منطقه آزاد اروند قطب بدنسازی ایران می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سیاسی
منطقه آزاد اروند قطب بدنسازی ایران می‌شود

منطقه آزاد اروند قطب بدنسازی ایران می‌شود

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند گفت: به دنبال این هستیم تا منطقه آزاد اروند به قطب بدنسازی و پرورش اندام ایران تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، خلیل جنامی در آیین معارفه روسای کمیته‌های هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند که با حضور جامعه ورزش این منطقه در تالار معلم این شهر برگزار شد، اظهار کرد: بسیار خرسندم تا فرصتی فراهم شد بتوانیم در حوزه ورزش مهم بدنسازی و پرورش اندام در کنار فعالین این رشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس قوانین مناطق آزاد کشور، هیأت بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند از این پس مکاتبات خود را مستقیم با فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران به انجام خواهند رساند که خود این موضوع می‌تواند یک اتفاق مهم باشد زیرا از این طریق می‌توانیم به دنبال برگزاری مسابقات کشوری و بین المللی باشیم؛ در واقع به دنبال این هستیم تا منطقه آزاد اروند به قطب بدنسازی و پرورش اندام ایران تبدیل شود.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند ادامه داد: پیمان ادیبی مدیرکل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند تلاش‌های شایسته‌ای برای ورزش منطقه آزاد اروند کردند که از وی کمال سپاس و قدردانی را داریم و امیدواریم با نگاه مثبت وی همچنان شاهد موفقیت‌های ورزشی و قهرمان پروری در این منطقه باشیم.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

جنامی رشته بدنسازی و پرورش اندام را جزو رشته‌های مهم قلمداد کرد و افزود: حجم بالای نیروی انسانی در این رشته فعالیت می‌کنند و حتی ورزشکاران سایر رشته‌ها هم نیاز به استفاده از سالن‌های بدنسازی دارند به همین دلیل همه‌ ورزشکاران با آن در ارتباط هستند.

وی با اشاره به اینکه پهلوانی مهم‌تر از قهرمانی است، عنوان کرد: روحیه جوانمردی و خصلت پهلوانی در ورزشکاران رشته بدنسازی و پرورش اندام مورد تاکید است و راه پیشرفت این رشته فقط در گروی همدلی، همراهی و صمیمیت است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | اقدام خطرناک یک جوان به دلیل کمبود امکانات در لرستان

خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل

از سوئیس تا عراق٬ چه کشورهایی دنبال میانجیگری بین ایران و آمریکا هستند؟

5+
خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل

پیامی دارم

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
چه آنهایی که در دفاع مقدس به شهادت رسیدند، چه آنهایی که در دفاع از مرز به شهادت رسیدند، چه آنهایی که در دفاع از امنیت به شهادت رسیدند، چه آنهایی که در دفاع از حرم و از حریم اهل‌بیت به شهادت رسیدند. پیام شهیدان، پیام نفی ترس و اندوه است. امروز هم پیام شهیدان اگر به گوش ما برسد، از ما خوف را و حزن را برطرف خواهد کرد. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدارهای مختلف بارها با اشاره به این آیه‌ی شریفه‌ی «پیام شهدا برای امروز ملت ایران» را «نترسیدن و امید داشتن» دانسته‌اند. از این رو پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR همزمان با سوم خردادماه سالروز حماسه فتح خرمشهر، نماهنگ «پیامی دارم» را درباره پیام شهدا به ملت ایران منتشر کرد.
الفالف12 ساعت قبل
نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه یکی از کار ویژه‌های آقای رئیسی این بود که برخی افراد قوه قضائیه که دچار فساد بودند را برکنار کرد، گفت: معتقدم این برکناری کفایت نمی‌کند و اگر کسی در دوره مسئولیت دچار فساد شده باید محاکمه‌اش کنند. گروه سیاسی الف، ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۳۷ ۳۹۸۰۳۰۴۰۳۸علیرضا زاکانی نماینده سابق مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در قوه قضائیه در دوران تصدی‌گری رئیس جدید این قوه اظهار داشت: قوه قضائیه اکنون اقدامات خوبی انجام می‌دهد که منشا امید است و حرف‌هایی که آقای رئیسی می‌زند و جهت‌گیری‌هایی که دنبال می‌کند بسیار مناسب است. وی با بیان اینکه یکی از کارویژه‌های ایشان این بود که برخی افراد که در قوه قضائیه دچار فساد بودند را برکنار کرد، گفت: معتقدم این برکناری کفایت نمی‌کند و اگر کسی در دوره مسئولیت دچار فساد شده باید محاکمه‌اش کنند و اتفاقا محاکمه کردن فردی که فساد آشکاری دارد و توسط آقای رئیسی کنار گذاشته شده کمک می‌کند که جهت آینده در قوه قضائیه تثبیت شود. البته همه کسانی که کنار گذاشته شده‌اند مقصودم نیست بلکه فرد یا عنصر خاصی است که کنار گذاشته شده است. زاکانی ضمن تاکید بر اینکه کسی که دو رئیس قوه را بیچاره کرده و دچار مشکل بوده و مایه بدنامی قوه قضائیه و زد و بند شده را باید کنار گذاشت، تصریح کرد: این اقدام مناسب است ولی اینکه رها کنند و محاکمه نکنند خیلی غلط است و محاکمه چنین عنصری که همه از او و اشکالاتش اطلاع دارند برای سلامت قوه قضائیه بسیار مفید وحیاتی است.
وانانیوزوانانیوز19 ساعت قبل
روش‌های حل اختلافات سیاسیبرای حل اختلافات سیاسی، نمی‌توان از روش‌های حقوقی استفاده کرد. همچنین می‌توان به مساعی جمیله دبیر کل سازمان ملل متحد در سال ۱۹۷۵ درباره حل اختلاف دو جامعه یونانی و ترک قبرس اشاره کرد. در میانجیگری، میانجی با دادن پیشنهادات لازم در ماهیت دعوا وارد می‌شود، ولی در مساعی جمیله شخص ثالث در ماهیت دعوا دخالتی ندارد. برای واشنگتن نقش سوئیس به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران و ونزوئلا حائز اهمیت و الویت است. امیدوار بودن ژاپن به ایفای نقش میانجی در تنش‌های ایران و آمریکادولت ژاپن هم امیدوار است که بتواند در راستای حفظ توافق هسته‌ای ایران میان آمریکا و ایران میانجی‌گری کند.

نظرها

اخبار بیشتر