پشت‌پرده یک افطاری ساده!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سرگرمی

پشت‌پرده یک افطاری ساده!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
محمدرضا میرشاه ولد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرامی خود به تظاهر برخی افراد به سادگی و اختصار در برپایی سفره افطار در ظاهر ماجرا و پذیرایی مجلل و آنچنانی در پشت پرده واکنش نشان داد.

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز13 ساعت قبل

وصف تحقیرآمیز توریست ترکیه‌ای از وضعیت ریال

برترین‌هابرترین‌ها12 ساعت قبل
ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که در آن یک گردشگر ترکیه‌ای که به ایران آمده در اظهاراتی ناپسند به توصیف خود از کشورمان پرداخته است! برترین‌ها: ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که در آن یک گردشگر ترکیه‌ای که به ایران آمده در اظهاراتی ناپسند به توصیف خود از کشورمان پرداخته است! او در این ویدئو می‌گوید: احساس پولدار بودن می‌کنم، زندگی در ایران مجانی است! دستمزد یه کارگر در ماه ۵۰ تا ۱۰۰ دلاره باورتون میشه؟ در بهترین و گران‌ترین رستوران مجانی غذا خوردیم! در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید
زوم‌جیزوم‌جی1 روز قبل
در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یونیورسال پیکچرز و استودیوی انیمیشن‌سازی دریم ورکس سرانجام اولین تریلر رسمی انیمیشن Abominable (زشت) را منتشر کرده‌اند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید: دانلود از آپاراتهمچنین مجله اینترتینمنت ویکلی تصاویر جدیدی از انیمیشن Abominable را نیز منتشر کرده است که در میان آن‌ها شاهد تصاویری از شخصیت‌های اصلی این انیمیشن سینمایی و ماجراجویی آن‌ها هستیم. علاوه بر این، یک پوستر جدید از انیمیشن Abominable نیز منتشر شده که در آن یتی و یی قابل مشاهده هستند. با این حال، این پوستر شباهت زیادی به پوستر انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World (چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان) یا انیمیشن Ferdinand (فردیناند) دارد. جیل کالتون و تاد ویلدرمن وظیفه کارگردانی انیمیشن Abominable را بر عهده دارند.

نظرها

اخبار بیشتر