تریلر، ویدیو و پوسترهای جدید فیلم Dark Phoenix به مناسبت روز X-Men
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
تریلر، ویدیو و پوسترهای جدید فیلم Dark Phoenix به مناسبت روز X-Men

تریلر، ویدیو و پوسترهای جدید فیلم Dark Phoenix به مناسبت روز X-Men

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
کمپانی فاکس قرن بیستم یک تریلر، ویدیو و سه پوستر از فیلم Dark Phoenix را به مناسبت روز X-Men منتشر کرده است.

زمان زیادی تا اکران فیلم X-Men: Dark Phoenix (ایکس من: دارک فینیکس) باقی نمانده و به تازگی مراحل ساخت این فیلم به پایان رسیده و رتبه بندی سنی PG-۱۳ را دریافت کرده است. علاوه بر این، پیش فروش بلیت‌های این فیلم نیز آغاز شده و همچنین مشخص شد که مدت زمان این فیلم کمتر از دو ساعت است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیو، تریلر و پوسترهای جدیدی از فیلم Dark Phoenix (دارک فینیکس) منتشر شده است. کمپانی فاکس قرن بیستم اخیرا به مناسبت روز X-Men، ویدیو و تریلر جدیدی از این فیلم را منتشر کرده که تمرکز آن روی میراث مجموعه فیلم X-Men (ایکس من) و پایان آن در فیلم Dark Phoenix است و در ویدیوی آن، شاهد تصاویری از صحبت‌های بازیگران هر دو سه گانه نیز هستیم. اگرچه بیشتر تصاویر این ویدیو و تریلر متعلق به فیلم‌های قبلی این مجموعه است، اما در تریلر آن تصاویر جدیدی از فیلم Dark Phoenix نیز وجود دارد و شما در ادامه می‌توانید این ویدیو و تریلر را تماشا کنید:

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات

علاوه بر این ویدیو، سه پوستر جدید از فیلم Dark Phoenix برای تبلیغ آن در سینماهای IMAX، دالبی و RealD ۳D نیز منتشر شده که شما در ادامه می‌توانید این سه پوستر را نیز مشاهده کنید:

تریلر، ویدیو و پوسترهای جدید فیلم Dark Phoenix به مناسبت روز X-Men - 6تریلر، ویدیو و پوسترهای جدید فیلم Dark Phoenix به مناسبت روز X-Men - 7تریلر، ویدیو و پوسترهای جدید فیلم Dark Phoenix به مناسبت روز X-Men - 8

فیلم Dark Phoenix به کارگردانی سیمون کینبرگ، برای اکران در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (۱۷ خرداد ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. جیمز مک‌ آووی، مایکل فاسبندر، جنیفر لارنس، جسیکا چستین، نیکولاس هولت، تای شرایدن، الکساندرا شیپ، کدی اسمیت-مک‌فی، ایوان پیترز، کتا ابرهارت، دنیل کادمور، اندرو استلین، لامار جانسون و اسکات شپرد، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم X-Men: Dark Phoenix حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

طرز تهیه کمه جوش

تابناکتابناک1 روز قبل
طرز تهیه کمه جوش «کمه جوش» یکی از غذاهای خراسان است و گفته می‌شود ریشه آن به سبزوار …طرز تهیه قیقناخ مغزدار «قیقناخ» یا «خاگینه تبریزی» از غذاهای معروف تبریز است. طرز تهیه این این …طرز تهیه دمی بلغور دمی بلغور از غذاهای خراسان جنوبی و منتسب به شهرستان بشرویه است که پایه …طرز تهیه دمپختک دمپختک یا دم‌پختک، یک خوراک سنتی ایرانی است که پایه آن برنج است و در …طرز تهیه پلو شوشتری پلو شوشتری یکی از انواع پلوهای ایرانی است و همانگونه که از نامش مشخص …طرز تهیه دوغ محلی گازدار و آبدوغ خیار دوغ نام گونه‌ای نوشیدنی لبنی است که از ترکیب آب و ماست به دست می‌آید …. طرز تهیه یتیمچه «یتیمچه» غذایی ساده است که از سبزیجات با پایه بادمجان استفاده می‌کنند …طرز تهیه تره کباب تره کباب یکی از غذاهای سنتی مناطق کردنشین است که با مرغ تهیه می‌شود و از …طرز تهیه ترشی لیته و دلمه بادمجان ترشی لیته یا ترشی بندری یکی از انواع ترشیجات است. در این ترشی از هویج، …طرز تهیه عدس پلو عدس‌پلو یکی از انواع پلوها در آشپزی ایرانی است که برنج، عدس و نمک و روغن …طرز تهیه خورش تره خورش تره یکی از غذاهایی است که در مناطق کردنشین تهیه می‌شود و هم‌خانواده …طرز تهیه قلیه بادمجان قلیه بادمجان رو به عنوان یه غذای گیلانی میشناسند اما این غذا در نقاط …طرز تهیه زیره پلو با مرغ «زیره پلو» یک غذای سنتی کرمانی است که همانگونه که از نامش مشخص است با …طرز تهیه سه نوع ته دیگ با برنج کته ته دیگ یکی از ته دیگ به قسمتی از پلو که به ته دیگ چسبیده و برشته شده …دستور پخت خورش آلو اسفناج خورش آلو اسفناج یکی از خورش‌هایی است که به واسطه ترکیبش، برخلاف برخی …طرز تهیه تاس کباب تاس کباب یکی از غذاهای ایرانی است که به واسطه تهیه در ظرف سفالی تاس به …طرز تهیه پاکوره با سس تمبر هندی «پاکوره» یک غذایی فوری هندی و در اصل از گجرات است که به صورت گلوله‌های …طرز تهیه شامی برنج شامی یا شامی کباب یکی از غذاهایی است که در ایران، هند و افغانستان تهیه و …دستور پخت رشته پلو «رشته پلو» رشته‌پلو یکی از انواع پلوها در آشپزی ایرانی است که بیش‌تر با …

طرز تهیه جواهر پلو

تابناکتابناک20 ساعت قبل
طرز تهیه جواهر پلو «جواهر پلو» یا «خان پلو» یکی از غذاهای باکیفیتی است که به واسطه مواد …طرز تهیه کمه جوش «کمه جوش» یکی از غذاهای خراسان است و گفته می‌شود ریشه آن به سبزوار …طرز تهیه قیقناخ مغزدار «قیقناخ» یا «خاگینه تبریزی» از غذاهای معروف تبریز است. طرز تهیه این این …طرز تهیه دمی بلغور دمی بلغور از غذاهای خراسان جنوبی و منتسب به شهرستان بشرویه است که پایه …طرز تهیه دمپختک دمپختک یا دم‌پختک، یک خوراک سنتی ایرانی است که پایه آن برنج است و در …طرز تهیه پلو شوشتری پلو شوشتری یکی از انواع پلوهای ایرانی است و همانگونه که از نامش مشخص …طرز تهیه دوغ محلی گازدار و آبدوغ خیار دوغ نام گونه‌ای نوشیدنی لبنی است که از ترکیب آب و ماست به دست می‌آید …. طرز تهیه یتیمچه «یتیمچه» غذایی ساده است که از سبزیجات با پایه بادمجان استفاده می‌کنند …طرز تهیه تره کباب تره کباب یکی از غذاهای سنتی مناطق کردنشین است که با مرغ تهیه می‌شود و از …طرز تهیه ترشی لیته و دلمه بادمجان ترشی لیته یا ترشی بندری یکی از انواع ترشیجات است. در این ترشی از هویج، …طرز تهیه عدس پلو عدس‌پلو یکی از انواع پلوها در آشپزی ایرانی است که برنج، عدس و نمک و روغن …طرز تهیه خورش تره خورش تره یکی از غذاهایی است که در مناطق کردنشین تهیه می‌شود و هم‌خانواده …طرز تهیه قلیه بادمجان قلیه بادمجان رو به عنوان یه غذای گیلانی میشناسند اما این غذا در نقاط …طرز تهیه زیره پلو با مرغ «زیره پلو» یک غذای سنتی کرمانی است که همانگونه که از نامش مشخص است با …طرز تهیه سه نوع ته دیگ با برنج کته ته دیگ یکی از ته دیگ به قسمتی از پلو که به ته دیگ چسبیده و برشته شده …دستور پخت خورش آلو اسفناج خورش آلو اسفناج یکی از خورش‌هایی است که به واسطه ترکیبش، برخلاف برخی …طرز تهیه تاس کباب تاس کباب یکی از غذاهای ایرانی است که به واسطه تهیه در ظرف سفالی تاس به …طرز تهیه پاکوره با سس تمبر هندی «پاکوره» یک غذایی فوری هندی و در اصل از گجرات است که به صورت گلوله‌های …طرز تهیه شامی برنج شامی یا شامی کباب یکی از غذاهایی است که در ایران، هند و افغانستان تهیه و …
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، هیوندای سانتافه موجود در تصویر، جز نمونه‌های فول آپشن این کراس اوور کره‌ای نیست. اما با این وجود سامانه‌های HTRAC و دوربین راداری پشت شیشه نیز در آن دیده می‌شود. همچنین با توجه به طرح رینگ‌ها و نوع سقف، می‌توان احتمال داد که هیوندای سانتافه مورد بحث در جایگاه یک خودروی نیمه فول قرار می‌گیرد. در حال حاضر کمپانی هیوندای، سانتافه نسل TM را با پیشرانه‌های بنزینی دو لیتری توربو، ۲٫۴ لیتری MPi و GDi تنفس طبیعی، ۳٫۵ لیتری شش سیلندر، ۲ و ۲٫۲ لیتری دیزل عرضه می‌کند. همچنین با توجه به نوع پیشرانه جعبه دنده شش سرعته دستی، شش و هشت سرعته اتوماتیک بر روی این کراس اوور تک و دو دیفرانسیل نصب می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لباس‌هایی که در مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۰ خوش درخشیدند

16+
همشهریهمشهری14 ساعت قبل
دینودینو10 ساعت قبل
یک استاد کالج در کانادا دانشجویان خود را دعوت به ۹ روز محرومیت از گوشی هوشمند و جایزه‌ای ویژه کرد. او برای ۹ روز محرومیت از گوشی هوشمند دانشجویان خود، جایزه‌ای ویژه در نظر گرفت. علت اصلی چالش محرومیت از گوشی هوشمنداولین بار در سال ۲۰۱۴، پس از عملکرد بسیار بد دانشجویان سریگلی در آزمون کلاسی، ایده چالش محرومیت از گوشی هوشمند در ذهن او شکل گرفت. نتیجه محرومیت از گوشی هوشمند به مدت ۹ روزجای تعجب نیست که بعد از ۹ روز برخی از دانشجویان گزارش دادند توجه بیشتری به کلاس دارند. محرومیت از گوشی هوشمند در زندگی واقعیسریگلی درباره نتایج گزارش می‌دهد: امروزه حتی ساده‌ترین فعالیت‌ها مانند مسافرت با اتوبوس یا قطار، سفارش غذا، بیدار شدن از خواب، حتی دانستن مکانتان نیازمند داشتن گوشی هوشمند است.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
قدس آنلاین: آرش فروغی، تنها هنرمند ایرانی بود که در بخش کاریکاتور نفر سوم این رقابت مهم شد. فروغی پیش از این موفقیت‌های دیگری هم در هنر کاریکاتور داشته است. در صفحه امروز، گفت‌وگوی کوتاهی با این هنرمند انجام دادیم و از او درباره هنر کاریکاتور و تأثیری که این هنر می‌تواند در واکنش به وقایع روز در جامعه بگذارد، صحبت کردیم. فروغی در ابتدا بر رسالت هنر کاریکاتور و دغدغه‌مندی کاریکاتوریست‌ها تأکید کرد. این هنرمند جوان جایگاه و رتبه کاریکاتور ایران را نسبت به کشورهای دیگر، جایگاه قابل قبولی ارزیابی کرد.

نظرها

اخبار بیشتر