بهروز نعمتی: حضرت عباسی دنبال ماندن در فدراسیون کشتی نیستم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. ورزشی

بهروز نعمتی: حضرت عباسی دنبال ماندن در فدراسیون کشتی نیستم

انتخابخبرگزاری انتخاب |
سرپرست فدراسیون کشتی با بیان اینکه دنبال ماندن در فدراسیون کشتی نیست، از احتمال تغییر دبیر فدراسیون کشتی خبر داد.
بهروز نعمتی: حضرت عباسی دنبال ماندن در فدراسیون کشتی نیستم - 0

سرپرست فدراسیون کشتی با بیان اینکه دنبال ماندن در فدراسیون کشتی نیست، از احتمال تغییر دبیر فدراسیون کشتی خبر داد.

بهروز نعمتی در گفتگو با ایسنا، درباره برگزاری جلسه با اعضای شوراهای فنی کشتی آزاد و فرنگی و درخواست برای ادامه کار این ۲ شورا، اظهار کرد: از دوستان عضو شوراهای فنی کشتی آزاد و فرنگی خواهش کردم با توجه به در پیش بودن رقابت‌های قهرمانی جهان و پس از آن المپیک ۲۰۲۰ توکیو، تشریف بیاورند تا هماهنگی‌های لازم را با یکدیگر داشته باشیم. اتفاقا نظرات بسیار خوبی را در این جلسه مطرح کردند و قرار شد جلسات مستمری را با یکدیگر با هدف کمک به تیم‌های ملی برگزار کنیم.

* شرح وظایف شورای فنی مثل سابق خواهد بود

سرپرست فدراسیون کشتی درباره شرح وظایف شورای فنی کشتی آزاد و فرنگی گفت: وظایف و مسئولیت شورای کشتی آزاد و فرنگی مثل سابق است و تغییری در مسئولیت و شرح وظایف آن ایجاد نخواهد شد.

* انتخاب نهایی تیم ملی بر عهده سرمربی است

وی در پاسخ به این سوال که آیا شورا نظر نهایی را درباره انتخاب نفرات تیم ملی خواهد داشت یا خیر، گفت: قبلا هم اینطور بود که شورای فنی نظر مشورتی در اینباره داشت و انتخاب نهایی بر عهده سرمربیان تیم‌های ملی بود، در نتیجه همین روند نیز ادامه خواهد یافت چرا که این سرمربیان تیم ملی هستند که در نهایت باید پاسخگوی عملکرد تیم خود باشند.

*تغییرات برای پیشبرد بهتر کارها بود

نعمتی در ادامه گفتگو با ایسنا، درباره برخی تغییرات اعمال شده از سوی وی در فدراسیون کشتی گفت: ما هر تغییری که انجام دادیم هیچ فردی را خارج از فدراسیون کشتی اضافه نکردیم و برای پیشبرد بهتر امور تصمیم به انجام این تغییرات گرفتیم.

*احتمال تغییر دبیر فدراسیون وجود دارد

سرپرست فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که شایعه شده تصمیم برای تغییر دبیر فدراسیون نیز دارید، خاطرنشان کرد: آقای لایق ۲ یا ۳ بار نزد من آمد و صحبت کردیم. او فعلا کارش را انجام می‌دهد اما احتمال تغییر وجود دارد. اگر ببینم دوستان آنطور که انتظار می‌رود زحمت می‌کشند و کمک می‌کنند در خدمتشان خواهیم بود، در غیر اینصورت دست به تغییرات خواهیم زد. تغییر و تحولات برای پیشبرد بهتر امور از اختیارات رییس یا سرپرست هر مجموعه‌ای است و سعی می‌کنیم بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.

در سایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

*دنبال ماندن نیستم

وی درباره برخی صحبتها مبنی بر اینکه احتمال سرپرستی او در فدراسیون کشتی تا رقابت‌های قهرمانی جهان خواهد بود، گفت: حضرت عباسی دنبال ماندن نیستم. دوست دارم هر چه سریع‌تر انتخابات برگزار شود و کار را تحویل دهم.

*هیچ رییس فدراسیونی به اندازه من وقت نمی‌گذارد

نعمتی در واکنش به این موضوع که ظاهرا بدلیل مشغله زیاد کاری بواسطه نمایندگی مجلس شورای اسلامی، عضویت در هیات رییسه مجلس و سخنگویی هیات رییسه چندان تمایلی برای طولانی شدن ماندنش در فدراسیون ندارد، گفت: این‌طور نیست. فکر نمی‌کنم هیچ رییس فدراسیونی به اندازه من وقت بگذارد. من در جلسات علنی مجلس حاضر می‌شوم و سایر موارد را نیز با هماهنگی‌های لازم جلو می‌برم تا وقفه‌ای در کار پیش نیاید.

*برنامه تیم‌های ملی بدون کم و کاست اجرا می‌شود

سرپرست فدراسیون کشتی در ادامه با بیان اینکه اولویت ما اجرای بدون کم و کاست برنامه‌های تیم‌های ملی در رده‌های مختلف سنی است، تصریح کرد: خوشبختانه با اقداماتی که در زمینه جذب منابع مالی داشتیم هیچ مشکلی در برگزاری اردوها و اعزام‌های خارجی وجود ندارد و تیم‌های ملی بدون مشکل خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات مختلف آماده می‌کنند. تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نیز در مسابقات رنکینگ حاضر می‌شوند و امیدوارم بهترین نتیجه ممکن را کسب کنند.

* خدم و حشم را از سفرهای خارجی حذف کردیم

وی در پاسخ به این سوال که آیا در کنار تیم‌های ملی در مسابقات خارجی حضور خواهد داشت یا خیر، گفت: نخیر. من به این مسافرت‌ها نمی‌روم. ما حتی از دوستان نیز خواستیم به غیر از کشتی گیران، فقط ۳ نفر کادر فنی به همراه تیم‌ها عازم مسافرت‌های خارجی شوند و دیگر خدم و حشم نداشته باشیم. هر فرد اضافه‌ای که نیازی به حضورشان نبوده را از لیست سفرهای خارجی حذف کردیم.

*فدراسیون را با ۲۰ میلیون تومان تحویل گرفتم

نعمتی در پایان گفت: فدراسیون کشتی را لخت تحویل گرفتم و فقط حدود ۲۰ میلیون تومان در حساب فدراسیون بود. با این وجود سعی کردیم خللی در برنامه‌ها پیش نیاید و خوشبختانه با جذب حامیان مالی و همچنین کمک وزارت ورزش توانستیم برنامه‌ها را به خوبی جلو ببریم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز19 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در طول ۴سال حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس همواره این مربی اخلاق‌گرا در فصل نقل‌وانتقالات با خط زدن و کنار گذاشتن مهره‌هایی اسم و رسم‌دار باعث تعجب تمامی اهالی فوتبال شده است از طارمی، مسلمان و رضاییان گرفته تا آخرین این نام‌های بزرگ که گادوین منشا بود. اکنون بازهم شاهد چنین تصمیماتی از سوی سرمربی موفق قهرمان لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود. برانکو در فهرست بازیکنانی که برای فصل آینده مدنظر دارد بر روی نام ۳ستارۀ بزرگ و نامدار خود خط قرمز کشیده است تا برای چندمین بار باعث سورپرایز همگان شود. هنوز به طور مشخص نام این ۳ستاره رسانه‌ای نشده است اما گویا این بازیکنان از باتجربه‌ها و بازیکنان معروف باشگاه به حساب می‌آیند که در طول فصل گذشته حاشیه‌هایی را برای تیم وجود آورده‌اند. باید منتظر ماند و دید که با وجود این اخبار، این‌بار کدام ستاره‌ها با غضب این مربی قاطع روبرو می‌شوند و در نهایت نیز مجبو به ترک سرخ‌پوشان خواهند شد.
جام نیوزجام نیوز17 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال، مدیران این تیم به دنبال جانشین خارجی برای شفر هستند تا در کنار مجیدی لیگ نوزدهم را برای قهرمانی آغاز کنند. یکی از این گزینه‌ها مامیچ سرمربی سابق الهلال می‌باشد که به گفته برخی‌ها به شدت به نیمکت آبی‌ها نزدیک است. لازم به ذکر است در صورتی که مامیچ هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، عمر خربین مهاجم سابق آبی‌های عربستانی نیز، صید بزرگ بعدی مدیران استقلال خواهد بود. گفتنی است خربین تا کنون چندین بار با پیشنهاد آبی‌های تهرانی روبه‌رو شده است ولی پیوستن او در این تابستان به استقلال با حضور مامیچ در تهران، دور از ذهن نخواهد بود.
روزنوروزنو18 ساعت قبل
استقلال عصر دیروز راهی امارات شد تا آخرین بازی خودش در این فصل فوتبالی را برگزار کند. این بازی تشریفاتی بوده و تمام ذهن مدیران و مربیان باشگاه معطوف به یارگیری برای فصل آینده است. در این میان قبل از حضور کاروان استقلال در فرودگاه امام (ره) و پرواز به دبی اتفاقات خاصی پیرامون پرونده یارگیری تیم در لیگ نوزدهم رخ داد. این‌طور که خبر رسیده جدایی گادوین منشا از استقلال قطعی شده و این بازیکن پس از پایان مسابقه با العین دیگر عضوی از آبی‌پوشان پایتخت نخواهد بود. طبق آخرین شنیده‌ها، جدایی منشا صبح دیروز تا حدود ۹۹ درصد قطعی شد و فرهاد مجیدی بنا بر دلایل فنی و… ترجیح می‌دهد دیگر با او در فصل آینده کار نکند.
وانانیوزوانانیوز19 ساعت قبل
استقلال نیاز دارد که ۴، ۵ مهره کلیدی فصل گذشته را حفظ کند و در کنار آن حتما ۳، ۴ خرید خوب هم انجام دهد. کسانی که تأثیرگذار باشند و به قول معروف در بازی‌های بزرگ بازی را برای استقلال درآوردند. از طرفی امکان بازگشت امثال تیام و امید ابراهیمی خیلی کم است، چون پول زیادی می‌خواهند، ولی به هر حال گزینه‌هایی در ذهن کادر فنی استقلال هست که شاید با ارقامی به مراتب پایین‌تر جذب شوند. نکته مهم در مورد نقل و انتقالات استقلال این است که خود سرمربی باید بازیکن بگیرد تا خودش هم جوابگو باشد. در آن صورت فرهاد لیست موردنظرش را به فتحی تحویل می‌دهد، اما در شرایط فعلی نمی‌خواهد بی‌گدار به آب بزند.
جام نیوزجام نیوز14 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، گادوین منشا در نقل‌وانتقالات نیم فصل و با جنجال‌ها و سر و صدای فراوان با جدایی از پرسپولیس به استقلال پیوست اما هیچ‌گاه نتوانست در این تیم مثمر ثمر باشد و حتی در مقطعی از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شد و در نهایت نیز با نظر باشگاه استقلال از این تیم جدا شد. اکنون و به فاصلۀ چند ساعت از جدایی این مهاجم نیجریه‌ای از جمع آبی‌پوشان، منشا با انتشار تصویری تمسخرآمیز از خودش در اینستاگرام به یکی از شخصیت‌های هالیوودی اشاره کرده است تا به این شکل نشان دهد خبر جدایی از تیمش تاثیری روی او و روحیه‌اش نگذاشته است. منشا با این حرکت باید منتظر واکنش منفی هواداران متعصب استقلال در فضای مجازی باشد و خود را آمادۀ یک جنجال بزرگ دیگر کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین20 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ریکرو و کامپوند از ۳۱ اردیبهشت ماه در سایت آزادی آغاز شده و تا ١٥ خرداد ادامه خواهد داشت. قرار بود از بین ٥ کماندار دعوت شده در اردوی مردان ریکرو، پس از رکوردگیری‌ها و برگزاری مسابقات انتخابی سه نفر برتر راهی هلند شوند. مسابقات انتخابی درون اردویی برگزار شد و در نهایت میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی توانستند مجوز حضور در رقابت‌های جهانی هلند را کسب کنند. به این ترتیب تیم ریکرو بانوان با ترکیب زهرا نعمتب، شیوا شجاع‌مهر و نیلوفر علیپور و تیم ریکرو مردان با ترکیب میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی در رقابت‌های جهانی هلند شرکت خواهند کرد. کمانداران کشورمان ۱۸ خردادماه راهی هلند می‌شوند تا در مسابقات جهانی و کسب سهمیه حضور داشته باشند.

نظرها

اخبار بیشتر