صدور بیش از ۳۳۲ هزار سند مالکیت در استان اصفهان در سال ۹۷ / کاهش مراجعات به ادارات با اجرای طرح پستی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اجتماعی

صدور بیش از ۳۳۲ هزار سند مالکیت در استان اصفهان در سال ۹۷ / کاهش مراجعات به ادارات با اجرای طرح پستی

خبرگزاری میزان- علی بهبهانی با بیان اینکه صدور اسناد مالکیت از سال ۹۲ در استان اصفهان روند افزایشی داشته است، از صدور تعداد ۳۳۲ هزار و ۵۴۱ سند در سال ۹۷ خبر داد.
صدور بیش از ۳۳۲ هزار سند مالکیت در استان اصفهان در سال ۹۷ / کاهش مراجعات به ادارات با اجرای طرح پستی - 0

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، سند‌های صادر شده در استان در سال ۹۶ را ۲۸۱ هزار و ۶۳۹ برگ سند عنوان کرد و گفت: این آمار در سال ۹۷ رشد ۱۸ درصدی نسبت به سال قبل را نشان می‌دهد.

بهبهانی ضمن تشریح طرح پستی صدور اسناد مالکیت از طریق دفاتر اسناد رسمی، اجرای این طرح را دیگر از عوامل مهم در افزایش صدور مالکیت دانست و عنوان کرد: اجرای طرح پستی در استان اصفهان علاوه بر کاهش قابل توجه مراجعات به ادارات، موجب افزایش بهره وری کارمندان شده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

وی با اشاره به اینکه صدور اسناد مالکیت از سال ۹۲ در استان اصفهان روند افزایشی داشته است، از صدور تعداد ۳۳۲ هزار و ۵۴۱ سند در سال ۹۷ خبر داد.

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان رشد چشمگیر صدور اسناد مالکیت در سال‌های گذشته را مرهون تلاش‌های کارکنان واحد‌های ثبتی استان عنوان کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | حمله کارشناس شبکه سه به ترانه علیدوستی و دیگر عوامل شهرزاد

خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل

توسعه مراکز بازپروری معتادان در دستور کار سپاه

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی در حاشیه بازدید از مرکز بازپروی و ترک اعتیاد، صیانت و اشتغال پادگان شهید زیادیان تهران با اشاره به تدابیر رو به گسترش سپاه برای مبارزه با اعتیاد در کشور گفت: اقدام‌های خوبی شده و برنامه سپاه توسعه این مراکز در سراسر کشور است. وی با تاکید بر اینکه نگاه سپاه به این قشر آسیب دیده همواره از سر عطوفت و مهربانی است، افزود: فعالیت‌های این مرکز مرحله‌ای و چرخشی و اولین مرحله آن ترک اعتیاد است که در اینجا در حال انجام است و مراحل بعدی اشتغال است تا افراد در وضع خوبی وارد فضای اشتغال شوند. وی گفت: همه افراد این مرکز در اوج عزت هستند که به دلائلی گرفتار اعتیاد شدند و اشتغال از عوامل مهم ساماندهی این شرایط است که پیگیری خواهیم کرد.
الفالف22 ساعت قبل
سیاست و قانون‌گذاری‌ در راستای افزایش سن ازدواج می‌تواند به این مسئله دامن بزند. در این صورت جوانان با گذراندن دهه سوم زندگی خود کم‌کم وارد سن تجرد قطعی می‌شوند. وقتی جمعیت به سنی برسد که دیگر در میزان تجرد کاهشی ایجاد نشود، آن سن را، سن تجرد قطعی می‌گویند. سن تجرد قطعی برای زنان در ایران ۴۰ تا ۴۴ سالگی و در مردان ۵۰ تا ۵۴ سالگی است. با قانون‌گذاری در زمینه افزایش سن ازدواج نه تنها نیازهای اساسی افراد جامعه نادیده انگاشته می‌شود بلکه می‌تواند بر روی تجرد قطعی تاثیر مستقیمی بگذارد.

گوزن زرد ایرانی در پناهگاه حیات‌وحش دشت ناز

8+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار «حسین اشتری» در آستانه چهل و یکمین سالگرد شهادت شهید «سیدعلی اندرزگو» عصر امروز به دیدار خانواده این شهید انقلاب اسلامی ایران رفت. فرمانده نیروی انتظامی درباره خصوصیات اخلاقی شهید اندرزگو گفت: شهید سیدعلی اندرزگو از دیگر شهدا جلوتر و به دلیل مطالعه بسیار دارای فهم سیاسی قوی بود. درک بموقع وظیفه، روحیه جهادی و کار اطلاعاتی و مخفیانه و ولایت پذیری و گوش به فرمان ولایت بودن از دیگر خصوصیات بارز این شهید بزرگوار است. فرمانده ناجا با بیان اینکه ما همواره خود را مدیون خون شهدا می‌دانیم و هرچه داریم به برکت خون این عزیزان است، تاکید کرد: همواره محتاج دعای خیر همه خانواده شهدا خصوصا همسران و مادران این بزرگواران بوده و هستیم. قطعا در کنار پیچیدگی‌های کار ما جز لطف خدا و عنایت امام زمان (عج) و دعای شما خانواده شهدا نمی‌تواند موفقیت را برای ما به ارمغان آورد.

نظرها

اخبار بیشتر