تحقق درآمدها در گذر از شرایط سخت تاثیرگذار است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
تحقق درآمدها در گذر از شرایط سخت تاثیرگذار است

تحقق درآمدها در گذر از شرایط سخت تاثیرگذار است

ایرناخبرگزاری ایرنا |
شهرکرد - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار و دهستان دستگرد امامزاده در مجلس شورای اسلامی به مدیران دستگاه های اجرایی توصیه کرد: تحقق درآمدهای ملی و استانی در گذر کشور از شرایط سخت کنونی تاثیر دارد.

به گزارش ایرنا، علی کاظمی باباحیدری روز پنجشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان برای تحقق کامل درآمدهای استانی و همچنین جذب اعتبارات ملی تلاش کنند.

وی افزود: در بودجه سال ۱۳۹۸ نکات مهمی از جمله توجه ویژه‌ای به آموزش و پرورش مورد تاکید قرار گرفته است.

کاظمی باباحیدری تصریح کرد: سرانه گازرسانی روستایی در کشور به ازای هر منزل مسکونی ۱۲۰ میلیارد ریال برآورد شده است و این در حالی است که این میزان در مناطق روستایی چهارمحال و بختیاری به ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون ریال می‌رسد.

وی همچنین با اشاره به حجم بالای خروجی آب از سد زاینده رود یادآور شد: این میزان خروج امکان ایجاد مشکل کم آبی را به دنبال دارد که این مساله باید از طریق مسئولان وزارت نیرو و مدیران در سطح ملی بررسی شود.

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: در بودجه سال ۱۳۹۸ به بسترهای مطلوبی به خصوص در بخش آبخیزداری و آبرسانی روستایی توجه شده است.

خدیجه ربیعی فرادنبه تاکید کرد: ذخیره منابع آبی و جلوگیری از هدررفت آن باید به طور خاص مورد توجه مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط در سطح ملی و استانی باشد.

وی افزود: مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری به همراه مدیریت استان برای تخصیص سهم بیشتری از اعتبارات ملی به این استان رایزنی خواهند کرد.

ربیعی فرادنبه تصریح کرد: هم اینک برخی مدارس چهارمحال و بختیاری با مشکل پرداخت هزینه‌های انرژی مواجه هستند و متاسفانه گاهی انشعاب آب، برق و یا گاز مربوط به برخی مدارس چهارمحال و بختیاری قطع شده است که این موضوع زیبنده نیست.

ربیعی فرادنبه اظهار داشت: توجه ویژه به استفاده از انرژی‌های نو و خورشیدی با هدف افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و رونق اقتصادی در چهارمحال و بختیاری ضرورت دارد.

به گزارش ایرنا، براساس قانون بودجه ۱۳۹۸ واحدهای آموزشی دولتی آموزش و پرورش از پرداخت هزینه‌های آب، برق و گاز در صورت رعایت الگوی مصرف معاف هستند.

سقف الگوی مصرف طی دستورالعملی از سوی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، نفت و نیرو حداکثر تا ۳ ماه دیگر ابلاغ و اجرایی می‌شود.

هم اینک مدارس چهارمحال و بختیاری ۲۶ میلیارد ریال بابت مصرف گاز به شرگت گاز استان بدهکارند.

اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری با کلیات اجرایی ۵ طرح در زمینه‌های فضای سبز، پرورش شترمرغ، پرورش دام سبک و آرامستان جدید شهر طاقانک از توابع شهرستان شهرکرد موافقت کردند.

۷۳۶۲/۲۰۹۷

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مسافرکش شیطان صفت

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، این شخص از اراذل و اوباش معروف، که برای رسیدن به اهداف پلید خود اقدام به مسافرکشی و زورگیری از خانم‌ها در محدوده غرب تهران می‌کرد. وی برای رسیدن به مقاصد شوم اش از قمه و چاقو استفاده می‌کرد. پلیس به شهروندان توصیه می‌کند؛ حتما از خودرو‌های دارای اعتبار، تاکسیرانی، تاکسی اینترنتی، خودرو و وسیلیه نقلیه که اعتباری پشتش باشد، استفاده کنند و به هیچ عنوان از خودرو‌های شخصی که قابل احراز هویت نیستند، استفاده نکنند.

هفت عادت روزانه که پوست را خراب می‌کند

تابناکتابناک1 روز قبل
سلامت پوست با رعایت نکات بهداشتی بسیار ساده به دست می‌آید تنها کافی است بدانید که پوستتان چگونه پاک‌سازی و اصلاح می‌شود. برای این کار لازم نیست کمدتان را پر از کرم‌ها و لوسیون‌های مختلف و گران‌قیمت کنید، تنها کافی است عاداتی را که روزانه انجام می‌دهید و به پوستتان آسیب می‌زنند را حذف کنید. بسیاری از ما بدون اینکه متوجه باشیم هرروز کارهایی انجام می‌دهیم که به‌تدریج به پوست ما آسیب می‌زنند. در این ویدیو ۷ مورد از این عادت مخرب پوست لیست شده‌اند.

واکنش‌ها به رای غیرمنطقی AFC

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
کمیته مسابقات AFC، رای غیرمنطقی میزبانی نمایندگان ایران در کشور ثالث را تصویب کرده است، اما برای نهایی شدن و اجرا این رای باید به تصویب کمیته اجرایی AFC نیز برسد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، کمیته مسابقات AFC، رای غیرمنطقی میزبانی نمایندگان ایران در کشور ثالث را تصویب کرده است، اما برای نهایی شدن و اجرا این رای باید به تصویب کمیته اجرایی AFC نیز برسد.

امشب، وضع نامناسب آب و هوا

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ محبی در ارتباط زنده تصویری با بخش خبر ۲۱ شبکه یک سیما افزود: وضع تردد در جاده‌های کشور نامناسب است و چنانچه سفر کردن در ساعات پیش رو ضرورت دارد توصیه می‌شود رانندگان زنجیر چرخ و ترجیحا اغذیه مناسب و پتو به همراه داشته باشند. وی ادامه داد: به علت بارندگی برف و باران در بیشتر محور‌های مواصلاتی کشور، مخصوصا جاده‌های کوهستانی شمال کشور، رعایت سرعت مطمئن و فاصله قانونی از ضروریات تردد در این ایام است.

صحبت‌های رایان پورجم فرزند‌ منصور پورجم از جان‌باختگان سقوط هواپیمای اوکراینی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل

وحدت و همدلی و عهد دوباره با ولایت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ فردا، اینجا مصلی امام خمینی (ره) تهران جایی برای سوزن انداختن نیست؛ درست پیش بینی کردیم، جایی برای سوزن انداختن نبود، از آسمان این وحدت و همدلی و عهده دوباره با ولایت دیدنی‌تر بود. امروز به سپیدی همین برف، روسپیدی ایران ماند و بار دیگر روسیاهی برای دشمنان؛ امروز جمعه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ و در این هوای سرد زمستانی، مردم دلشان گرم می‌شود با حضور رهبرشان و با اقتدا به رهبر عزیزشان؛ امروز دشمنان با اتحاد این ملت سنگ روی یخ می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر