1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. اجتماعی
فرماندار: جاده‌های مواصلاتی بابل شرایط مطلوبی ندارد

فرماندار: جاده‌های مواصلاتی بابل شرایط مطلوبی ندارد

ایرناخبرگزاری ایرنا |
ساری - ایرنا - فرماندار بابل گفت: جاده های مواصلاتی بابل به خصوص در منطقه جنوب شرایط مطلوبی ندارد و سیلاب اخیر این معضل را تشدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، قربانعلی ولیزاده بورا چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور استاندار مازندران برگزار شد، افزود: در سیلاب اخیر بیشترین خسارت وارده به راههای مواصلاتی و آب شرب شهرستان بوده است.

وی توضیح داد: مشکل آب شرب با نگاه مثبت استاندار و تا تکمیل تصفیه خانه بزرگ بابل به صورت موقت برطرف شده است، اما برای مشکل راههای مواصلاتی و رانش‌های پی در پی نیازمند نگاه ویژه استانداری و مجموعه‌های مرتبط استانی هستیم.

ولیزاده گفت: در سیلاب اخیر ۴۲۰ میلیارد ریال به شهرستان بابل خسارت وارد شده است که بخش عمده آن در حوزه راه و رانش‌های جاده‌ای در جنوب شهرستان بود.

وی افزود: امروز مسئولان خدمت رسانی را در دل روستاها کشانده و در جمع آنان حضور یافتند تا پاسخگوی مطالبات آنان باشند.

خبری: اخبار اجتماعی ایران

فرماندار بابل گفت: با توجه به شرایط پیش روی کشور و تحریم‌های ظالمانه رونق تولید در روستاها برای دولت یک مبناست و در این بخش سرمایه گذاری می‌کند.

وی افزود: دولت تدبیر و امید در یک سال گذشته ۲۱۶ طرح اشتغالزایی روستایی در شهرستان بابل ایجاد کرده است.

ولیزاده میزان سرمایه گذاری برای این منظور را بیش از ۳۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت که از این محل ۵۳۴ شغل پایدار در روستاها ایجاد شده است.

شهرستان ۵۳۶ هزار نفری بابل دارای ۶ بخش و هفت شهر است.

۷۳۴۳/۱۶۵۴

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خلاقیت بدون هیچ امکاناتی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل

ویدیو/ آرزوی تلخ یک زوج عاشق در برنامه زنده: آرزو دارم دستش و بگیرم اما نمیتونم

انتخابانتخاب20 ساعت قبل

پیشنهاد تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بودبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تشکیل معاونت اقتصادی در قوه قضائیه و مقابله جدی با تخلفات نظام بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های فعالان اقتصادی حاضر در نشست با رئیس قوه قضائیه بود.

حاشیه نشینی ۱۱ میلیون ایرانی و مهاجرت معکوس

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
مصاحبه اختصاصی با قاضی مسعودی مقام و نگاه تفصیلی به زندگی شخصی این قاضی پرونده‌های مفاسد اقتصادیجامعه و شهری: رئیس سازمان اجتماعی کشور گفت: بیش از ۱۱ میلیون نفر در مناطق حاشیه‌نشین کشور زندگی می‌کنند و ۸ میلیون نفر در بافت فرسوده و تاریخی ساکن هستند که درمجموع جمعیت زیادی را شامل می‌شوند و حدود ۱۹ میلیون نفر از جمعیت ۶۰ میلیون نفری شهرنشین، در محلات حاشیه‌ای زندگی می‌کنند
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
او با اشاره به این که جمعیت، عامل سرمایه انسانی است: جمعیت دهان هایی برای خوردن نیستند بلکه دست هایی هستند برای کار کردن و مغزهایی هستند برای فکر کرد و جمعیت یکی از عوامل قدرت است و جمعیت از مبانی حفظ پرستیژ بین المللی و قدرت کشور است البته جمعیت باکیفیت. مشفق با اشاره به رابطه معکوس سطع توسعه با نرخ جمعیت گفت: اکنون مهاجرت هم نقش به سزایی در کاهش جمعیت دارد که باید به آن هم توجه کرد. این کارشناس گفت: باید بدون شتابزدگی و با گفتمان سازی مسائل جمعیتی را حل کنیم. محزون گفت: میزان رشد جمعیت به ۱٫۴ درصد رسیده است و با این روند در سال ۱۴۰۰ سهم جمعیت بالای ۶۰ سال از مرز ۱۰ درصد عبور خواهد کرد و با همین روند در سال ۱۴۳۰ به ۲۶ درصد خواهد رسید. مروتی گفت: باید فرهنگ سازی کنیم مردم الان بیشتر از ۲ فرزند نمی‌خواهند حتی اگر وضع اقتصادی شان بهتر شود.
صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما این کاروان با شعار «یک بازاری، یک کالای منزل» و به ارزش مالی ۵۰۰ میلیون تومان امروز به مناطق سیل زده ارسال شد. اقلامی مانند کولر، اجاق گاز و لوازم منزل بعد از شناسایی افراد و خانواده‌های نیازمند منطقه در اختیار سیل زدگان قرار می‌گیرد.

نظرها

اخبار بیشتر