عملیات آسفالت کوی زیباشهر دزفول آغاز شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. اقتصادی

عملیات آسفالت کوی زیباشهر دزفول آغاز شد

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
عملیات آسفالت کوی زیباشهر دزفول آغاز شد - 0

بزرگنمایی:

عملیات آسفالت کوی زیباشهر دزفول آغاز شد - 2

عملیات آسفالت کوی زیباشهر دزفول آغاز شد - 4

پیام خوزستان - دزفول - شهردار دزفول گفت: عملیات زیرسازی و آسفالت کوی زیبا شهر دزفول به عنوان یکی از مطالبات جدی اهالی این منطقه آغاز شد.

محمدعلی دوایی فر روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: عملیات زیرسازی و آسفالت ۲۰ خیابان کوی زیبا شهر دزفول با مساحت ۱۰۰ هزار متر مربع آغاز شده است.

وی اعتبار در نظر گرفته شده برای آسفالت این معابر را افزون بر ۶۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این اعتبار از محل اعتبارات جاری و عمرانی شهرداری تامین خواهند شد.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

شهردار دزفول با بیان اینکه عملیات زیرسازی ‌ و آسفالت به صورت پراکنده در دیگر مناطق دزفول نیز در حال انجام است، افزود: آسفالت یکی از مطالبات مهم اهالی زیبا شهر بوده که امیدواریم با اجرای این عملیات گامی در جهت رفاه حال شهروندان برداریم.

کوی زیباشهر دزفول از مناطق مهاجرپذیر این شهر است و از کمبود امکانات رفاهی و آموزشی رنج می‌برد.

۷۲۷۸/۳۰۲۲

عملیات آسفالت کوی زیباشهر دزفول آغاز شد - 14

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 روز قبل
بررسی‌های یک‌ماهه نشان می‌دهد که قیمت دلار نیمایی به طور میانگین ۱۳۴۰ تومان از قیمت دلار در بازار آزاد ارزان‌تر است، این میزان اختلاف در ابتدای سال جاری بیش از ۴۵۰۰ تومان بود، به طوری که نرخ دلار نیمایی حدود ۸۴۰۰ تومان و نرخ دلار در بازار آزاد در سطح ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان قرار داشت. دلار نیمایی حدود ۱۳۰۰ تومان از دلار در بازار آزاد و دلار صرافی ملی ارزان‌تر است. بررسی‌های یک‌ماهه نشان می‌دهد که قیمت دلار نیمایی به طور میانگین ۱۳۴۰ تومان از قیمت دلار در بازار آزاد ارزان‌تر است، این میزان اختلاف در ابتدای سال جاری بیش از ۴۵۰۰ تومان بود، به طوری که نرخ دلار نیمایی حدود ۸۴۰۰ تومان و نرخ دلار در بازار آزاد در سطح ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان قرار داشت. دلار نیمایی طی یک‌ماه اخیر با ۶٫۵ درصد و دلار صرافی ملی با کمتر از یک درصد افزایش قیمت همراه شده‌اند. اکنون همزمان با نوسان‌های چشمگیر دلار در سامانه نیمایی دولت تصمیم جدیدی در حوزه واردات گرفته که دلار نیمایی پرنوسان ملاک آن قرار داده شده است.

افزایش قیمت دوباره به جان بازار خودرو افتاد

آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل

مشکل بدهی تولیدکنندگان چگونه باید حل شود؟

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
تولیدکنندگان علاوه بر مشکل تامین مالی طرح‌های توسعه‌ای و تامین نقدینگی با چندبرابر شدن نرخ ارز، به یک باره تبدیل به بدهکار کلان بانکی شدند. ۳۰ هزار میلیارد تومان بدهی خودروسازانبه عنوان نمونه براساس گزارش ارایه شده در مهرماه ۱۳۹۸ در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان به بانک‌ها و حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان به قطعه‌سازان بدهکار هستند. داشتن بدهی بانکی تولیدکنندگان منطقی استعبداله رضیان عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است: داشتن بدهی بانکی منطقی است اما فشار بانک‌ها و بگیر و ببندها راه چاره برای دریافت معوقات نیست. حمایت ناکافی «طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی» در مجمع تشخیص مصلحت تصویب شده است. حل مشکلات بدهی تسهیلات صنعتی در نظام بانکی، راه حل اساسی رونق تولید در ایران است.
صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: پرواز شماره ٩٧١٦ هواپیمای ایرتور از تهران به استانبول توسط یک فروند ایرباس ٣٠٠-٦٠٠ ساعت ١٩:٥٠ از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انجام شد، اما دقایقی پس از برخاستن، خلبان با اعلام بروز نقص فنی در هواپیما درخواست بازگشت به فرودگاه را به برج مراقبت پرواز اطلاع داد. کاشانی حیدری بیان داشت: به دنبال این مساله کلیه نیرو‌ها و تجهیزات اداره ایمنی زمینی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به حالت آماده باش صد در صدی درآمده و تمامی تمهیدات لازم برای فرود ایمن این هواپیما در فرودگاه امام (ره) مهیا شد. مدیرکل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: با وجود آمادگی صد در صدی در فرودگاه امام (ره) خلبان پرواز با بررسی وضعیت هواپیما مسیر خود را به سمت فرودگاه مهرآباد تغییر داد و در ساعت ٢١:٥٦ در این فرودگاه به سلامت به زمین نشست.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
وی با اشاره به نقش محوری استان قم در تولید و عرضه کفش در کشور ابراز کرد: در این زمینه، تقاضا برای افزایش ظرفیت‌های اشتغال و تولید زیاد است. سید ابراهیم صحفی به روند واگذاری زمین به سوهانی‌های قم در شهرک شهاب اشاره کرد و افزود: اهلیت سنجی متقاضیان در این شهرک باید از سوی اتحادیه سوهانی‌ها انجام گیرد. صنوف مزاحم در شهرک تخصصی ساماندهی شوندسپس مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری قم با تأکید بر لزوم ساماندهی صنوف مزاحم در شهرک تخصصی اظهار داشت: ساماندهی این صنوف از سال ۷۱ در سطح شهر قم آغاز و احداث دو شهرک تخصصی صنوف و خودرویی در دستور کار شهرداری قرارگرفته است. وی خاطرنشان کرد: برای ساماندهی صنوف مزاحم شهری باید مسئولان استان در راه‌اندازی شهرک صنوف و شهرک خودرویی اهتمام بیشتری به خرج دهند. صمد دهقان رئیس اتحادیه صافکاران اتومبیل قم نیز در این جلسه با اشاره به بلاتکلیفی متقاضیان زمین در شهرک صنوف گفت: اراضی این شهرک از سال ۷۱ واگذارشده اما هنوز به مرحله فعالیت و بهره‌برداری نرسیده است.

نظرها

اخبار بیشتر