امارات سه لبنانی را به حبس‌های طولانی مدت محکوم کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی

امارات سه لبنانی را به حبس‌های طولانی مدت محکوم کرد

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
اقتصادنیوز: منابع خبری روز چهارشنبه گزارش دادند که دادگاه امارات متحده عربی سه شهروند لبنانی را به حبس ابد و حبس های طولانی مدت محکوم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، روسیا الیوم نوشت: دادگاه امارات متحده عربی عبدالرحمان شومان را به حبس ابد و دو تن دیگر را که نام آن‌ها ذکر نشده هرکدام به ۱۰سال زندان محکوم کرد.

یکی از نزدیکان عبدالرحمان شومان با تایید حکم دادگاه امارات متحده عربی گفت: مقام‌های اماراتی به وکیل شومان اجازه ندادند تا با موکل خود ملاقات کند.

عبدالرحمان شومان با همراه ۶ تن دیگر در خطوط هوایی امارات متحده عربی کار می‌کردند که سال گذشته به اتهام تلاش برای تشکیل گروه‌های مرتبط با حزب الله لبنان دستگیر شدند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

سازمان عفو بین الملل جمعه گذشته محاکمه شهروندان لبنانی در امارات متحده عربی را ظالمانه توصیف کرد و افزود: محاکمه آن‌ها با استناد به اعترافات اجباری که تحت شکنجه گرفته شده صورت می‌گیرد.

در همین حال جبران باسیل وزیر خارجه لبنان نیز پیش‌تر از امارات متحده عربی خواسته بود تا ۱۱ شهروند لبنانی زندانی در این کشور را آزاد کنند.

دادگاه امارات متحده عربی روز چهارشنبه همچنین دستور آزادی پنج تن دیگر از متهمان این پرونده را صادر کرد.

این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از عصرایران، در این شهر تا کنون ۱۹۷ مورد ابتلای به کرونا گزارش داده شده است و مقامات شهر در تلاشند تا مطمئن شوند که همه افراد آلوده شناسایی شده‌اند و تحت درمان هستند. پیش از این نیز برخی دیگر از شهرهای چین، ابتکاری مشابه را به اجرا گذاشته بودند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
همچنین در این ماه متوسط قیمت خرید و فروش یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی شهر تهران ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود که نسبت به بهمن‌ماه سال گذشته ۴۴٫۴ درصد افزایش داشته است. براساس گزارش بانک مرکزی، تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در طول ۱۱ ماهه سال جاری به حدود ۷۳ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی رسیده که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش ۳۵٫۶ درصدی را نشان می‌دهد. در عین حال متوسط قیمت یک مترمربع بنای واحد مسکونی در این مدت ۱۳ میلیون تومان بوده که نسبت به دوره مشابه سال قبل افزایش ۶۳٫۵ درصدی داشته است. اغلب واحدهای مسکونی معامله شده در شهر تهران در بهمن‌ماه سال جاری با سهم ۱۱٫۷ درصد ارزشی بین ۴۵۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان داشته‌اند. گزارش بانک مرکزی نشان می‌دهد که شاخص کرایه مسکن اجاری در شهر تهران و در کل مناطق شهری در بهمن‌ سال جاری نسبت به ماه مشابه سال قبل ۲۹٫۴ و ۳۱٫۵ درصد افزایش داشته است.

نظرها

اخبار بیشتر