تولید و اشتغال روستاها در اولویت دولت و مجلس قرار دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایرنا
  4. سیاسی
تولید و اشتغال روستاها در اولویت دولت و مجلس قرار دارد

تولید و اشتغال روستاها در اولویت دولت و مجلس قرار دارد

ایرناخبرگزاری ایرنا |
یزد - ایرنا - نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: رونق تولید و ایجاد اشتغال مولد و پایدار از جمله برنامه های اصلی دولت و مجلس در روستاهاست.

به گزارش روز جمعه دفتر محمدرضا صباغیان بافقی وی پنجشنبه شب در جلسه بررسی مسائل و مشکلات دهستان بهادران مهریز افزود: برای ایجاد اشتغال که نیاز محوری است باید بخش خصوصی در کنار دولت قرار گیرد.

وی ادامه داد: تاکنون در روستاها و در کنار فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی اقدام‌های خوبی برای تولید و اشتغال مولد و مفید انجام شد، ولی کافی نیست و همت بهتری را می‌طلبد.

نماینده مردم شهرستان‌های مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جلب مشارکت بخش خصوصی و علاقه مندان به سرمایه گذاری در روستاها باید بیشتر شود.

صباغیان بافقی یادآور شد: شوراهای اسلامی و دهیاران نمایندگان مردم هستند که باید مسائل و مشکلات را دقیقا بررسی و برای پیگیری و حل آنها در اختیار مسئولان قرار دهند.

در خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

در این نشست امام جمعه دهستان بهادران به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی در کنار طرح‌های عمرانی اشاره کرد و پیگیری توسط نماینده مجلس را خواستار شد.

همچنین دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بر اجرای طرح‌های اشتغالزا، مسکن جوانان، پرداخت تسهیلات برای اجرای طرح‌های اقتصادی و تولیدی و فعالیت‌های فرهنگی تاکید کردند.

دهستان بهادران با پنج هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شهر مهریز قرار دارد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد واقع شده است.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷/

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها