سند ملی توسعه استان البرز از سال ۹۴ در حال بررسی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
سند ملی توسعه استان البرز از سال ۹۴ در حال بررسی است

سند ملی توسعه استان البرز از سال ۹۴ در حال بررسی است

مهرخبرگزاری مهر |
کرج - نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: سند ملی توسعه استان البرز از سال ۹۴ تاکنون در حال بررسی است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد کولیوند صبح پنجشنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان البرز، اظهار کرد: سند ملی توسعه استان البرز از سال ۹۴ تاکنون در حال بررسی است و دستگاه‌هایی اجرایی استان نیز تا حدودی نظرات و پیشنهادها خود در این خصوص را ارائه داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه قابلیت‌های توسعه و نقاط ضعف استان در سند ملی مشخص‌شده است، گفت: این سند دارای هشت شاخص اصلی و کلیدواژه است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود: دستگاه‌های اجرایی استان در انجام طرح‌ها و پروژه‌ها باید به اسناد فرادستی در طرح آمایش توجه کنند.

کولیوند بابیان اینکه اکنون باید نسخه نهایی سند آمایش استان البرز ارائه شود، گفت: آمایش اصلی‌ترین سند توسعه استان است، در پروژه‌هایی که قرار است در سطح استان اجرایی شود باید از سوی استاندار البرز به دستگاه‌های اجرایی تأکید شود که مطابق با شاخص‌های این سند کار کنند.

وی بابیان اینکه از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، نسخه‌ای از سند ملی توسعه به دستگاه‌های اجرایی ارسال‌شده است، گفت: باید بررسی شود که دستگاه‌ها چه زمان این سند را دریافت کرده و آیا در بازه زمانی تعریف‌شده نظرات تکمیلی خود را ارائه کرده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها