرداری تهران با اشاره به اینکه جلسات هماهنگی و تعامل با مناطق در قالب کمیته‌های تخصصی در حال برگزاری است، افزود: طرح جامع حریم شهر تهران تا ۶ ماه آینده نهایی و تا پایان سال رونمایی می‌شود. افشار توسعه اقتصادی را رمز توسعه شهرری برشمرد و افزود: حریم پیرامون ری، پتانسیل عظیمی است که ضمن حفاظت از آن قابلیت توسعه گردشگری و فضا‌های تفریحی را نیز دارد. بر اساس این گزارش ۱۷۶ کیلومترمربع از منطقه ۲۰ در محدوده حریم شهر تهران واقع شده است که بخشی از نواحی ۳، ۵، ۶ و همچنین کل سطح ناحیه ۷ را شامل می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر