فروش نینتندو سوییچ در ژاپن از پلی استیشن ۴ پیشی گرفت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
فروش نینتندو سوییچ در ژاپن از پلی استیشن ۴ پیشی گرفت

فروش نینتندو سوییچ در ژاپن از پلی استیشن ۴ پیشی گرفت

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
سرانجام جدیدترین کنسول نینتندو در ژاپن از پلی استیشن 4 جلو افتاد و نینتندو سوییچ اکنون رتبه اول این کشور را در اختیار دارد.

هرچند آمار فروش کنسول پلی استیشن 4 خیره‌کننده بوده است و این محصول سونی در اکثر نقاط دنیا محبوبیت بالایی دارد، ولی این کنسول در ژاپن نسبت به آنچه انتظار می‌رفت موفقیت کمتری به‌دست آورده است. در همین راستا در جدیدترین اخبار کنسول های بازی مطلع شدیم که نینتندو سوییچ سرانجام توانسته است در ژاپن از پلی استیشن ۴ پیشی بگیرد.

افرادی که آمار فروش کنسول‌ها را دنبال می‌کنند، از مدت‌ها قبل منتظر شنیدن این خبر بودند و با توجه به میزان فروش این دو کنسول می‌شد حدس زد که کنسول نینتندو به‌زودی در ژاپن از پلی استیشن ۴ جلو می‌افتد. اکنون این اتفاق رخ داده است و به گزارش فامیتسو، سوییچ موفق شده است با فروشی برابر با ۸ میلیون و ۱۲۵ هزار و ۶۳۷ واحد از کنسول سونی با فروشی معادل ۸ میلیون و ۷۷ هزار و ۷۵۶ واحد (ترکیب فروش مدل معمولی و پلی استیشن 4 پرو) سبقت بگیرد و به پرفروش‌ترین کنسول این نسل در ژاپن تبدیل شود.

خبری: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

این آمار وقتی جالب‌تر می‌شود که در نظر بگیریم پلی استیشن ۴ در ماه فوریه ۲۰۱۴ در ژاپن عرضه شد و نینتندو سوییچ در ماه مارس ۲۰۱۷، یعنی حدود سه سال بعد از آن. البته چنین موضوعی تا حدودی پیش‌بینی هم می‌شد؛ چرا که بازار کنسول‌ها در ژاپن طی سال‌های اخیر دستخوش تغییرات عظیمی شده است و کنسول‌های خانگی دیگر آن محبوبیت سابق را در این کشور ندارند؛ در حالی که کنسول‌های دستی همچنان طرفداران زیادی دارند و سوییچ هم به‌علت ساختار خاص خود و البته بازی‌های خوش‌ساخت و متنوع آن توانسته است به وسیله‌ای محبوب بین گیمرهای ژاپنی تبدیل شود.

از طرف دیگر فروش جهانی پلی استیشن ۴ تا امروز فوق‌العاده بوده است و این کنسول فاصله زیادی تا رسیدن به باشگاه کنسول‌های صد میلیونی ندارد؛ عدد بزرگی که باعث می‌شود با وجود موفقیت سوییچ در سراسر دنیا، شک و تردیدهایی در مورد سبقت گرفتن این کنسول از پلی استیشن ۴ داشته باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز17 ساعت قبل
قصاب محل از مافیای گوشت میگوید و اوضاع خراب کشور و اینکه معلوم نیست عاقبتمان چه میشود …حواسم که لحظه‌ای پرت میشود، دویست سیصد گرم چربی، قاطی گوشت در چرخ گوشت میریزد …! دوست قدیمی ام کارمند است؛ در تلگرام پست‌های فساد مسئولین را از این گروه به آن گروه میگذارد. میوه‌های خوب میوه فروش سوا شده و دو برابر قیمت فروخته می‌شود …! استاد دانشگاه، کتاب انگلیسی را ۱۰صفحه ۱۰صفحه به عنوان پروژه می‌دهد به دانشجویانش که ترجمه کنند و آخرش به نام خودش چاپش میکند! صبا نوشت: ممنونم از نویسنده این متن که من نامشون رو نمیدونم و اینکه متن طولانی‌تر بود به همین مقدار اکتفا کردم#مانی_رهنما#صبا_راد#عشق#خداوند
عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
این پرنده که با نام Killdeer شناخته می‌شود، دو هفته پیش روی چمن نزدیک دروازه تخم‌گذاری کرد. کارکنان ورزشگاه فوتی پارک در شهر تینیک، دور محل تخم‌گذاری را با نوارهای احتیاط مشخص کردند تا کسی وارد منطقه نشود. این پرنده که با نام Killdeer شناخته می‌شود، دو هفته پیش روی چمن نزدیک دروازه تخم‌گذاری کرد. کارکنان ورزشگاه فوتی پارک در شهر تینیک، دور محل تخم‌گذاری را با نوارهای احتیاط مشخص کردند تا کسی وارد منطقه نشود. قانون حمایت از پرندگان مهاجر در آمریکا و کانادا این پرندگان را تحت حمایت خود قرار می‌دهد.
پارس نیوزپارس نیوز17 ساعت قبل
به گزارش پارس نیوز، شیوا طاهری با انتشار این عکس نوشت: و رسالت من این خواهد بودتا دو استکان چای داغ رااز میان دویست جنگ خونینبه سلامت بگذرانمتا در شبی بارانیآن‌ها رابا خدای خویشچشم در چشم هم نوش کنیم#حسین_پناهی#شیواطاهری
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز20 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

دورهمی معلولان

صدا و سیما19 ساعت قبل

دعای روز شانزدهم ماه مبارک رمضان

خوزستان آنلاین8 ساعت قبل