۳ سال نبودم و هیچکس سراغم را نگرفت/سینما کلا دست عده‌ای خاص افتاده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. فرهنگ

۳ سال نبودم و هیچکس سراغم را نگرفت/سینما کلا دست عده‌ای خاص افتاده است

خبرگزاری میزان- بازیگر سریال "پنچری" گفت: من از وضعیت کنونی سینما به شدت گله دارم زیرا همه چیز بین بیست یا سی نفر تقسیم شده که این تعداد خودشان فیلم بازی می‌کنند و آخر سر خودشان به خودشان جایزه می دهند.

شهره سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگیخبرگزاری میزان در خصوص دلیل کمرنگ شدن خود در عرصه بازیگری گفت: من به مدت سه سال به طور کامل از بازیگری دور بودم و بعد از این سالها دوباره به عرصه بازیگری در سریال بازگشتم. البته این مدت به کارهای هنری دیگر مشغول بودم اما آن کارها دلیلی بر کم کاری من در بازیگری نبودند.

بازیگر سریال «پنچری» با گلایه از بی‌توجهی به بازیگران قدیمی افزود: من سه سال نبودم و هیچکس در این سالها نگفت که کجا هستی، چه می‌کنی و در کل هیچکس اصلا حالم را نپرسید. این اتفاق به شدت ناامید کننده است که وقتی بازیگری کم کار می‌شود همه او را فراموش کرده و اصلا جویای وضعیت وی نمی‌شوند.

۳ سال نبودم و هیچکس سراغم را نگرفت/سینما کلا دست عده‌ای خاص افتاده است - 3

وی درباره وضعیت کنونی سینما و غیبت طولانی مدت خود در این عرصه اظهار کرد: سینما هم که وضعش معلوم است چون فقط یک عده خاص در آن کار می‌کنند. من از وضعیت کنونی سینما به شدت گله دارم زیرا همه چیز بین بیست یا سی نفر تقسیم شده که این تعداد خودشان فیلم بازی می‌کنند و آخر سر خودشان به خودشان جایزه می‌دهند. این وضعیت یعنی انصحاری کردن سینما به قیمت بیکاری و کم کاری بسیاری از بازیگران خوب این عرصه منجر شده است.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

بازیگر سریال «لحظه گرگ و میش» در همین راستا ادامه داد: من طی سالهای گذشته در سینما غیبت داشته‌ام البته اینطور نیست که پیشنهاد نبوده باشد اما واقعیت امر هیچکدام از پیشنهادات جالب نبوده است. پیشنهاد خوب برای من نقشی است که باعث تغییر و دگرگونی‌ام شود. نقشی که برای من چالش داشته باشد را دوست دارم اما الان اکثر نقش‌های حاشیه‌ای سینما پیشنهاد می‌شود به همین دلیل ترجیح می‌دهم تلویزیون کار کنم.

۳ سال نبودم و هیچکس سراغم را نگرفت/سینما کلا دست عده‌ای خاص افتاده است - 7

وی بازیگری را مهمترین دغدغه خود دانست و اظهار کرد: من از ابتدای ورودم به حرفه بازیگری اعتقاد داشتم نقش اگر خوب باشد، برایم مدیوم سینما، تئاتر و یا تلویزیون فرق خاصی نمی‌کند. من به عنوان بازیگر وقتی نقش درستی را بازی کنم آن نقش در هر عرصه و مدیومی حضور خوبی خواهد داشت اما با نقش‌های ضعیف به جایی نخواهم رسید.

سلطانی با اشاره به مهمترین عامل خود برای حضور در پروژه‌های سینمایی و یا تلویزیونی خاطرنشان کرد: مهمترین عامل برای انتخاب نقش برای من همواره فیلمنامه خوب و کارگردانی درست بوده است. طی چند سال اخیر پیشنهاد مناسبی برای بازی در سینما طی سالهای گذشته نداشتم اما قطعا دلم می‌خواهد در سینما بازی کنم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر جدید، خانم جوان بازیگر و یک سوژه واقعی

عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
عصر ایران - «عصر جدید» در برنامه ۳۰ اردیبهشت خود شاهد یک اجرای اثرگار درباره یک موضوع حاد اجتماعی و سیاسی بود. فاطمه رادمنش یکی از شرکت کنندگان برنامه استعدادیابی «عصر جدید» که در مرحله مقدماتی نقش یک مادر شهید رزمنده آزاده را بازی کرد و به خاطر نقش‌آفرینی قابل قبولش از این مرحله صعود کرد، شب گذشته هم اجرایی درباره فرزندانی داشت که مادرشان ایرانی است و پدرانشان تابعیتی غیر ایرانی دارند. آنها به همین دلیل از دریافت شناسنامه محروم می‌شوند و در این بی هویتی به مشکلات عدیده دچار می‌شوند. اصطلاحا به این‌ کودکان، فرزندان بی شناسنامه می‌گویند.

فیلم | حیرت داوران عصر جدید از حرکات پسر ژله‌ای

خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
همشهریهمشهری9 ساعت قبل

موسیقی متن فیلم سلا‌ح‌های سن سباستین؛ انیو موریکونه

تابناکتابناک20 ساعت قبل
فیلم سینمایی «سلا‌ح‌های سن سباستین / توپ‌های سان سباستین / توپ‌های سان سباستین» به کارگردانی آنری ورنوی محصول سال ۱۹۶۸ مترو گلدوین مایر است. یاغی فراری، لئون آلاستری به کشیشی پیر به نام پدر جوزف پناه می‌برد. پدر جوزف چون از تحویل دادن لئون به مأموران خودداری می‌کند، به‌دست تکلو، راهزن دورگه، که همراه سرخ‌پوستان است، گرفتار می‌شود تا به دار آویخته شود. آنتونی کوئین، آنجانته کامر، چارلز برانسون، سام جافی و سیلویا پاینل در این فیلم مقابل دوربین آرمان تیرار بازی کردند. انیو موریکونه موسیقی متن این اثر را ساخت که قطعه اصلی آن را بر روی تصاویری از این فیلم می‌بینید و می‌شنوید.

نظرها

اخبار بیشتر