مصدومیتی به سود بسکتبال ایران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. ورزشی
مصدومیتی به سود بسکتبال ایران

مصدومیتی به سود بسکتبال ایران

ایرناخبرگزاری ایرنا |
تهران- ایرنا- غیبت پائو گسول ستاره بلند قامت بسکتبال اسپانیا در جام جهانی 2019 قطعی شده و این اتفاق می تواند به سود بسکتبال ایران باشد.

جام جهانی بسکتبال شهریور امسال در چین برگزار می‌شود و ستاره‌های دنیا هر روز برای حضور در این رویداد بزرگ و پوشیدن پیراهن ملی خود اعلام آمادگی می‌کنند. امروز ریکی روبیو و ویلی هرنانگومز ستاره‌های اسپانیایی شاغل در NBA برای حضور در ترکیب تیم ملی اسپانیا اعلام آمادگی کردند اما موازی با همین خبر غیبت پائو گسول به دلیل مصدومیت در این رویداد نیز قطعی شد.

اسپانیا در گروه C جام جهانی با ایران، پورتوریکو و تونس قرار دارد که غیبت ستاره بلند قامت این تیم در جام جهانی می‌تواند خبری خوب برای بسکتبال ایران باشد.

با اینکه فدراسیون بسکتبال همچنان نتوانسته حواشی تیم ملی را از بین ببرد و ماجرای حضور حامد حدادی ستاره بلند قامت بسکتبال ایران در تیم ملی مشخص نیست اما غیبت همتای اسپانیایی او در جام جهانی می‌تواند به سود تیم ملی باشد و اگر ایران با تمام پتانسیل خود به این رویداد برود قطعا از این مصدومیت سود خواهد برد.

در خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

گسول که این فصل در ترکیب میلواکی قرار دارد و تیمش به فینال کنفرانس شرق نیز رسیده به دلیل جراحی پا نمی‌تواند تیم باشگاهی و تیم ملی کشورش را در NBA و جام جهانی همراهی کند.

ورزشی**۹۲۱۹**۲۰۲۴

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها