1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اقتصادی
نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر

نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر

فارسخبرگزاری فارس |
بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان (OGU-2019) و چهاردهمین نمایشگاه بین المللی انرژی «Power Uzbekistan 2019» در «تاشکند» آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند، بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان (OGU-۲۰۱۹) و چهاردهمین نمایشگاه بین المللی انرژی «Power Uzbekistan ۲۰۱۹» در مرکز نمایشگاهی بین‌المللی «اوز. اکسپو. مرکز» شهر «تاشکند» آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه که توسط شرکت نمایشگاهی بین‌المللی «Iteca Exhibitions» برگزار می‌شود، ۳۰۰ شرکت و ۱۰۰ نماینده از ۳۲ کشور جهان از جمله اتریش، آذربایجان، بلاروس، بلژیک، مجارستان، انگلستان، ویتنام، آلمان، دانمارک، هند، اندونزی، ایتالیا، اسپانیا، قزاقستان، کانادا، چین، کره جنوبی، لیتوانی، موناکو، نروژ، امارات متحده عربی، لهستان، روسیه، سنگاپور، آمریکا، ترکیه، اوکراین، فرانسه، سوئیس، ژاپن و ازبکستان حضور دارند.

مشاور نخست وزیر و وزیر انرژی ازبکستان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه نفت و گاز گفت: هم اکنون ازبکستان به ریاست «شوکت میرضیایف» رئیس جمهور در زمینه توسعه حوزه نفت و گاز و انرژی و جذب سرمایه گذاری خارجی اقدامات گسترده‌ای انجام داده است.

«علیشیر سلطان اف» افزود: ازبکستان در سال ۲۰۱۸ میلادی یک تصمیم راهبردی در مورد ساخت نخستین نیروگاه هسته‌ای و توسعه انرژی هسته‌ای با اهداف صلح آمیز اتخاذ کرد.

وزیر انرژی ازبکستان خاطرنشان کرد: انرژی هسته‌ای در توسعه کشور، دستیابی به خودکفایی انرژی و بهبود سطح زندگی مردم نقش مهمی ایفا می‌کند و نقش نیروگاه هسته‌ای در تامین امنیت کشور و توسعه اجتماعی و اقتصادی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

سلطان اف یادآور شد: اطمینان دارم بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان و چهاردهمین نمایشگاه بین المللی انرژی به برقراری روابط همکاری بین نمایندگان ازبکستان و کشورهای خارجی کمک خواهد کرد.

در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان (OGU-۲۰۱۹) شرکت‌های بزرگ نفت و گاز مانند «لوک اویل»، «گازپروم»، DOW, KNOC, Hyundai Engineering, Eriell, Enter Engineering, Turboden, SOCAR, Air Products, Endress + Hauser, JUMO, KROHNE و دیگر شرکت‌های بزرگ حضور دارند.

در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی انرژی «Power Uzbekistan ۲۰۱۹» نیز شرکت‌های انرژی جهانی مانند «روس اتم» روسیه، «جنرال الکتریک» آمریکا، «آقساجنراتور» ترکیه، «لامپار» ایتالیا، کارخانه الکتروتکنیک «مینسک» بلاروس و.. شرکت دارند.

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان (OGU-۲۰۱۹) و چهاردهمین نمایشگاه بین المللی انرژی «Power Uzbekistan ۲۰۱۹» توسط شرکت نمایشگاهی بین‌المللی «Iteca Exhibitions» با همکاری وزارت انرژی ازبکستان، وزارت سرمایه گذاری و تجارت خارجی ازبکستان، شرکت ملی «ازبک نفت و گاز»، آژانس «اوزاتم» و اتاق بازرگانی و صنایع ازبکستان برگزار می‌شود و تا ۱۷ می‌به کار خود ادامه می‌دهد.

نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 11نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 12نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 13نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 14نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 15نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 16نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 17نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 18نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 19نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 20نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 21نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 22نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 23نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 24نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 25نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 26نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 27نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 28نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 29نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 30نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز ازبکستان آغاز به کار کرد+تصاویر - 31

انتهای پیام/ح

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

شیطنت سمیرا و ۲ پسر جوان دیوار تهران را به هم ریخت + عکس و فیلم گفتگو

رکنارکنا17 ساعت قبل
با انجام اقدامات پلیسی کارآگاهان موفق به شناسایی ۲۰ مالباخته شدند که بدین شیوه از آنان کلاهبرداری شده است. این شیوه کلاهبرداری و سرقت را از چه کسی یاد گرفتی؟ یکی از دوستانم این کار را کرد و من یاد گرفتم و به خاطر یک کار بچه‌گانه سرقت کردم. گفتگو با رییس باندنوید ۳۳ که یکی از مجرمان سابقه دار این شیوه کلاهبرداری و سرقت را از یکی از دوستانش که در خارج از کشور است یاد گرفته است. این شیوه کلاهبرداری و سرقت را چطور یاد گرفتی؟ یکی از دوستانم که در خارج از کشور است به صورت اینترنتی به من یاد داد و من نیز انجام دادم. بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران قرار دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
انتخابانتخاب15 ساعت قبل
دلار ظرف ٢٤ ساعت اخیر، ٥٠٠ تومان کاهش یافت و در مرز ورود به کانال ١٣ هزار تومان قرار گرفت. به گزارش «انتخاب»، دلار که روز گذشته ۱۴۶۵۰ تومان معامله می‌شد، در معاملات صبح امروز بازار ارز تا ۱۴۱۵۰ تومان نیز کاهش یافت و در آستانه بازگشت به کانال ۱۳ هزار تومانی قرار گرفت. قیمت دلار که تحت تاثیر مسائل سیاسی به کانال ۱۵ هزار تومان نیز وارد شده بود، از هفته گذشته به صورت تدریجی کاهش یافت، اما بیشترین کاهش تاکنون مربوط به روز جاری بوده که ۵۰۰ تومان از قیمت دلار کم شد. گفتنی است قیمت خرید دلار در بازار امروز ارز ۴۰۵۰ تومان است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین15 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مدیر کل دفتر اموراکتشافات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال ۹۷ تعداد ۵۷ فقره پهنه اکتشافی جمعا به مساحت ۲۸۲ هزارو ۴۶۳ کیلومترمربع آزادسازی گردیده است. مدیر کل دفتر اموراکتشافات وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به صدور ۵۵۳ فقره گواهی کشف صادر شده در سال ۹۷ افزود: تعداد درخواست‌های صدور پروانه اکتشاف در سال گذشته ۴۲ هزارو ۴۵۹ فقره و تعداد پروانه اکتشاف صادر شده ۱۰۳۲ فقره بوده است. وی افزود: در این مدت همچنین محدوده‌های شن و ماسه به تعداد ۱۰ هزار فقره ساماندهی شد که در سه استان تکمیل نشده و تا نیمه سال جاری به اتمام می‌رسد. کشاورز در ادامه آمار تسهیلات اکتشافی درسال گذشته را ۱۴ فقره تسهیلات با مبلغ مجموع ۱۶٫۲ میلیارد ریال اعلام کرد. وی افزود: آمار کمیسیون گواهی کشف نشان می‌دهد که در سال ۹۷ تعداد ۱۵ فقره گزارش پایان عملیات اکتشاف با ذخیره مجموع ۱۹۶ میلیون تن مورد تأیید قرار گرفته است.
افتصادنیوزافتصادنیوز11 ساعت قبل
وی با اشاره به روند فزاینده مرگ ناشی از فشار خون بالا در ایران اضافه کرد: در ایران ۹۷ هزار نفر در سال ۲۰۱۷ بر اثر بیمارهای مرتبط با فشار خون بالا جان خود را از دست داده‌اند. دکتر دهقانی، شیوع فشار خون بالا در جمعیت بالای ۳۰سال استان خراسان جنوبی براساس گزارش سامانه سیب در سال ۱۳۹۷ را حدود ۲۰٫۷ درصد و کمتر از شیوع کشوری با رقم ۲۱٫۶ درصد اعلام کرد. وی در ادامه ضمن اشاره به درصد شاخص‌های مرتبط با بیماری فشارخون، با بیان اینکه مصرف نمک در استان خراسان جنوبی زنگ خطر ما برای فشار خون بالا است، گفت: متاسفانه بالاترین میزان مصرف نمک در کشور مربوط به استان خراسان جنوبی است. رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند افزود: میانگین مصرف نمک در کشور ۹٫۵۴ گرم در روز است که این میزان در خراسان جنوبی ۱۰٫۷۹ گرم می‌باشد. دکتر دهقانی با اشاره به اهداف کاربردی کمپین ملی کنترل فشار خون گفت: کاهش وقوع مرگ و حوادث قلبی - عروقی زودرس ناشی از فشار خون بالا و کاهش هزینه‌های ناشی از فشار خون بالا در بخش سلامت از این اهداف است.

از جمله برنامه‌های ما طرح مالیات بر عایدی از سرمایه است

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
وی گفت: یک سری فعالیت‌های اختلالزا داریم که به واسطه آن جاذبه هایی ایجاد می‌شود و منابع به سمت آن می‌رود. دژپسند افزود: باید با وضع مالیات مانع از ایجاد اختلال در فعالیت‌های اقتصادی شد. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ریزی برای تدوین آیین نامه اجرایی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از جمله دستور کار امشب شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بود. رئیسرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هم اکنون دغدغه اول در حوزه کسب و کار، بی ثباتی در قوانین و مقررات است. پورابراهیمی گفت: تکثیر این بخشنامه‌ها موجب بی ثباتی در حوزه کسب و کار است.

نظرها

اخبار بیشتر