حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر

حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
بازار تاریخی ارومیه در راسته‌های پیچ‌درپیچ خود و در کنار مغازه‌ها، دست‌فروشانی را در گوشه و کنارش جای داده تا بتوانند کسب روزی کنند اما این روزها کسادی بازار به کسب و کار انها نیز رسیده است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، بازار تاریخی این شهر چندی پیش دارای شور و شوق خاصی بود و چرخ زندگی خانواده‌های زیادی به واسطه خرید و فروش‌هایی که در این بازار صورت می‌گرفت می‌چرخید.

اما مدتی است که به سبب مشکات اقتصادی که در کشور وجود دارد نان این بازار برای تعدادی از کسبه‌ها و حتی دست‌فروشان به آجر تبدیل شده است و حتی تعدادی از دست‌فروشان کنار اجناس خود نیستند چرا که مطمئن هستند خبری از مشتری نیست.

حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر - 5حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر - 6حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر - 7حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر - 8حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر - 9حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر - 10حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر - 11حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر - 12حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر - 13حال و روز دست‌فروشان بازار تاریخی ارومیه + تصاویر - 14

تصاویر از یوسف عباسی

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر